تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 01 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۴۳ ب.ظ

man be ehtamle ziad
zabn 5
rayzi 15
moshtrak 40
takhsosi 35

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۳ ب.ظ

سلام بچه ها کی نرم افزار تهران مرکز زده؟

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۳۴ ب.ظ)somaye68 نوشته شده توسط:  
(29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۲۴ ب.ظ)sdcsada نوشته شده توسط:  آیا با این درصد ها من می تونم نرم افزار قزوین قبول بشم:
English:40%
Math:3.33%
Moshtarak:26.67%
Takhasosi Software:50%
Takhasosi Hoos:21.67%

اگه واقعا همینا باشه به نظرم حتما تو تکمیل ظرفیت قبولی همکلاسی منم قزوین زدم

تکمیل ظرفیت که چه عرض کنم!!!
۱۰۰ تو همون مرحله اول قبولی
انکار ریاضی و زبان ۲۰ زذی
مشترک ۲۶
تخصصی ضریب ۴ رو ۵۰ زدی خیلیه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

شما چطور وقت کردین هم نرم بزنی هم هوش هم زبان..واقعا ماشالا داره:د منم قزوین زدم.اگه این درصدا واقعی باشه شک نکن جز ۳۵ نفر اولی عزیزم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۸ ق.ظ

به نظر من با توجه به عوض شدن ضرایب و کم بودن وقت امتحان ، اصلا نمیشه با کارنامه های سال قبل پیش بینی کرد. بازم به نظر من بهتره لیستی از سوالاتی که مطمئنیم غلطه (مثل کاتالان) آماده کنیم و به محض اینکه کلید ها اعلام شد در صورت حذف نشده سوال بتونیم با هم اعتراض کنیم

اینم احتمال زیاد درصدای من باشه . تهران مرکز زدم که احتمال اینکه قبول بشم کمه Sad(((

زبان ۵۰%
ریاضی ۱۱ %
مشترک ۱۵ %
تخصصی ۱۵ %

البته با توجه به کلید نهایی که اگه منتشر بشه احتمال داره درصدام بالاتر هم بره مخصوصا در زبان و تخصصی . دوستان نظر بدن

۱-۴
۲-۱
۳-۳
۴-۲
۵-۱
۶-۳
۷-۱
۸-۴
۹-۱
۱۰-۲
۱۱-۱
۱۲-۴
۱۳-۳
۱۴-۱
۱۵-
۱۶-۱
۱۷-۴
۱۸-
۱۹-۲
۲۰-۳
که با توجه به ارسال های بچه ها سوالات ۲،۹،۱۰،۱۱،۱۷،۱۹ شک دارم Huh

ریاضی
۳۱-۲
۳۴-۳
۳۵-۲
۳۷-۱
۳۹-۱

بقیه رو نزدم Wink رو این ۵ تا هم که زدم رو ۳۱و۳۵ شک دارم Big Grin

مشترک :
۴۳-۱
۴۴-غلط
۴۸-۲
۴۹-۳
۵۰-۴
۵۲-۲
۵۳-۴
بازم بقیه رو نزدم Big Grin

تخصصی :
۶۲-۱
۶۳-۱
۶۵-۳
۶۶-۴
۶۸-۳
۶۹-۱
۷۲-۱
۷۳-۳

بازم بقیه رو نزدم Big Grin

دوستان در مورد جوابام لطفا نظر بدین
کل تاپیک رو از اول تا آخر خوندم Rolleyes

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mr-sky - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ق.ظ

نسبت به پارسال شما هم فکرر میکنید سختر بود؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ق.ظ)mr-sky نوشته شده توسط:  نسبت به پارسال شما هم فکرر میکنید سختر بود؟

آره به نظر من سختر بود ، هم سوالات و هم زمان کم ! فک کنم درصدهای لازم برای قبولی کمتر باشه .نظرت در مورد جواب سوالات چیه ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ق.ظ

به نظر من سوالا سخت تر از پارسال بود ولی نمی دونم جرا هر کسی نخونده بود می گفت سوالا مثل آب خوردنه

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۲ ب.ظ

دقیقا !!!!!!!!!!با هاتون موافقم.منم خیلیا رو دیدم که میگفتن ما نخوندیم ولی سوالا به نظر خیلی آسون بود!!!!!!!!!!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ

به قول یه نفر می گفت آدم کور چه سیاه چه سفید تشخیص نمی ده مثل حکایت اینای بوده که نخونده بودن و می گفتن سوالا اسون بوده .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar5 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ

سلام کسی سوال فیلسوفان غذا خور رو جواب نداده؟ هر چی گشتم ندیدم ممنون میشم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۳ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۰۸ ب.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  سلام کسی سوال فیلسوفان غذا خور رو جواب نداده؟ هر چی گشتم ندیدم ممنون میشم

قک کنم این سوال هم اشتباه بود ، چون در هر ۴ گزینه بن بست رخ میده

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar5 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۲ ب.ظ

ممنون از پاسختون ولی فکر کنم مجموع فرد از بقیه بهتر باشه.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - M * m * A - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۴۷ ب.ظ

گفته بود هم بن بست هم گرسنگی

بنظرم میشد گزنه یک درمیان
چون هم بن بست میشد
هم جوری میشد که گرسنگی اتفاق بیفته

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar5 - 03 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۸ ب.ظ

سلام پس کدوم گزینه درسته؟
گزینه ۱ که من از تو پوران دیدم درست بود ۲-هم که میگید درسته ۴-هم که معلومه درسته پس ۳ میشه؟ (سوال۴۳) ممنون

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye68 - 04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۲۱ ق.ظ

آخه گفته حذف و اضافه کردن یه عنصر log باید درست باشه ،اما اگه می گفت n تا nlogn می شد ولی من گزینه سه رو زدم!!!!!!!!!!!!!!