تالار گفتمان مانشت
مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲
RE: مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - مانشتی - ۱۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  عذر میخوام دوستان اگه کمی از موضوع پرته ولی خبر دارین آخرین رتبه هوشی که برای مصاحبه مالک اشتر دعوت شده چنده؟

من ۶۵۰ شدم پس فردا باید برم

برای هوش روزانه یا شبانه؟

RE: مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - ahmad8726 - 14 تیر ۱۳۹۰ ۰۱:۲۹ ب.ظ

(۱۴ تیر ۱۳۹۰ ۰۸:۵۹ ق.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(14 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۲۹ ق.ظ)ahmad8726 نوشته شده توسط:  
(13 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۳ ب.ظ)موج نوشته شده توسط:  عذر میخوام دوستان اگه کمی از موضوع پرته ولی خبر دارین آخرین رتبه هوشی که برای مصاحبه مالک اشتر دعوت شده چنده؟

من ۶۵۰ شدم پس فردا باید برم

برای هوش روزانه یا شبانه؟
شبانه

مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - مانشتی - ۱۸ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۲۰ ب.ظ

بالاخره منم ۵شنبه رفتم واسه مصاحبه،بدترین روز ممکن! برگشتیهای روزای قبل بعلاوه ما که نوبتمون ۵ شنبه بود
به غلط کردن افتادم به خدا، فکرشو نمیکردم دیگه در این سطح باشه، ۸:۳۰ صبح رسیدم دانشگاه ۵:۳۰ نوبت مصاحبم شد!!!!
بابا یه مصاحبه رد کردن اینقدر زجر دادن نداره که

مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - ln376 - 19 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ

مصاحبه گر به من گفت ۱۰برابر ظرفیت اعلام کردن!من که فکر نکنم قبول شم..

مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - مانشتی - ۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ)ln376 نوشته شده توسط:  مصاحبه گر به من گفت ۱۰برابر ظرفیت اعلام کردن!من که فکر نکنم قبول شم..
میگفتن پارسال ۴ برابر ظرفیت واسه مصاحبه مجاز کردن
مصاحبه‌ها هم خیلی سختگیرانه انجام شد من شخصا نصف سوالا رو تونستم جواب بدم

RE: مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - ln376 - 21 تیر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۳ ب.ظ

(۱۹ تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۰۶ ب.ظ)مانشتی نوشته شده توسط:  
(19 تیر ۱۳۹۰ ۰۹:۵۹ ق.ظ)ln376 نوشته شده توسط:  مصاحبه گر به من گفت ۱۰برابر ظرفیت اعلام کردن!من که فکر نکنم قبول شم..
میگفتن پارسال ۴ برابر ظرفیت واسه مصاحبه مجاز کردن
مصاحبه‌ها هم خیلی سختگیرانه انجام شد من شخصا نصف سوالا رو تونستم جواب بدم

دقیقا.از من که یه سوالای عجیب غریبی به غیر احکام پرسید گیر داده بود به تعریف اصلاحات و سران فتنه سبز!یکی دیگه هم خبرهای لبنان!
بچه‌ها بیاین رتبه و رشته تون رو بگید

RE: مصاحبه مالک اشتر ۹۰ - SADAFLINDA - 02 مرداد ۱۳۹۰ ۰۱:۳۴ ب.ظ

[quote='موج' pid='31961' dateline='1309800217']
عذر میخوام دوستان اگه کمی از موضوع پرته ولی خبر دارین آخرین رتبه هوشی که برای مصاحبه مالک اشتر دعوت شده چنده؟
[/quote

سلام من رتبم ۵۷۴ توی هوش شده و برای مصاحبه روزانه و شبانه مالک رفتم. احتمالا جز نفرات آخر بودم.

مصاحبه دانشگاه مالک اشتر - mmsaeed - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ب.ظ

سلام
شما در مورد خود دانشگاه مالک اشتر اطلاع دارین؟
یعنی چطوره از نظر سطح علمی؟
و در مصاحبه چی میپرسن؟
و...

مصاحبه دانشگاه مالک اشتر - pos - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ب.ظ

این مال دو سال پیش نیست؟

مصاحبه دانشگاه مالک اشتر - fatima1537 - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۵۷ ب.ظ

من اینجا براتون سرچ کردم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

چندتا تاپیک هست که بچه های پارسال اطلاعاتی نوشتند

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - fazel-d - 17 خرداد ۱۳۹۱ ۰۸:۵۰ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه هم تو ذهنمه ، اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزاریم اما رتبه مون جوری باشه که مثلا نهایتاً اولویت ۵ یا ۶ قبول میشیم ، بازم به مصاحبه دعوت میشیم ؟ اگه اینطوریه تقریبا همه باید بریم چون اکثراً این دانشگاه رو هم تو لیست میارن ، بعضیا اولویت های اول بعضی ها هم ته جدول انتخاب شهر! Huh
ببینید من یه تایپیک باز کردم با عنوان

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

که در مورد بررسی انتخاب رشته از جانب سنجش بود که کسی نظری نداشت..!!

واقعا کار سنجش برای انتخاب صحیح رشته داوطلبان همچون لبه تیغ می مونه...!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش - Masoud05 - 20 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۲ ب.ظ

(۱۴ خرداد ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  یه سوال دیگه هم تو ذهنمه ، اگه مثلا مالک اشتر رو اولویت ۱۰ بزاریم اما رتبه مون جوری باشه که مثلا نهایتاً اولویت ۵ یا ۶ قبول میشیم ، بازم به مصاحبه دعوت میشیم ؟ اگه اینطوریه تقریبا همه باید بریم چون اکثراً این دانشگاه رو هم تو لیست میارن ، بعضیا اولویت های اول بعضی ها هم ته جدول انتخاب شهر! Huh

????

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - aryaeei - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ

مصاحبه رو زده ۲۳/۳/۹۱ یعنی تا اون موقع سنجش نتایجو میدونه ؟

RE: مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک - y_amin - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۲۹ ق.ظ

(۲۱ خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۲ ق.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  مصاحبه رو زده ۲۳/۳/۹۱ یعنی تا اون موقع سنجش نتایجو میدونه ؟

سلام نه تا ۲۳ نتیجه رو نمیده.۲۳ اعلام میکنه که تاریخ مصاحبه ها کی هست.احتمالا تیر ماه مصاحبه باشه. نتایج همون شهریور میاد.

مالک اشتر و قبولی در مصاحبه اش و تکلیف انتخاب رشته ما بعد قبولی در مصاحبه مالک اشتر - aryaeei - 21 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۵۱ ق.ظ

آخه گفته دعوت شده به مصاحبه ها تا ۲۳ معلوم میشن و تاریخ مصاحبه ؟