تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar5 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

موافقم---فقط ۴۳ رو هم چک کلی برای صحتش بفرمایید و ۱۰۳ رو هم اگه کسی میدونه بگه لطفاظاهرا همه نرم افزارین!Huh

درسته امسال واقعا وقت کم بود واسه کسی که خونده بود من تا بحال زبان رو زیر ۶۰ نزده بودم ولی امسال رو ۳۵ هستم به نظرم یا میشد ریاضیو بزنی یا زبان رو هر دو واقعا وقت نمیشد مانور بدی. هر چی صلاح باشه همون بشه ایشالا.Smile

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۵ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۳ ق.ظ)samiraF نوشته شده توسط:  
(04 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۱ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  بچه ها چه قد انتظار سخته
الان منتظر یه رتبه امیدوار کننده کنکور سراسری واسه سال بعدم
بعدشم که آزاد
اما اگم ناامید کننده باشه نباید ناامید شم
واسم خیلی دعا کنید

منم تهران مرکز بودم وامسال کنکور دادم با وضعی که شما دارید حتما قبول می شید،چون از حالا شروع کردید و بدونید که خیلی جلوتر از بقیه هستید.

منم مرکز بودم .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

موافقم---فقط ۴۳ رو هم چک کلی برای صحتش بفرمایید و ۱۰۳ رو هم اگه کسی میدونه بگه لطفاظاهرا همه نرم افزارین!Huh

درسته امسال واقعا وقت کم بود واسه کسی که خونده بود من تا بحال زبان رو زیر ۶۰ نزده بودم ولی امسال رو ۳۵ هستم به نظرم یا میشد ریاضیو بزنی یا زبان رو هر دو واقعا وقت نمیشد مانور بدی. هر چی صلاح باشه همون بشه ایشالا.Smile
دوست عزیز سوال ۱۱۶ چی جواب دادی ؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar5 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

------------------
گزینه۲- پرسیدم شبکه در ansi جایی نداره. شما ۱۰۳ چی زدین؟

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۴ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ)asemane ab نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ)sahar5 نوشته شده توسط:  رفقا کسی هوش بوده سوال ۱۰۳ رو جواب داده باشه؟ ممنون میشم

------------------
گزینه۲- پرسیدم شبکه در ansi جایی نداره. شما ۱۰۳ چی زدین؟نزدم ۱۱۶ شما جواب ندادی

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - Fantasy - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ

بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

جستجو در Max-Heap برای عنصر خاص (O(n هست اما وقتی بحث عنصر ماکزیمم وسط میآد (O(1 و وقتی بحث مینیمم وسط میاد پیچیدگی بیشتر از (O(n/2 هست دقت کنید گفتم بیشتر یعنی < نه =< Sleepy

برای امتحانشم خیلی ساده یه MAX-HEAP کامل رسم کنید و بریزیدش تو ارایه و دنبال عنصر مین بگردید. اصلاً میتونید به Order هایی که گفتم عدد هم بدید.

پس ۴۳ گزینه ۱ میشه و سوال درسته

ولی خودمونیم کنکور فجیع وقتش کم بود فجیع سؤال ها غلط انداز و گول زننده بود و فجیع غلط داشت.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

جستجو در Max-Heap برای عنصر خاص (O(n هست اما وقتی بحث عنصر ماکزیمم وسط میآد (O(1 و وقتی بحث مینیمم وسط میاد پیچیدگی بیشتر از (O(n/2 هست دقت کنید گفتم بیشتر یعنی < نه =< Sleepy

برای امتحانشم خیلی ساده یه MAX-HEAP کامل رسم کنید و بریزیدش تو ارایه و دنبال عنصر مین بگردید. اصلاً میتونید به Order هایی که گفتم عدد هم بدید.

ولی خودمونیم کنکور فجیع وقتش کم بود فجیع سؤال ها غلط انداز و گول زننده بود و فجیع غلط داشت.

من که گفتم کتاب ساختمان داد پارسه دقیقا اینو نوشته . عین جملش هست که پیدا کردن مینیمم در maxheap از مرتبه n هست و جواب سوال گزینه ۱ است

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - asemane ab - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

sara نه من نرم افزار انتخاب کردم و ۷ تا از هوش جواب دادم .سوال ۱۱۶ مطمنی ۲ می شه منم ۲ زدم

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۵۰ ب.ظ)kazem123 نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

من که گفتم کتاب ساختمان داد پارسه دقیقا اینو نوشته . عین جملش هست که پیدا کردن مینیمم در maxheap از مرتبه n هست و جواب سوال گزینه ۱ است
در عین حال مقسمی گفته این جمله کاملا درسته

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - ehsan-65 - 05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۶ ب.ظ

سلام بر همگی دوستان
تمام صفحه ها رو تا آخر خوندم ولی یه کمی هم در مورد امتحان شبکه های کامپیوتری هم صحبت کنید ممنون میشم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - aboualfazl - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ

(۰۵ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

موافقم ، حالا چرا دوستان دارن کلاس میزارن و میگن که آب خوردن بود ؟؟؟ Undecided Undecided

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۱۵ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۳ ق.ظ)aboualfazl نوشته شده توسط:  
(05 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۷ ب.ظ)sara1980 نوشته شده توسط:  بچه ها سؤال ۴۳ چون خیلی اعصابم رو خورد کرده بود رفتم کتاب CLRS و هورویتز و کلاً گوگل رو زیر رو کردم و بعد از ۲ روز مداوم تحقیق مطمئن شدم که جواب گزینه ۱ میشه و سؤال هم غلط نیست.

موافقم ، حالا چرا دوستان دارن کلاس میزارن و میگن که آب خوردن بود ؟؟؟ Undecided Undecided

آره امسال خیلی سخت بود نسبت سال پیش ، هم سوالت هم زمان ! فک کنم درصد لازم برای قبولی پایین بیاد

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ

بچه ها می دونید کی کلید آزاد میاد؟
۲ هفتم گذشت

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۷ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  بچه ها می دونید کی کلید آزاد میاد؟
۲ هفتم گذشت

میدونی تهران مرکز چطوری تکمیل ظرفیت میگیره ؟ عین علوم تحقیقاته ؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - BJS - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ

آره فرق نمی کنه
قبولی توتکمیل ظرفیت هم بستگی داره چند نفر از اونایی که قبول شدن نخوان برن..من بعید می دونم مرحله اول قبول شم .مرحله ۲ هم بستگی داره به رتبم

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - kazem123 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ب.ظ

(۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  آره فرق نمی کنه
قبولی توتکمیل ظرفیت هم بستگی داره چند نفر از اونایی که قبول شدن نخوان برن..من بعید می دونم مرحله اول قبول شم .مرحله ۲ هم بستگی داره به رتبم

حدود درصدتاتو داری ؟