تالار گفتمان مانشت
هوش مصنوعی ۲۵۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

هوش مصنوعی ۲۵۱ - sh4477 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۸ ق.ظ

سلام دوستان

اول باید بگم که مانشت واسه بدست آوردن این رتبه خیلی به من کمک کرده ، خواهش می کنم تو این مرحله آخر هم همراهی کنید.

رتبم ۲۵۱ هوش هست ، نگرانم که آیا روزانه شیراز رو میارم ؟؟؟؟؟؟؟؟

وضعیتم واسه دانشگاه های تهران چطوره ؟

کلا هر چی زاهنماییم کنید ممنون میشم .

هوش مصنوعی ۲۵۱ - ۰۹۳۵۹۵۹۵۷۵۵ - ۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

سلام
بچه ها میشه لطفا کارنامه هاتونو بذارین

هوش مصنوعی ۲۵۱ - cormen - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ

داداش رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود با احتساب کاهش ظرفیتها شما با ۲۵۱ علم وصنعت رو نمیاری میمونه اصفهان و شیراز که با توجه به اینکه اصفهان رو بالا میزنن شما با احتمال ۸۰ درصد شیراز رو میاری
برو حال کن

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - sh4477 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)cormen نوشته شده توسط:  داداش رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود با احتساب کاهش ظرفیتها شما با ۲۵۱ علم وصنعت رو نمیاری میمونه اصفهان و شیراز که با توجه به اینکه اصفهان رو بالا میزنن شما با احتمال ۸۰ درصد شیراز رو میاری
برو حال کن

ممنونم

هوش مصنوعی ۲۵۱ - BJS - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ

آفرین
رتبتون خوب شده
تبریک
منم دیگه موندم واسه سال دیگه

هوش مصنوعی ۲۵۱ - Msccom - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)cormen نوشته شده توسط:  رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود
مطمئنید؟

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - sh4477 - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۲۵ ب.ظ)BJS نوشته شده توسط:  آفرین
رتبتون خوب شده
تبریک
منم دیگه موندم واسه سال دیگه

ممنونم ، ایشا الله که سال دیگه رتبتون همونی بشه که میخواید.

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ)۰۹۳۵۹۵۹۵۷۵۵ نوشته شده توسط:  سلام
بچه ها میشه لطفا کارنامه هاتونو بذارین

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - cormen - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۳۰ ق.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۷ ب.ظ)Ghasedake_raha نوشته شده توسط:  
(07 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ق.ظ)cormen نوشته شده توسط:  رفیق من با ۲۳۸ هوش پارسال آخرین فرد قبولی بود
مطمئنید؟

آره بابا اسمش میلاد کرماجانی هستش ما با هم درس میخوندیم

هوش مصنوعی ۲۵۱ - fariba.h - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ

با این رتبه، هم هوش دانشگاه اصفهان و هم هوش دانشگاه شیراز را ۹۹%میاورید. ۱% را هم بذارید به پای حوادث غیرمترقبه.
برای قبولی در روزانه تهران،شانس خیلی کمی دارید.

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - sh4477 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۵۸ ق.ظ

(۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۳۲ ب.ظ)fariba.h نوشته شده توسط:  با این رتبه، هم هوش دانشگاه اصفهان و هم هوش دانشگاه شیراز را ۹۹%میاورید. ۱% را هم بذارید به پای حوادث غیرمترقبه.
برای قبولی در روزانه تهران،شانس خیلی کمی دارید.

وای ممنون ، ایشالا که اون یک درصد اتفاق نیفته .

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - Masoud05 - 09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما ۱ نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من ۲۵۳ شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - sh4477 - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما ۱ نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من ۲۵۳ شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟

من چون شیراز زندگی می کنم هدفم شیرازه ، شهر دیگه نمیتونم برم حتی تهران،ولی ما احتمالش هست خواجه نصیر و بهشتی هم بیاریم طبق آمار پارسال

(۰۹ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ ب.ظ)bahman309 نوشته شده توسط:  سلام
میشه بگین به ترتیب کدوم دانشگاهها رو میزنید؟؟؟
دانشگاه خواجه نصیر رو میزنید؟؟

khoshbinane sharif ,tehran ,amirkabir,elmo sanat,beheshti,khaje nasir,sanati esfahan,esfahan

albate aval shiraz be dalayele shakhsi

RE: هوش مصنوعی ۲۵۱ - Masoud05 - 12 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۱۲ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ)sh4477 نوشته شده توسط:  
(09 خرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  بنظرم روزانه اصفهان -صنعتی اصفهان - شیراز - فردوسی رو میارید .بین رتبه من و شما ۱ نفر اختلافه ، اگه گیرش میوردم Big Grin ( من ۲۵۳ شدم ) . نظر خودتون چیه کجا رو دوست دارید از بین اینایی که گفتم؟

من چون شیراز زندگی می کنم هدفم شیرازه ، شهر دیگه نمیتونم برم حتی تهران،ولی ما احتمالش هست خواجه نصیر و بهشتی هم بیاریم طبق آمار پارسال

من شیراز رو بالای علم و صنعت زدم . امیدوارم همین قبول بشم . اگه طبق پارسال حساب کنیم ، احتمال علم و صنعت و بهشتی و مخصوصا خواجه نصیر زیاده اما امیتاز میزبان بودن هم کم اهمیت نداره Big Grin