تالار گفتمان مانشت
توروخدا کمکم کنید..دقیقه ی ۹۰ شد - نسخه‌ی قابل چاپ

توروخدا کمکم کنید..دقیقه ی ۹۰ شد - shokoo - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۱ ب.ظ

سلام....من رتبم ۱۷۹ علوم کامپیوتره
ببنین انتخابم خوبه ؟ سره اولویت شبانه تبریز و روزانه زنجان و کرمان شک دارم..من اصفهان ساکنم...دختر هم هستم..
۱/ شریف روزانه
۲/امیر کبیر سیستم هوشمند روزانه
۳/ امیر کبیر سیستم کامپیوتری روزانه
۴/دانشگاه تهران روزانه
۵/ شهید بهشتی روزانه
۶/شریف شبانه
۷/امیرکبیر هوشمند شبانه
۸/امیرکبیر کامپیوتری شبانه
۹/ تهران شبانه
۱۰/امیر کبیر محاسبات روزانه
۱۱/تربیت مدرس محاسبات علمی روزانه
۱۲/امیرکبیر محاسبات شبانه
۱۳/تبریز کامپیوتری روزانه
۱۴/تبریز هوشمند روزانه
۱۵/تبریز - روزانه
۱۶/ تبریز کامپیوتری شبانه
۱۷/تبریز هوشمند شبانه
۱۸/ تبریز - شبانه
۱۹/کرمان هوش مصنوعی روزانه
۲۰/زنجان - روزانه
۲۱/ یزد محاسبات علمی روزانه
۲۲/کرمان شبانه
۲۳/یزد شبانه
۲۲/بابلسر محاسبات روزانه

توروخدا کمکم کنید..دقیقه ی ۹۰ شد - parsaNA - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۰۶:۰۹ ب.ظ

اول بگم که علوم کامپیوتر تو ایران اونقدر رشته با ارزشی نیست که شما بخاهید از اصفهان برید تبریز یا زنجان یا دامغان ارشدشو بگیرید . بخونید سال بعد رتبه خوبی بیارید .

بین تبریز و زنجان و کرمان ، که البته تبریز بهتره ولی باز تفاوت اونقدر زیاد نیست . بهتره شما بین این ۳ فقط بعد مسافت رو در نظر بگیرید و بس . و به این هم فکر کنید که اگه روزانه ای رو قبول بشید و نرید محرومیت میخورید . پس روزانه هایی رو بالا بزنید که اگه قبول بشید حتما خواهید رفت .

موفق باشید

توروخدا کمکم کنید..دقیقه ی ۹۰ شد - fatima1537 - 13 خرداد ۱۳۹۱ ۱۰:۱۹ ب.ظ

به نظر من ۲ چیز را درنظر بگیرید.یکی گرایشی که میخواید بخونید و دیگه شهری که میخواید برید.فکر کنم نتونید اصفهان را بیارید . پس به فکر دوری راه شهرها باشید.راستش من نمیدونم کرمان نزدیکتره یا زنجان !Smileولی خب نوع مسیر هم هست.
ممکنه بین ۲ شهر مسیر اتوبان باشه یا اینکه نه مسیر اونقدرها هم خوب نباشه.میتونید از خانواده مشورت بگیرید در این مورد
۱ مسئله دیگه هم اینه که انواع وسایل نقلیه برای سفر باشند . مسلما بهتره . مثلا قطار هم به اون شهر وارد بشه و ...
بحث روزانه و شبانه هم هست.شما به غیر هزینه اقامت و رفت و امد باید شهریه هم بدید . دیگه اینجا تصمیم با خودتونه . من بودم اول روزانه و شبانه شهرهایی مثل تهران و اصفهان را میزدم بعد میرفتم سراغ روزانه های بقیه شهرها و بعد شبانه ها . مسیر را هم درنظر میگرفتم.
میتونید میزان مسافت های بین دو شهر رااز اینترنت بدست بیارید.موفق باشید.