تالار گفتمان مانشت
رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - نسخه‌ی قابل چاپ

رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - mohammadsaleh.samimi - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۱۵ ق.ظ

سلام،
معماری ۱۲۹
نرم افزار ۴۷۱

می خوام حتما (شهر) تهران باشم.
به نظر شما، معماری (شهر) تهران قبول می شم (روزانه یا شبانه)؟
اگه نه که فقط می مونه معماری مجازی شهید بهشتی.
اون وقت با این رتبه نرم افزار ظاهرا پیام نور و علم و فرهنگ (غیر انتفاعی) تهران + مجازی شهید بهشتی معماری.

حالا برای بازار کار و آینده و اینا:
۱- پیام نور (فقط نرم افزار) بهتره یا مجازی (معماری یا نرم افزار) یا غیر انتفاعی (فقط علم و فرهنگ تهران)؟
۲- در مورد مجازی، آینده رشته معماری بهتره یا نرم افزار؟

رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - shervinrs - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ق.ظ

من یه مقدار گیج شدم. با رتبه ۱۲۹ میخواید برید مجازی؟ !!!
معماری تهران منظورتون شهر تهران یا دانشگاه تهران؟
چون شبانه دانشگاه تهران یا امیرکبیر احتمالش هست که بیارید. حداقل یکی از روزانه های بهشتی، علم و صنعت یا تربیت مدرس رو هم با احتمال بالاتری میارید. شبانه شون که دیگه جای خود دارد.
اگر جای شما بودم اصلا به اون رتبه ۴۷۱ نرم افزار فکر نمی کردم.

RE: رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - mohammadsaleh.samimi - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ

(۱۰ خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۶ ق.ظ)shervinrs نوشته شده توسط:  من یه مقدار گیج شدم. با رتبه ۱۲۹ میخواید برید مجازی؟ !!!
معماری تهران منظورتون شهر تهران یا دانشگاه تهران؟
چون شبانه دانشگاه تهران یا امیرکبیر احتمالش هست که بیارید. حداقل یکی از روزانه های بهشتی، علم و صنعت یا تربیت مدرس رو هم با احتمال بالاتری میارید. شبانه شون که دیگه جای خود دارد.
اگر جای شما بودم اصلا به اون رتبه ۴۷۱ نرم افزار فکر نمی کردم.

ممنون از پاسختون، منظورم شهر تهران بود.

رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - Bache Mosbat - 10 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۶ ق.ظ

شبانه ی دانشگاه تهران که می آرین. پارسال شبانه شریفم آورده با این رتبه اگه اشتباه نکنم. ولی روزانه مطمئن نیستم امیرکبیر بیارین.

رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - m_hoveida - 11 خرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۵۴ ب.ظ

روزانه تربیت مدرس و شهید بهشتی و علم و صنعت رو میارید.شبانه دانشگاه تهران و بقیه هم احتمالش زیاده بیارید.
رتبتون خوب شده چقد خودتونو دست کم می گیرید!!!

امسال همپوشانی تاثیر داره تو آخرین رتبه قبولی ؟؟؟؟؟؟؟؟ - djhm - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۱۰ ب.ظ

یعنی میشه مثله سال ۸۹ باشه که با رتبه ۳۰۰ هم روزانه تربیت مدرس آوردن!!!!! ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یا عین پارساله که ۲۳۵ ،آخرین نفری بود که تریبت مدرس قبول شد ؟؟؟؟؟؟
گرایش معماری.

رتبه ۱۲۹ معماری، میشه تهران قبول شد؟! - m_hoveida - 25 خرداد ۱۳۹۱ ۱۱:۳۷ ق.ظ

نه دیگه هیچ سالی مثل سال ۸۹ نمیشه. چون دیگه احتمالا دیگه دفترچه های تخصصی جدا نمیشه.