تالار گفتمان مانشت
چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - kavehn - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

سلام
به تمام دوستان مانشتی که رتبه مناسب کسب کردند تبریک می گم Heart

سوال :
بنظر میاد گزینه های که سرجلسه پاک کردم بوسیله دستگاه پاسخنامه خوان خوانده شده و نمره منفی گرفتم. لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می توانم به نتایج اولیه اعتراض کنم Huh

زبان خیلی کم زدم و هرطور حساب می کنم جور در نمیاد Idea
پایگاه داده یک سوال زدم و آن هم صحیح ، درصد ۱۱/۱۱ به من داده ---> به همین دلیل مطمئنم اشتباه شده Idea

RE: چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - milad_rahimi - 07 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

(۰۷ خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ)kavehn نوشته شده توسط:  سلام
به تمام دوستان مانشتی که رتبه مناسب کسب کردند تبریک می گم Heart

سوال :
بنظر میاد گزینه های که سرجلسه پاک کردم بوسیله دستگاه پاسخنامه خوان خوانده شده و نمره منفی گرفتم. لطفا راهنمایی بفرمایید چگونه می توانم به نتایج اولیه اعتراض کنم Huh

زبان خیلی کم زدم و هرطور حساب می کنم جور در نمیاد Idea
پایگاه داده یک سوال زدم و آن هم صحیح ، درصد ۱۱/۱۱ به من داده ---> به همین دلیل مطمئنم اشتباه شده Idea

سلام دوست عزیز
برو تو سیستم پاسخگویی سازمان سنجش.
سوال دوم رو بخون توضیح داده.
عضو شو و اعتراض بزن.

چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - mojtaba2011 - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ق.ظ

سلام
جالب اینجاست که من از یک درس که ۱۲ سوال داشته ۱ تست زدم طبق رابطه محسبه درصد اگر اشتباه باشه -۲/۵۷ میشه و اگر صحیح باشه ۸/۳ درصد اما در کارنامه من ۳/۳ درصد آورده بنظر شما امکان پذیره؟؟؟؟؟؟
سیستم اینترنتی ارسال درخواست هم که خطا میده
واقعا چکار باید یکنم نمیدونم

چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - pos - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۵ ق.ظ

از کاراکتر : استفاده نکنین.
من تخصصی نرم مطمئن بودم ۲۲ زدم ولی برام ۱۵ زدن :O

چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - pofef - 08 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۳۰ ب.ظ

اعتراض فایده داره؟کسی نتیجه گرفته؟

چگونه می توان به نتایج اولیه اعتراض کرد ؟ - انرژی مثبت - ۰۸ خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

مثل این که تا ۱۵ خرداد مهلت اعتراض وجود داره بنابراین فکر نکنم به این زودی جواب بدن