تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - lojikar - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه ها جوابهای خودتون را از توی کتاب مقسمی پیدانکنید چون اکثر جوابهای اون غلطه.به نظرم فقط به سوالاتش اکتفا کنید بسه.دروس ما مفهومی هست واگه مفهوم جابیفته اون وقت میتونید به وضوح به اشتباهات جوابهای مولفین پی ببرید.
بله درسته ولی ما نمیخوایم برگه ها رو تصحیح کنیم ببینیم کی قبول میشه کی نمیشه. میخوایم به یه درصدی برسیم که وقتی کارنامه اومد یه آمادگی قبلی داشته باشیم. مَراجعمون هم فقط همین مقسمی و پورانن دیگه.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aka111 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۰ ب.ظ

سیستم عامل ۵۸ میشه ۳؟
۵۹ هم ۴؟!

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۳ ب.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۱۶ ب.ظ)lojikar نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ)matina نوشته شده توسط:  بچه ها جوابهای خودتون را از توی کتاب مقسمی پیدانکنید چون اکثر جوابهای اون غلطه.به نظرم فقط به سوالاتش اکتفا کنید بسه.دروس ما مفهومی هست واگه مفهوم جابیفته اون وقت میتونید به وضوح به اشتباهات جوابهای مولفین پی ببرید.
بله درسته ولی ما نمیخوایم برگه ها رو تصحیح کنیم ببینیم کی قبول میشه کی نمیشه. میخوایم به یه درصدی برسیم که وقتی کارنامه اومد یه آمادگی قبلی داشته باشیم. مَراجعمون هم فقط همین مقسمی و پورانن دیگه.
برای آزاد نمیتونید چیزی را پیش بینی کنیدفقط اگه درصدای دروست حول۳۰تا۴۰برای همه دروس میچرخه مطمن باش قبولی.
وقتی آزاد یک طراح سوال خوب نداره حتما کلید جواباش.....
به هرحال ازمن به همه دوستان لحظه های زیبای زندگی خودتون را اینطوری با استرس جواب آزمون ازبین نبرید.موفق باشید.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - user22 - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ

سلام
میشه یه نفر که با تجربس و با درصدا اشناس بگه
واسه شیکه قزوین باید درصدامون چطور باشه که بیاریم؟
خیلی نگرانم...

خیلی ممنون

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

۵۱ گزینه ۲ می شه
گزینه ۱ زبان bbbbbbbb
را تولید نمی کند.
به من کی ۱۰منفی داده...Confused
حتما کار اشتبا هی از من سر زده
Smile
سوال ۵۱ نظریه چی؟! خیلی بهم نزدیکن گزینه ها
[/quote]

۵۱-۱
۵۲-۲
۵۳-۴
۵۴-۱
۵۵-۴
[/quote]

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - zahra_sadeghi - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۱۳ ق.ظ

من ۵۱ نظریه رو ۲ زدم.اشتباهه؟

کسی ۵۶و۵۷ سیستم و نزده؟نمیدونه چی میشه؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rahil_free - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ق.ظ

بچه ها شماهم بیدارین؟
کاشکی یکی بود کلیدو میذاشت؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Sunshine Off - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۶ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۲ ب.ظ)user22 نوشته شده توسط:  سلام
میشه یه نفر که با تجربس و با درصدا اشناس بگه
واسه شیکه قزوین باید درصدامون چطور باشه که بیاریم؟
خیلی نگرانم...

خیلی ممنون
دوست گرامی ببین این کارنامه به دردت میخوره:

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۱۹ ق.ظ

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۹ ب.ظ)baran_f نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۱ ب.ظ)baran_f نوشته شده توسط:  بچه هایی که زبان خوب زدن سوال ۱۳ و ۱۸ رو چی زدین؟Confused

اگه منظور شما از سوال ۱۸ همونی هست که گزینه interchangeably داره به احتمال زیاد همین گزینه هست گزینه ۲/

سوالا رو سمیه گذاشت،آره همونه ،من۲ زدم ولی بچه ها میگن۳

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۱ ب.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  زبان

۱-۴
۲-۳
۳-۱
۴-۲
۵-۱
۶-۳
۷-۱
۸-۴
۹-۱
۱۰-۲
۱۱-۱
۱۲-۴
۱۳-۳
۱۴-۱
۱۵-۳
۱۶-۱
۱۷-۴
۱۸-۳
۱۹-۱ طبق گفته دوستمون
۲۰-۳

دوستان تا اونجا که تونستم سعی کردم درست باشه.اگر میدونید مشکل دارن اعلام کنید.

ممنون
۱۳و۱۸ رو مطمئنی؟!

سلام خدمت دوستان عزیز

ممنون که یادآوری کردین. کاملا درسته جواب سوال ۱۸ میشه گزینه ۲ . اشتباه تایپی بود.اینجا باید حتما قید استفاده بشه.

ولی سوال ۱۳ همون جواب درسته.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ

بچه ها کسی کارنامه قبولی کرمان در سال قبل نداره ؟؟
من نگرانم چگوری تا شهریور صبر کنم .

من بیشتر از ۱۰ دقیقه نتونسم برای زبان وقت بزارم چجوری همه در سا رو زدید زبان هم ۶۰ یا ۷۰ در صد زدید ؟
چه سرعت عملی ؟

(۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  به نظرم درصد هات خیلی خوبه کجا رو زدی.جواب هایی که به سوالات هوش دادی رو میزاری

قزوین... قبول شدن در آنجا آرزوست اما آرزو بر جوانان عیب نیست.
من هوش را اینتور زدم:
۱۰۱-۳ که فکر کنم گزینه ۲ درسته
۱۰۲-۱ که الان فهمیدم غلطه زبان مستقل است ولی غیر خطی است یعنی گزینه ۴
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴
یقین داری صدرا ت درست حساب کردی ؟هوش ۷ تا زدی ۲ تا نادرست میشه ۲۱ درصد نه ۶۰ درصد

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کارنامه قبولی کرمان در سال قبل نداره ؟؟

من بیشتر از ۱۰ دقیقه نتونسم برای زبان وقت بزارم چجوری همه در سا رو زدید زبان هم ۶۰ یا ۷۰ در صد زدید ؟
چه سرعت عملی ؟

(27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  به نظرم درصد هات خیلی خوبه کجا رو زدی.جواب هایی که به سوالات هوش دادی رو میزاری

من هوش را اینتور زدم:
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴
یقین داری صدرا ت درست حساب کردی ؟هوش ۷ تا زدی ۲ تا نادرست میشه ۲۱ درصد نه ۶۰ درصد

اگر منظور ۷ تا از ۲۰ تا باشه و ۲ تا غلط درصد میشه ۳۱/۵

۲ تا غلط ۰/۷ تست منفی میشه که منهای ۷ تست صحیح که بشه باقی مانده میشود ۶/۳ تست درست و در آخر ضرب در ۵ مساوی با ۳۱/۵

این بدون ضریب ها هست.آیا ضریب تو محاسبه درصد مهمه یا برای محاسبه نمره تراز تاثیر گذاره؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کارنامه قبولی کرمان در سال قبل نداره ؟؟

چه سرعت عملی ؟

من هوش را اینتور زدم:
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴

آقا من هوش فقط به سوالات فوق جواب دادم و درصدمو نسبت به کل سوالات هوش حساب کردم:
۵ درست(احتمالا) - ۲غلط(۱۰۰%)- ۱۳ نزده : منم ۲۱ درصد و ۶۶ صدم حساب کردم اما تو موقع نمایش برعکس نمایش داده شده.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۶ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ)BJS نوشته شده توسط:  ۵۱ گزینه ۲ می شه
گزینه ۱ زبان bbbbbbbb
را تولید نمی کند.
به من کی ۱۰منفی داده...Confused
حتما کار اشتبا هی از من سر زده
Smile
سوال ۵۱ نظریه چی؟! خیلی بهم نزدیکن گزینه ها

۵۱-۱
۵۲-۲
۵۳-۴
۵۴-۱
۵۵-۴
[/quote]
[/quote]

دوست عزیز با توجه به dfa سوال ۵۱ گزینه ۱ کاملا درسته. البته یه + جا افتاده.
DFA را ببینید.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Rafiee - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۸ ق.ظ

سلام
دوست عزیزم ، شما چطوری میگی سوال ۵۱ گزینه ۱ کاملا درسته.یکم وقت صرفش کن راحت میفهمی که این گزینه نیست.مثلا گرامر b خالی رو تولید میکنه حالا شما با عبارت گزینه ۱ چطوری میخوای b را تولید کنی؟
(شرمنده اگه لحن بیانم بد بود، ببخشید، مخلصتیم)

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۶ ق.ظ

بچه ها در صداتون بزارین ببینیم بقیه چیکار کردن ؟

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۴۲ ق.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  
(28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۸:۴۵ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها کسی کارنامه قبولی کرمان در سال قبل نداره ؟؟

چه سرعت عملی ؟

من هوش را اینتور زدم:
۱۰۴-۲
۱۰۶-۳
۱۰۷-۴
۱۱۷-۲
۱۱۸-۴

آقا من هوش فقط به سوالات فوق جواب دادم و درصدمو نسبت به کل سوالات هوش حساب کردم:
۵ درست(احتمالا) - ۲غلط(۱۰۰%)- ۱۳ نزده : منم ۲۱ درصد و ۶۶ صدم حساب کردم اما تو موقع نمایش برعکس نمایش داده شده.

سوال ۱۱۶ چی فکر می کنید جواب باشه ؟من ۲ زدم