تالار گفتمان مانشت
نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - نسخه‌ی قابل چاپ

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ

احتمال زیاد همون ۱۸ ام که دوستمون گفتن میاد...فارس نیوز الان خبر زده نتایج کنکور سراسری آزاد فردا ۱۶ ام اعلام میشه...احتمال زیاد هم ارشد شنبه میاد.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - byb - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۸ ب.ظ

اینا دیگه دارن می کشن مارو..من اونقد استرس دارم که شبا خوابم نمی بره.
نتیجه دکترا رو هم اعلام کردن ،هنوز خبری از ارشد نیست!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۳ ب.ظ

دوستان عزیز - از اولش اعلام کردن نیمه دوم شهریور میاد - امروز تازه ۱۵شهریوز هستش - پس تازه وارد نیمه شهریوز شدیم - از فردا نیمه دوم شروع می شه و به احتمال زیاد همون ۲۰شهریوز نتایج میاد -

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - happyfeat - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

تایج کنکور دانشگاه آزاد فردا و آزمون ارشد هفته آینده اعلام می‌شود
» سرویس: دانشگاه و حوزه - آموزشی
کد خبر: ۹۱۰۶۱۵۰۹۱۰۵
چهارشنبه ۱۵ شهریور ۱۳۹۱ - ۱۲:۱۴
_RFI1030.jpg

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد با اشاره به اعلام نتایج آزمون سراسری سال ۹۱ دانشگاه آزاد در صبح پنجشنبه ۱۶ شهریور گفت: ۴۳۲ هزار و ۳۶۴ نفر در این آزمون پذیرفته شده‌اند.

به گزارش خبرنگار «دانشگاهی» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، دکتر ناصر اقبالی با بیان اینکه نتایج آزمون رشته‌های غیر پزشکی، علوم پزشکی و گزینش نظام آموزشی پاره وقت ساعت ۱۱ صبح فردا از طریق سایت مرکز آزمون به نشانی azmoon.com اعلام می‌شود.، اظهار کرد: داوطلبان می‌توانند با مراجعه به این سایت و ارائه اطلاعات لازم شامل مشخصات فردی، شماره داوطلبی و شماره شناسنامه ،کارنامه آزمون خود را مشاهده کنند.

وی با بیان اینکه در این آزمون مجموعا ۸۳۵ هزار و ۴۵۸ نفر ثبت‌نام کرده‌اند، اظهار کرد: از این تعداد ۸۰ درصد داوطلبان در سر جلسه آزمون حاضر بودند که ۶۵ درصد از داوطلبان حاضر در جلسه پذیرفته شده‌اند.

اقبالی با اشاره به پذیرش ۳۴۵ هزار و ۶۹۹ داوطلب در آزمون غیر پزشکی، گفت: ۳۳۵ هزار و ۶۵ داوطلب نیز در آزمون رشته‌های پزشکی پذیرفته شده‌اند.

وی افزود: همچنین ۵۳ هزار و ۱۰۰ داوطلب در دوره‌های پاره وقت کنکور ۹۱ پذیرفته شده‌اند.

رییس مرکز آزمون با اشاره به تغییر در نحوه پذیرش در انتخاب هفتم برای کنکور امسال، تصریح کرد: در آزمون سراسری سال ۹۱ انتخاب هفتم توسط دانشگاه انجام نشده است و پذیرفته‌شدگان فقط در یکی از انتخاب‌های اول تا ششم آزمون غیرپزشکی و یا یکی از انتخاب‌های چهارگانه نظام پاره وقت پذیرفته شده‌اند.

بر این اساس برای آن دسته از داوطلبانی که پذیرفته نشده‌اند، امکان انتخاب رشته شهر مجدد از میان رشته شهرهایی که ظرفیت پذیرش آنها تکمیل نشده است فراهم می‌شود که چگونگی انتخاب رشته شهر مجدد توسط این دسته از داوطلبان طی روزهای آینده اعلام می‌شود.

اقبالی با بیان اینکه اکثریت پذیرفته شدگان آزمون سراسری دانشگاه آزاد در انتخاب اول خود پذیرفته شده‌اند، خاطر نشان کرد: به گونه‌ای که در آزمون‌های غیر پزشکی، پزشکی و پاره وقت به ترتیب ۶۵ درصد، ۵۴ درصد و ۸۳ درصد پذیرفته شدگان در انتخاب اول خود پذیرفته شده‌اند.

وی با تاکید بر اینکه اکثریت پذیرفته شدگان کنکور امسال در استان محل سکونت خود پذیرفته شده‌اند، گفت: در مجموع ۸۵ درصد پذیرفته‌شدگان در استان محل سکونت خود پذیرفته شده‌اند که درصد پذیرش بومی برای داوطلبان زن این آزمون ۸۶ درصد و برای داوطلبان مرد ۸۳ درصد بوده است.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از آغاز ثبت‌نام پذیرفته شدگان این آزمون از ۲۵ شهریور ماه خبر داد و افزود: داوطلبان می‌توانند تا ۳۰ شهریور برای ثبت‌نام به واحدهای دانشگاهی محل پذیرش خود مراجعه کنند.

وی با اشاره به مجموع ۲۱ نفر برتر ۷ مجموعه امتحانی کنکور ۹۱ گفت: از میان نفرات برتر ۱۳ نفر زن و ۸ نفر مرد هستند.

دکتر اقبالی در خاتمه از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد در هفته آینده خبر داد.

انتهای پیام

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - mehdiba3 - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ

کسی که تو تکمیل ظرفیت قبول میشه میفته ترم مهر یا بهمن؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  کسی که تو تکمیل ظرفیت قبول میشه میفته ترم مهر یا بهمن؟

احتمال خیلی خیلی زیاد بهمن.پارسال دوستم اصفهان بهمن رفت

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - maryam_f - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۴۹ ب.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۷ ب.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  کسی که تو تکمیل ظرفیت قبول میشه میفته ترم مهر یا بهمن؟

فکر میکنم بستگی به دانشگاهش داشته باشه .

پارسال آی تی قزوین تکمیلش همون مهر بود .

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  جواب کنکور کارشناسی همین الان رو سایته
پس کی نوبت ما می شه Sad Sad

دیگه چیزی نمونده انشالله نتایج شنبه که اومد خبر قبولیتون رو بشنویم...

من که زیاد امیدی ندارم احتمال قبولیم رو حساب کردم دیدم ۱۰ % هست!!!

درسته وقت کم بود ولی خوب منم زیاد خوب نزدم. هرچی قسمت باشه.

انشالله همه بچه های مانشت قبول بشن.

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - behzad2885 - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۹ ق.ظ

یکی از اقوام ما با تراز ۵۲۰۰ هوشبری مشهد قبول شده در حالیکه آخرین تراز قبولی۴۸۰۰ بوده
این در شرایطیه که پارسال آخرین تراز قبولی ۵۴۰۰ بوده
این یعنی ظرفیتها را خیلی بالا برده دانشگاه آزاد اسلامی
امیدوارم ظرفیتهای ارشد و هم همین قدر بالا ببرند و هممون انشاالله قبول شیم
موفق باشید
التماس دعا

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - somaye.h - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ق.ظ

هیچی قابل پیش بینی نیستSad با این اتفاقای که امسال افتاد تو کنکور آزادSad

RE: نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - پری - ۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  جواب کنکور کارشناسی همین الان رو سایته

مگه شنبه میخواد جواب بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - arman405 - 16 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۱۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۴۹ ب.ظ)پری نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۸ ق.ظ)arman405 نوشته شده توسط:  
(16 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۱۱ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  جواب کنکور کارشناسی همین الان رو سایته

مگه شنبه میخواد جواب بیاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟HuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuhHuh

یکی از دوستان گفته بود ۱۸ ام میاد.از آشناشون تو علوم تحقیقات پرسیده بود.

کاشکی دیگه نره واسه ۲۰ ام...زودتر بیاد از بلا تکلیفی دربیایم.

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ق.ظ

گفتن ۲۰شهریور یعنی ۲ روز دیگه - امیدوارم که واقعیت داشته باشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - golrokh - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ

پس چرا جوابا نمیاد؟ کی قراره جوابارو بدن؟؟؟؟

نظرتون در مورد کنکور ارشد ۹۱ دانشگاه آزاد - soli - 18 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۲۲ ب.ظ

بچه ها من امروز زنگ زدم مرکز آزمون - گفتم نتایج ارشد کی میاد ؟ - گفتن سه شنبه - یعنی ۲۱ شهریور - بهشون گفتم اخبار اعلام کرد ۲۰شهریور - گفت نه بعید می دونم همون سه شنبه نتایج روی سایت هستش - احتمالا این دیگه درست باشه ......