تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - نسخه‌ی قابل چاپ

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - **sara** - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ق.ظ

این جزوه رو دو قسمت کردم. چون قسمت دومش کیفیت خوبی نداره و مرتب نیست پیشنهاد نمی کنم که دانلود کنید. ولی قسمت اولش خوبه.

قسمت اول:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

قسمت دوم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - MSZ - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۰ ق.ظ

تو بسته مانشت جزوه دست نویس استاد یوسفی فکر میکنم هست
اون همینه؟ با این فرقی نداره؟
میخوام ببینم راهی هست که بتونم جزوه اصل رو پیدا کنم؟

RE: [دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - **sara** - 30 خرداد ۱۳۹۱ ۱۲:۳۴ ق.ظ

نه این جزوه با جزوه بسته مانشت فرق داره. (مطمئن نیستم ولی فکر می کنم این جزوه برای کلاس کنکوری آقای یوسفی در مشهد هست)
البته یه قسمتهاییش شبیه هم هستند که عجیب نیست چون جزوه کلاسی یک استاد هست.

اگر جزوه بسته مانشت رو می خواهید لینکش این هست:

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - pedram25teh - 20 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۲۹ ب.ظ

از دوستان کسی وویس استاد یوسفی رو داره؟؟؟قدیمی نباشه!!

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - pedram25teh - 22 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ

دمتون گرم!!۳روزه پست گذاشتم !!!!!یعنی هیچکس نیست وویس هادی یوسفی رو داشته باشه!!!؟؟؟
اگه جلسه RTL و طاحی ماشین پایه هم باشه ممنون می شم بزارین

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - mammad_asir - 11 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۴۷ ب.ظ

ما هم میخوایم؟

RE: [دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - forouzan - 23 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۷ ق.ظ

(۲۲ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۱۱ ب.ظ)pedram25teh نوشته شده توسط:  دمتون گرم!!۳روزه پست گذاشتم !!!!!یعنی هیچکس نیست وویس هادی یوسفی رو داشته باشه!!!؟؟؟
اگه جلسه RTL و طاحی ماشین پایه هم باشه ممنون می شم بزارین

سلام برید به این آدرس هست :http://arshad89it.blogfa.com/post-2.aspx

[دانلود] جزوه دستنویس معماری آقای یوسفی - Arezouuu - 22 بهمن ۱۳۹۶ ۰۲:۲۹ ق.ظ

سلام من شنیدم استاد یوسفی راضی نیسته از ویساشون استفاده کنیم درسته یا نه الان میتونیم استفاده کنیم از ویسا ؟؟