تالار گفتمان مانشت
نمونه سوالات - نسخه‌ی قابل چاپ

نمونه سوالات - unicornux - 15 خرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۴۸ ب.ظ

سلام خدمت همه دوستان
اول بگم که نمیدونم این تاپیک جاش اینجا هست یا نه .اگه نیست عذر خواهی میکنم!!!
دوم بگم که با توجه به اینکه الان فصل امتحانات هست به نظر جای یک تاپیک که دوستان بتونن نمونه سوالات امتحانی دروس مختلف که دارند و اینجا بزارن خالیه.
واقعا ممنون میشم چون اینکار ممکنه تو معدل این ترممون تاثیر مثبت بزاره و تاثیر مثبت در این ترم برابر است با تاثیر مثبت در معدل موثرمون.
دوستان اگه ممکنه نمونه سوالات امتحانی سالهای گذشته دانشگاه خودشون یا هر دانشگاه دیگه حتی دانشگاههای خارجی و لطف کنن با لینک صحیح دانلود اینجا قرار بدن.
برای اینکه حسن نیت خودمو نشون بدمBlush نمونه سوالات امتحانی درس سیستم عامل دانشگامونو اینجا میزارم...
Heartپیشاپیش سپاس از همگیHeart

===>
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: نمونه سوالات - unicornux - 16 خرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ق.ظ

شما که چیزی نذاشتین اما اینم یه سری دیگه از نمونه سوالات درس سیستم عاملDodgy

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

نمونه سوالات - sybarite - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ

دوست من یه نگاهی به این جا بیندازید . به کارتون میاد .

نمونه سوالات - unicornux - 04 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۰۳ ب.ظ

(۰۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۷:۲۹ ق.ظ)sybarite نوشته شده توسط:  دوست من یه نگاهی به این جا بیندازید . به کارتون میاد .

ممنون ازتون منتها یکم دیر شد و من فارغ التحصیل شدم. انشاله بچه های سال بعد ازش استفاده کنن. Smile

ممنون Smile