تالار گفتمان مانشت
تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها - نسخه‌ی قابل چاپ

تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها - Parva - 18 خرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۵۱ ب.ظ

سلام به دوستای عزیر؛‌
تمامی کارنامه های قبولی های امسال رو تو یک فایل جمع کردم؛‌ البته دوستانی که کارنامه هاشون رو پیوست کرده بودن.
امیدوارم مفید باشه.

تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت - Parva - 06 تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۵۲ ب.ظ

کارنامه ها هم اضافه شد.

RE: تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها - Parva - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ق.ظ

تا به امروز اسامی و محل قبولی هایی که اعلام شده رو ویرایش کردم ولی آپلود نکردم تا پایان شهریور منتظر می مونیم تا بقیه دوستانی که کارنامه هاشون هم موجود هست محل قبولیشون رو در
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
اعلام کنن.
و در نهایت تکمیل میشه و آپلود میکنم.
ممنون بایت همکاری

RE: تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها - Parva - 25 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۳۷ ب.ظ

دوستان عزیز این یک مجموعه کامل از رتبه های اعلام شده رشته علوم کامپیوتر هست که امیدوارم یک آمار کلی برای انتخاب رشته ارشدی های ۹۲ داشته باشیم.
با آرزوی موفقیت برای همه دوستان

فایل قبولی ویرایش شد، محل قبولی ها هم اضافه شد، فقط دوستانی که محل قبولی رو اعلام نکردن تا پایان شهریور ماه حتما اعلام بفرمایید.

RE: تمام قبولی های علوم کامپیوتر ارشد ۹۱ مانشت به همراه pdf کارنامه‌ها - pave - 02 مرداد ۱۳۹۶ ۰۵:۰۳ ب.ظ

کارنامه ها رو که نداره ؟؟؟؟؟؟