تالار گفتمان مانشت
ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - نسخه‌ی قابل چاپ

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - admin - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ق.ظ

سلام
در ابتدا آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارم.
اینجا هر چی دلتون می‌خواد (بجز حرف‌های بی‌ادبی و سیاسی) بزنید.
دوستان رتبه خوب شده هورا بکشید و دوستانی هم که نتونستید رتبه خوبی بیارید این حالاتتون رو با ما شریک شید. شاید مانشت بتونه همدرد خوبی برای شما باشه.
تاپیک قبلی بسته شد.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - Manix - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۳ ق.ظ

سایتشون که فعلا باز نمیشه.. ترافیک وحشتناکه.. به امید الله

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - admin - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ق.ظ

دوستان از قرار دادن کارنامه به همراه شماره داوطلبی جداً خودداری کنن. ممکنه از این حسن نیتشون، استفاده سو (انتخاب رشته) بشه. در صورتی که قصد گذاشتن کارنامه دارید حتما قسمت نام، شماره داوطلبی و شماره شناسنامه رو پاک کنید.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - wh_ghost - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۵ ق.ظ

تهران پرید!

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - si.mozhgan - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

سیستم عامل رو منفی زدم. رتبه م چند برابر اونی شد که فکرشو میکردم. نمی دونم چی بگم. زحمت یک سال باد هوا شد . یک سال از عمرم ...

به همه ی دوستانی که به اون چیزی که می خواستن رسیدن تبریک میگم. موفق باشین.

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - mrousta - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۶ ق.ظ

سلام دوستان

من کارشناسی رشه IT بودم و ارشد رو هم IT امتحان دادم

در ضمن هوش رو هم امتحان دادم

رتبه IT شبکه :۱۳۴

رتبه IT تجارت ۱۴۷

رتبه هوش:۳۷۳ اصلا واسه هوش نخونده بودمBig Grin

معماری:۵۰۰

نمیدونم با این رتبه های ناجور امید به روزانه هست یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امیدوارم همه ی عزیزان مانشتی نتیجه دلخواهشونو بگیرند......

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fatima1537 - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ

خداروشکر که همه خونواده ام سالم هستن خودم هم همینطور.خیلی چیزهای خوب دیگه هم بوده که بهشون رسیدم.
درصدهای من این نبودSad
خیلی جای امیدواری نیست.خیلی هم ناامید به قبولی نیستمSmile
تشکر از زحمتاتون جناب تنهاییSmile
باآرزوی موفقیت دوستان دیگهSmile

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - a i - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ

آقا کلید اولیه ریاضی و زبان و تخصصی هوش کوچکترین تفییر نکرده و دقیقا با پیش بینی درصدام درست درآمد و از سوالات مشترک هم دقیقا یکی حذف شده بود من نزده بودم .

من شدم ۵۴۴ هوش . باز لب مرزی شدیم دوباره ۳ ماه انتظار .....

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - mhkpnu - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۷ ق.ظ

آخرین رتبه مجاز در گرایش هوش
سال ۹۰ = ۴۰۵۰
سال ۹۱= ۲۸۳۳
تمامی گرایشا ظرفیت حداقل ۱۰۰۰ تا بیشتر شده در حالی که ظرفیت هوش به همون مقدار کم شده

RE: ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - r1e1z1a - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۳۹ ق.ظ

سلام
من شدم ۱۳۱ هوش !
اونی که می خواستم نشد ... ولی بدک نیست

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - khashaya - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۰ ق.ظ

من ۶۳۰ هوش شدم به نظرتون ممکنه جایی شبانه قبول شم؟

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - _MAjid_ - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۲ ق.ظ

Smile۴۳ هوش ۲۳ نرم افزار SmileSmileSmileSmile

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - shervinrs - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ

۱۰۳ معماری.
خوشحال هستیم.
کلید معماری تغییر کرده.
جزئیات بیشتر در بخش های بعدی خبر.

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - مازیار صفایی - ۰۶ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۳ ق.ظ

درصدها دقیقا همونی بودن که بعد از کلید حساب کردم....

ولی رتبم خیلی بیشتر از اونیکه باید باشه!

نسبت به پارسال درصد ها خیلی تغییر داشته نسبت به رتبه!

حتس معلوم نیست شبانه هم بیارم....

۴۰۰ نرم افزار....

ساعات پس از اعلام نتایج کنکور ارشد، هر چه می‌خواید بگید! - fe_atash - 06 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۴۵ ق.ظ

منم شدم ۴۲۸ IT...
با این رتبه اگه نرم افزار بودم یه امیدی بود حداقل....
Sad