تالار گفتمان مانشت
ساختمان داده هورویتز - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
ساختمان داده هورویتز - zeinab - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ

سلام . من میخوام کتاب ساختمان داده C++ نویسنده : آلیس هورویتز رو بخرم .
کدوم مترجمش بهتره ؟؟ امیر علیخانزاده یا حسین قلزم؟؟
البته تو شهرمون نیست و میخوام بدم دوستم از نمایشگاه بگیره.
اگر دیر نشده باشه!!

RE: ساختمان داده هورویتز - antman - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۴۴ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  سلام . من میخوام کتاب ساختمان داده C++ نویسنده : آلیس هورویتز رو بخرم .
کدوم مترجمش بهتره ؟؟ امیر علیخانزاده یا حسین قلزم؟؟
البته تو شهرمون نیست و میخوام بدم دوستم از نمایشگاه بگیره.
اگر دیر نشده باشه!!

سلام

من به شخصه ترجمه های قلزم رو خیلی نمیپسندم

اما فکر میکنم بهترین کار اینه که هر دو تا کتابو با همدیگه مقایسه کرد
مثلا یه فصلشو با هم مقایسه کنید و بعد انتخاب کنید

ساختمان داده هورویتز - yaser_ilam_com - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ

من علیخانزاده رو توصیه میکنم حالا چرا ترجمه می خوایید کار کنید ترجمه کتابهای با پایه clrs رو نمی خرید

RE: ساختمان داده هورویتز - Mansoureh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  من علیخانزاده رو توصیه میکنم حالا چرا ترجمه می خوایید کار کنید ترجمه کتابهای با پایه clrs رو نمی خرید

من هم مثل شما علیخانزاده رو پیشنهاد میکنم، قلزم افتضاح ترجمه میکنند! (البته من کتاب برنامه نویسی سی پلاس پلاس رو با ترجمه ی قلزم داشتم)
ولی برعکس شما پیشنهاد میکنم: اگر تازه میخواید خواندن ساختمان داده رو شروع کنید، هورویتز عالیه و بعد که راه افتادید سی ال آر اس رو بخوانید...
موفق باشید

RE: ساختمان داده هورویتز - Donna - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۰۲ ب.ظ)Mansoureh نوشته شده توسط:  ولی برعکس شما پیشنهاد میکنم: اگر تازه میخواید خواندن ساختمان داده رو شروع کنید، هورویتز عالیه و بعد که راه افتادید سی ال آر اس رو بخوانید...

حالا فرض کنید یکی تازه شروع میکنه به خوندن ساختمان داده و وقت خوندن دو تا کتابم اصلا نداره کدومو پیشنهاد میدین؟!

RE: ساختمان داده هورویتز - Mansoureh - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ

(۱۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۴ ب.ظ)Arshad92 نوشته شده توسط:  حالا فرض کنید یکی تازه شروع میکنه به خوندن ساختمان داده و وقت خوندن دو تا کتابم اصلا نداره کدومو پیشنهاد میدین؟!

اگر الان شروع کنه کی گفته وقت نداره؟! از تابستون هم شروع کنه، باز هم وقت داره!

ولی بر فرض اینکه از مهر شروع کنه سی ال آر اس رو پیشنهاد میدم طوری که اگر قسمتیش فهمش براش سخت بود به هورویتز مراجعه کنه Big Grin

RE: ساختمان داده هورویتز - Masoud05 - 19 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۵۳ ب.ظ

منم با منصوره خانم موافقم . clrs غیر مبحث درهمسازی و هیپ ( در درس ساختمان داده ) در سایر مباحث بطور پایه آموزش نمیده و یکسری کلیات رو میگه ( اما نکات و مسائلی که داره خیلی باارزشه ) . اما برای طراحی الگوریتم فرق میکنه و اونجا clrs حرف اول رو میزنه ( هورویتز هم کتاب طراحی الگوریتم داره که زیاد شهرت نداره - لااقل برای کنکور ارشد - اما همون هم در دانشگاه های بزرگی تدریس میشه و حجم نسبتاً کمی داره )
ترجمه علیخانزاده رو من داشتم خوبه فقط دقت کن ببین خوب چاپ شده یا نه -۰ بعضی از صفخاتش خیلی کم رنگ نباشه !!! سالی که من گرفتم خیلی از کتاباش ایراد داشت که البته مربوط به ناشره )

ساختمان داده هورویتز - zeinab - 21 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ

بچه ها ساختمان داده هورویتز در چه زبانی هست؟
سی، سی++، یا پاسکال؟؟ برا کنکور کدومش لازمه؟؟!!

RE: ساختمان داده هورویتز - sajad2020 - 21 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۴ ب.ظ

(۲۱ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۶ ب.ظ)zeinab نوشته شده توسط:  بچه ها ساختمان داده هورویتز در چه زبانی هست؟
سی، سی++، یا پاسکال؟؟ برا کنکور کدومش لازمه؟؟!!

سلام-در ساختمان داده ها بیشتر اصول و روش های مطرح است تا زبان برنامه نویسی اما من فکر کنم سی و سی پلاس پلاس بهتر باشه
بچه ها اگه حل مسایل این کتاب هست بگید نیاز مبرم دارم به این کتاب!ممنون

ساختمان داده هورویتز - zeinab - 21 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۰ ب.ظ

ممنون. فکرکردم هر سه زبان رو با هم داره!!!
حل مسائلش نیست خوب !!

ساختمان داده هورویتز - esi - 22 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۶ ق.ظ

هورویتز الگوریتم ها رو با سی گفته (یا سی پلاس پلاس، تفاوتی هم نداره چون فقط از دستورات ساده و ایجاد تابع استفاده کرده و از مباحث متمایز کننده سی و سی پلاس پلاس مثل کلاس ها و .. استفاده نکرده که کاملا مشخص هم است).
مسلما ربان کد الگوریتم ها زیاد مهم نیست و فقط جهت محاسبه مرتبه اجرایی الگوریتم ها استفاده میشه.
من ترجمه علیخانزاده رو دارم خوبه بدک نیست.
در کل کتاب بی نظریه ساختمان هورویتز .

ساختمان داده هورویتز - Smartf - 04 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۵ ب.ظ

سلام دوستان
من کتاب ساختمان دادده ها به زبان C رو دارم،
این کتاب نوشته : الیس هوریتز - سارتج ساهنی - سوزان آندرسون - فرید
تاحالا نخوندمش این همون کتابه هورویتزه؟

---------------------------------------------------------
...

ساختمان داده هورویتز - EhsanChess - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ

پی دی اف زبان اصلی هورویتز هست؟

RE: ساختمان داده هورویتز - Mansoureh - 10 مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۴ ق.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۵۰ ب.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  پی دی اف زبان اصلی هورویتز هست؟

من ورژن CHM اون رو دارم...

ساختمان داده هورویتز - Today4Future - 18 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۱ ب.ظ

حل تمرین هورویتز رو کسی داره؟