تالار گفتمان مانشت
برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - -Ali- - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۱ ب.ظ

[تصویر:  88801_1_1379092741.gif]
سایت “
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
” سایتی رسمی متعلق به سازمان جهانی تغذیه (WFO)، زیر نظر سازمان ملل می باشد که در ازای هر پاسخ صحیح شما ۱۰ دانه برنج به افریقایی های گرسنه کمک می شود . ناگفته نماند که با پاسخ صحیح شما هم انگلیسی یاد می گیرد . در این سایت اطلاعات دقیقی در خصوص آفریقا آمده است و شرایط را بحرانی بیان می کند . ایده سایت ایده جالبی است یک بازی برد برد است .

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - maryami - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۰۸ ب.ظ

چه کار مثبت و جالبی

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - sepid - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ

جالب بود.
به اندازه ی یه بشقاب برنج کمک کردم من!

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - mfXpert - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۲۱ ب.ظ

عجب حرکتی! بعضی ها چه ایده هایی دارن.

RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - homa - 27 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

ایده ی جالبیه

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - انرژی مثبت - ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ

به نظرتون واقعیه؟!!!! چرا باید هم به ما انگلیسی یاد بدن هم به افریقایی ها برنج بدن؟ یعنی واقعا فقط انسان دوستانه است؟ خب چرا همین طوری نمیدن؟ چقدر سوال؟؟؟؟

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - narges_r - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۰۵ ق.ظ

چه احتیاجی به پاسخ دادن ما به سوالات هست تا دونه دونه برنج ها جمع بشن؟؟؟!!!

RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - aatwo - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرتون واقعیه؟!!!! چرا باید هم به ما انگلیسی یاد بدن هم به افریقایی ها برنج بدن؟ یعنی واقعا فقط انسان دوستانه است؟ خب چرا همین طوری نمیدن؟ چقدر سوال؟؟؟؟

دوسته عزیز در مورد نیت این حرکت بیشتر فکر کنیدHeart
به نظر من
خوب این یک نوع تبلیغ در برای یادآوری اقدام خیرخواهانه و در کمک به قحطی زدگان و گرسنگان اون کشورهاست
در این تبلیغ علاوه به تقویت زبان شما این پیغام رو میرسونه که چقدر مردمی هستند که نیازمند کمک دیگرانند
البته این یکی از روشهاست که بنظرم خیلی جالبه

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - Lantern - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۱:۴۱ ب.ظ

خوب من دو بشقاب جمع کردم.
حالا چه جوری بدونیم واقعاًبرنج به آفریقایی ها می رسونن؟!Huh

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - Parva - 28 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۵:۱۸ ب.ظ

(۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  چقدر سوال؟؟؟؟

دقیقا منم با دیدن این تاپیک و رفتن به سایتش با کلی سوال مواجه شدم و کلی چرا؟
یه بشقاب هم من هدیه دادم .

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - farhud - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ق.ظ

ایده ش اینه که درصدی از درآمد تبلیغات سایت رو به عنوان کمک به آفریقایی های فقیر اختصاص بدن.
مخاطب بیشتر و زمان حضور در سایت بیشتر=>تبلیغات بیشتر=>درآمد بیشتر=>تعداد دونه های برنج بیشتر برای فقرا!

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - مورتن - ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ

اتفاقا بعضیا تو همین مملکت با دیدن این تاپیک به این فکر می افتن که برای رای آوردن برن تو روستاها برنج توزیع کنن.

RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - mamani - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۲۵ ب.ظ

چه جالب بود خوشمان آمدSmile
دلم میخواد همش زبان یاد بگیرم(اینجوری گفتم ریا نشهBig Grin)

RE: برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - mohammad_13690 - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۱ ۱۰:۲۰ ق.ظ)farhud نوشته شده توسط:  ایده ش اینه که درصدی از درآمد تبلیغات سایت رو به عنوان کمک به آفریقایی های فقیر اختصاص بدن.
مخاطب بیشتر و زمان حضور در سایت بیشتر=>تبلیغات بیشتر=>درآمد بیشتر=>تعداد دونه های برنج بیشتر برای فقرا!

بله دقیقا

برنج رایگان در ازای آموختن زبان انگلیسی - M.H.P - 29 اردیبهشت ۱۳۹۱ ۰۳:۰۰ ب.ظ

چه جالبSmileSmile