تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - پری - ۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۰۲ ب.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۹ ب.ظ)*Najmeh* نوشته شده توسط:  من که تا۲۰ نمیدونم چه باید کرد
میترسم تا نتیجه بیاد من سکته رو زده باشم با این استرس

واقعا ۲۰ شهریور جوابها آزاد میاد

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۰۵ ق.ظ

آره این دفعه دیگه قطعیه
ریاست محترم مرکز آزمون گفتند: تا ۲۰ شهریور نتایج قطعیه
امیدوارم تا آخر همین هفته بیاد

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ق.ظ

نه دوست عزیز هیچ جا زمان قطعی رو اعلام نکردن - فقط گفتن نیمه دوم شهریور حالا از ۱۶ هست تا ۳۱ - چه روزیش باشه خدا داند و دانشگاه آزاد . . .

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۲۶ ق.ظ

[attachment=6409][attachment=6409]
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۲۳ ق.ظ)soli نوشته شده توسط:  نه دوست عزیز هیچ جا زمان قطعی رو اعلام نکردن - فقط گفتن نیمه دوم شهریور حالا از ۱۶ هست تا ۳۱ - چه روزیش باشه خدا داند و دانشگاه آزاد . . .

نه عزیزم
منبعش و پیوست میکنم امیدوارم مفید باشه واست
بعدشم ما امیدواریم دیگه...
دعا کنید قبول شم و همچنین...
زمان اعلام نتایج کنکور کارشناسی ارشد سال ۱۳۹۱ دانشگاه آزاد

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد گفت: نتایج آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تا ۲۰ شهریورماه اعلام می‌شود.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی در روزهای ۲۱ ، ۲۲ و ۲۳ اردیبهشت ماه سال جاری طی ۶ نوبت برگزار شد، گفت: ۶۲۲ هزار و ۹۳۹ نفر در آزمون کارشناسی ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد شرکت کرده‌اند.

به گفته وی تعداد داوطلبان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد امسال نسبت به سال گذشته ۲۵ درصد افزایش داشته است.

رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به تعداد ۲ هزار و ۱۵۵ رشته محل در آزمون کارشناسی ارشد ۹، خاطرنشان کرد: در سال جاری تعداد رشته محل‌ها ۳۱ درصد نسبت به سال گذشته رشد داشته است.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - fifii - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۴ ق.ظ

این منبع جوابها تا ۲۰ شهریور میاد

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdiba3 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ

من نیمخوام بهتون فاز منفی بدم ولی در کل اگه من قبول نشم بازم ناراحت نمیشم.

در کل اوضاع کار بسیار خرابه. ۲ تا از دوستام با معدل ۱۸ فارغ تحصیل شدن بدون کنکور پذیرش شدن برا ارشد ولی الان بیکارن و بشدت نا امید . دیگه وای به حال من که معدلم ۱۶ شده.

راستی من نمیدونم چرا به من امتیاز منفی میدین!!!!!!!!!!

کار بدی کردم این پست رو گذاشتم؟

بعضیا خیلی کم لطفی می کنن.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۱ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۷ ق.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  من نیمخوام بهتون فاز منفی بدم ولی در کل اگه من قبول نشم بازم ناراحت نمیشم.

در کل اوضاع کار بسیار خرابه. ۲ تا از دوستام با معدل ۱۸ فارغ تحصیل شدن بدون کنکور پذیرش شدن برا ارشد ولی الان بیکارن و بشدت نا امید . دیگه وای به حال من که معدلم ۱۶ شده.

راستی من نمیدونم چرا به من امتیاز منفی میدین!!!!!!!!!!

کار بدی کردم این پست رو گذاشتم؟

بعضیا خیلی کم لطفی می کنن.

والا کار پیدا کردن زیاد ربطی به معدل نداره...یا باید پارتی داشت یا آزمون استخدامی که تو آزمون معدل شاید تاثیر داشته باشه ولی اگه نمره نیاری ممکنه یکی که معدلش ۱۴ باشه به جای کسی که ۱۸ هست استخدام بشه.

معدل صرفا ملاک استخدام نیست...

الان من کار میکنم... حسابداری کار میکنم! میرم کلاس حسابداری!!! کلا تو زمینه کامپیوتر هیچ تخصصی رو دنبال نکردم...به دلیل اینکه کاری که پیدا کردم زیاد به دانش کامپیوتر نداشت.

بخوای دنبال کار مرتبط باشی یکم اوضاع خرابه...استخدام دولتی هم که هیچ...

شانس ما هم این شد...۵ سال درس خوندیم آخرش اومدیم حسابداری کار میکنیم! البته پشتیبانی شبکه در سطح داخلی و نرم افزار هم هست اما فقط ۱۰ درصد کارم رو تشکیل میده!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ

امیدواریم زودتر یا نهایتا همون ۲۰ اگه واقعا این خبر درست باشه نتایج بیاد . . . من که دیگه خسته شدم از بس منتظر نتایج موندم .. .

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - puneh - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۴ ب.ظ

واقعا!!!!!!!!!!!!اینا که گفته بودن نیمه اول شهریور اعلام میکنن خدایا چیکار کنم خسته شدم از انتظار....

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

حالا که خوبه وبعد از نتایج حالا کلی برنامه داریمSad((((((((((((((

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - hosseinbiabangard - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ب.ظ

khoda kone zood bezanan

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ق.ظ

خدا از دهنتون بشنوه آقای بیابانگرد،ما که حال روزه خوبی نداریمBig Grin شما که سراسری قبولین با رتبه ۶۰ که آوردین، بز ممنون واس ما دعا میکنین

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۵۹ ب.ظ

از فردا شمارش معکوس اعلام نتایج آزاد؟
یعنی چی میشه
از همتون التماس دعا دارم
انشاالله همه قبول شیم یا علی مدد

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - sahar_2000 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۰ ب.ظ

من با ۱۷۰۰ هیچی حتی مجازی هم قبول نشدم!!!!!اصلا نمیدونم چرا امسال تا ۵۰۰۰ رو مجاز کرده بودن!!!!!آزاد هم که معلوم نیست چون کلید نداره...واااااااااااااااییییییییی

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ ب.ظ

من مجازی تهران قبول شدم . گرایش MIS

البته فعلا منتظر آزادم .