تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehrhanieh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۰۵ ب.ظ

بله به خیال خودم ، فکر میکردم خیلیا اونجا رو نزنن نگو خیلیا اونجا رو میزنن :ِ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ

نه من میدونستم خیلیا میزنن ولی در این حد..بیش از حد انتظار بود.نگران نباشین اگه قزوین هم نشد علوم تحقیقات شهرتون قبول میشن.پارسال علوم تحقیقات خیلی گرفت

نه من میدونستم خیلیا میزنن ولی در این حد..بیش از حد انتظار بود.نگران نباشین اگه قزوین هم نشد علوم تحقیقات شهرتون قبول میشن.پارسال علوم تحقیقات خیلی گرفت

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ

بچه ها به نظر من امسال به علت کمبود وقت در صدا ی قبولی خیلی پاییین تر از پارساله قبول دارین؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  نه من میدونستم خیلیا میزنن ولی در این حد..بیش از حد انتظار بود.نگران نباشین اگه قزوین هم نشد علوم تحقیقات شهرتون قبول میشن.پارسال علوم تحقیقات خیلی گرفت

سمیه خانم سوال حلقه for تو در تو چی جواب دادین ؟از جواب یقین دارین .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من امسال به علت کمبود وقت در صدا ی قبولی خیلی پاییین تر از پارساله قبول دارین؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۰ ب.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  نه من میدونستم خیلیا میزنن ولی در این حد..بیش از حد انتظار بود.نگران نباشین اگه قزوین هم نشد علوم تحقیقات شهرتون قبول میشن.پارسال علوم تحقیقات خیلی گرفت

آره n^2

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۴ ب.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۱ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  بچه ها به نظر من امسال به علت کمبود وقت در صدا ی قبولی خیلی پاییین تر از پارساله قبول دارین؟

آره n^2
منم همین زدم ولی بچه ها می گن اشتباه ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehrhanieh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۸ ب.ظ

علوم تحقیقات تهران رو که فکرشم نمیتونم بکنم ....

سمیه جان سوال ۶۰ که مربوط به سیستم عامل میشه رو جواب دادی ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۵ ب.ظ

امسال اسامی قبول شدگان مرحله اول و تکمیل ظرفیت با هم اعلام می کنن و ان هایی که تکمیل ظرفیت اوردن باید خودشان شهری انتخاب کنند .صحت داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۶ ب.ظ

نه سوال ۶۰ رو نزدم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - yaser_ilam_com - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='somaye68' pid='89343' dateline='1337348658']
[quote='asemane ab' pid='89342' dateline='1337348475']
آره n^2
فکر کنم بشه گزینه ۴ یعنی nlogn یعنی for دوم موقع افزایش بصورت j=j+i کار میکرد لذا برای n=4 امتحان کنی میشه ۸ عمل که معادل همون nlogn هستش

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehrhanieh - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۰۶ ب.ظ

ممنون سمیه جان!
اگه کسی جواب سوال ۶۰ رو بدونه ممنون میشم اطلاع بده

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sdcsada - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۷:۲۱ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='somaye68' pid='89343' dateline='1337348658']
آره n^2
فکر کنم بشه گزینه ۴ یعنی nlogn یعنی for دوم موقع افزایش بصورت j=j+i کار میکرد لذا برای n=4 امتحان کنی میشه ۸ عمل که معادل همون nlogn هستش

منم اشتباها n^2 زدم اما این بخش از یکی از جزوات طراحی الگوریتم را گیر آوردم که می گه nlogn

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۲۸ ب.ظ)yaser_ilam_com نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۶:۱۷ ب.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  [quote='somaye68' pid='89343' dateline='1337348658']
آره n^2
اقا یاسر میشه شما هم در صداتون بزارین ؟کجا انتخاب کردین ؟ ممنون

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arashmar - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ

من درصد ام اینطور هست:
زبان ۱۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۳۶
تخصصی هوش ۲۰

به نظرتون امیدی واسه هوش قزوین هست؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۹ ق.ظ

(۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ)arashmar نوشته شده توسط:  من درصد ام اینطور هست:
زبان ۱۰
ریاضی ۲۰
مشترک ۳۶
تخصصی هوش ۲۰

به نظرتون امیدی واسه هوش قزوین هست؟
اره قبول میشی امسال به علت زمان نصف نیز با درصدای پایین تر از پارسا ل قبولی می شی

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - rahil_free - 30 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۳۷ ب.ظ

کسی میدونه برای نرم افزار فردوس چه درصدایی باید داشته باشیم؟