تالار گفتمان مانشت
کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵
کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - a.hooshmand - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

اگر باز شود ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

صفحه برای من که اصلا باز نمی شود.

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - Rafiee - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۸ ق.ظ

hooshmand ، انرژی مثبت جان بهتون تبریک میگم ، شیرینی ما یادتون نره. Big Grin

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - pos - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۸ ق.ظ

واسه من باز میشه. سیستم هوشمنده. تشخیص میده کی امتحان داده کی نداده بعد برعکس عمل میکنه

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - sunflower - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ق.ظ

دوستانی که مجاز شدن، بهتون تبریک میگم!!! Rolleyes
اگه لطف کنید دفترچه ی انتخاب رشته تون رو بزارید ما هم بتونیم ببینیم ممنون میشم چون گویا فقط افراد مجاز میتونند دانلودش کنن

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - nomad:D - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ

رتبه هاتون رو بگید.
من مردم فضولی.
آقای inteligentium تبریک. شیرینی یادتون نره Big Grin

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - inteligentium - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  رتبه هاتون رو بگید.
من مردم فضولی.

این قبولی واسه من که ارزشی نداره،چرا که هنوز علاوه بر تز ۶ واحد دیگه رم باید بگذرونم!

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - nomad:D - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  رتبه هاتون رو بگید.
من مردم فضولی.

این قبولی واسه من که ارزشی نداره،چرا که هنوز علاوه بر تز ۶ واحد دیگه رم باید بگذرونم!

شما که امسال تونستید حتما سال آینده موفق تر خواهید بود.
بعدش ما سال دیگه شیرینی رو از شما طلب خواهیم کرد Smile

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - inteligentium - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ب.ظ

سال آینده؟!شیرینی؟!!
شما؟!من کیم؟اینجا کجاست؟!Big Grin

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - yaser_ilam_com - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  
(02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۴ ق.ظ)nomad:D نوشته شده توسط:  رتبه هاتون رو بگید.
من مردم فضولی.
دوست من این پس لرزه دکترا سال آینده است که ان شا الله تک رقمی میشی ؟Smile

بهر حال با تمام وجود تبریک میگم Smile

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - Potential - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۲۹ ب.ظ

درسته ... سال قبل مدرس تکمیل ظرفیت آی تی دعوت به مصاحبه کرد ولی هیچ کی رو نگرفت ...
از این اتفاقا سال قبل زیاد بود .... چون میگفتن خیلی‌ها که سطح علمی خوبی نداشتن دعوت به مصاحبه شده بودند.

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - انرژی مثبت - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  آخرین مجاز ۱۷۴
چقدر اخرین رتبه مجازتون بالا بوده! Tongue

شما به این درصد زبانتون می گید بد پس من چی بگم Big GrinBig Grin

میدونم ضایع زدم به روم نیارید Big Grin

زبان : ۱۴/۶۷
استعداد : ۲۰/۵۶
تخصصی (منطقی ، معماری پیشرفته،VLSI پیشرفته) : ۳۷/۰۴
معدل موثر : ۱۷/۶۵

اخرین رتبه :۶۳
رتبه: ۳۴
نمره کل : ۷۴۵۴
سهمیه : ازاد

مجازی هم شیرینی اینا نداره Big GrinBig Grin

کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - انرژی مثبت - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ

اینم کارنامه دوستمه که علومه.

زبان: ۶
استعداد :۱۰/۵۶
اختصاصی: ۳۶/۳۰

اخرین رتبه مجاز:۷۸
رتبه :۵۸
نمره کل :۴۴۳ ۷
معدل موثر :۱۷/۱۹
سهمیه: ازاد

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ب.ظ)inteligentium نوشته شده توسط:  فکر میکنید اگه آخرین مجاز ۱۷۴ نبود من مجاز میشدم!با این درصدا!
دقیقا درمورد شیرینی حق با شماست،ولی واسه کسایی که فقط مجاز شدن،نه کسایی که ۳۴ شدن.
شما واجب الشیرینی هستید!تبریک!
یه سوم می گیرن! به رتبه من نمی رسه! ضمن این که بستگی داره کدوم دانشگاه بزنیم.Big GrinTongue
پس منتظر شیرینی ارشدیا باشید!

شما ترم ۲ این رتبه شدید پس سال دیگه حتما قبولید Smile

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - Xilinx - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هم فکر میکنم دیگه باید خانم انرژی مثبت شیرینی بدن . رتبه و معدل و بقیه شواهد موجب میشه بهانه ای پذیرفته نشه. فقط بگید چند شنبه بیایم همگی دم دانشگاه تا همین الآن دو سه تا اتوبوس رزرو کنیم.
دقیقا منم موافقم.کاش چند روز زودتر اعلام میکردن من تازه از تهران برگشتمBig Grin

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - Sami65 - 02 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

من که تا اوخر بهمن درگیر دفاع از تزم بودم و بدون آمادگی رفتم سرجلسه در کل بد نشدم
ولی هوش رو خیلی بد زدم چون مخم داشت سوت میکشید واقعا خسته بودم!!!

علوم کامپیوتر

زبان: ۱۳
هوش: ۱۴
دروس تخصصی: ۳۸
معدل موثر: ۱۸/۰۶
رتبه: ۴۰
سهمیه: آزاد
آخرین رتبه مجاز: ۷۸

بازم خدا رو شکر!!! حالا ببینیم خدا تو ادامه چی واسمون میخواد

RE: کارنامه مرحله اول آزمون نیمه متمرکز دکتری سال ۱۳۹۱ - انرژی مثبت - ۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۴۷ ب.ظ

(۰۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ب.ظ)Fardad-A نوشته شده توسط:  من هم فکر میکنم دیگه باید خانم انرژی مثبت شیرینی بدن . رتبه و معدل و بقیه شواهد موجب میشه بهانه ای پذیرفته نشه. فقط بگید چند شنبه بیایم همگی دم دانشگاه تا همین الآن دو سه تا اتوبوس رزرو کنیم.

اخه فعلا که هیچی معلوم نیست Undecided منو دعوت کنند مصاحبه بعد قبول بشم چشم شیرینی میدمTongue (ههههه میدونم که نمی شه Big Grin)