تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۴۶ ق.ظ

سلام
جزوه ی نظریه ی زبانها و ماشین های دکتر کارگهی رو می تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دیافت کنید، همچنین تمام صداهای کلاس رو در لینک زیر قرار دادم:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

کسایی که با سرور گوگل مشکل داشتند میتونند از لینک زیر برای دانلود استفاده کنند:.

که آقای
زحمت اش رو کشیدند.

قبلا جزوه ای رو اینجا قرار داده بودم که یک جسله آخر رو نداشت، کسایی که اون جزوه قبلی رو دانلود کرده اند و میتونند تکه ی آخرش رو که مکمل اون هست از
دربافت کنند، یا همون لینک بالای پست که جزوه ی کامل شده اش هست رو دانلود کنند.
موفق باشید.

RE: [دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - **sara** - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۷ ق.ظ

سلام آقای هاتف
خیلی ممنونم برای آپلود جزوه. ان شا ا... همیشه موفق باشید.

لینک دانلود جزوه در مدیافایر:

[دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - nina - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ

ممنون اقا هاتف
ویس منطبق با این جزوه هم دارید؟

[دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۳۶ ب.ظ

(۰۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۷ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  ممنون اقا هاتف
ویس منطبق با این جزوه هم دارید؟
بله اما طبق معمول حجیم! البته همونطور که توی مقدمه جزوه توضیح دادم هر ویسی که برای دکتر کارگهی (یا اگر خیلی وسواس ندارید هر استاد دیگه ای) باشه میتونه با این جزوه بخونه، چون سرفصل ها و حتی مثالهای حل شده دقیقا از روی کتاب لینر هست.
البته شاید بتونم بعدا با یکی از بچه هایی که پارسال کمک کردن و ویس ها رو آپلود کردند هماهنگ کنم، کمی صبور باشید.

[دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - arman405 - 03 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ

دستتون درد نکنه عالی هست.voice هم بزارین دیگه تکمیله.

مرسی

RE: [دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - sajad2020 - 04 تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۹ ق.ظ

ممنون-خیلی عالیه فقط اگه ویس باشه دیگه محشره!

[دانلود] جزوه ی نظریه زبانها، دکتر کارگهی - farhud - 07 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۱ ب.ظ

ممنون بابت جزوه و زحماتتون Smile
اگر این روش رو امتحان نکردید شاید مفید باشه برای کم کردن حجم ویس ها:
توی جت آدیو میتونید از توی قسمت کانورت حجم فایلهای صوتی رو با تبدیل به مثلا ام پی تری و کاهش بیت ریت فایل به عدد قابل قبول ۲۴ کاهش بدید.

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۱۳ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ق.ظ

من با برنامه MP3Resizer حجم صدا رو کاهش دادم، بد نیست، با توجه به مقدار کاهش اش میشه گفت فوق العاده ست، حالا اگر توی صداها کمی noise دیدید قابل اغماضه.

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - LieutenantAli - 13 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۱۱ ب.ظ

تشکر آقا هاتف
اینم لینک دیگه
آپلوباز

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - LieutenantAli - 18 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۲ ب.ظ

اینم لینک پشتبان برای جلسات اول و دوم

جلسه اول

بخش اول

بخش دوم

جلسه دوم

RE: [دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - Pakzad - 22 تیر ۱۳۹۱ ۱۱:۲۵ ق.ظ

(۲۲ تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۵۵ ق.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  از دوستان کسی لینک بالا رو امتحان نکرد؟
لطفا تست کنید ببینید توی دانلود مشکلی نیست، resume داره، من باقی اش رو روی همین سرور قرار بدم؟
---
آقای هاتف ، من دانلود کردم مشکلی نداره .
دست شما درد نکنه

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - ali - 26 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ

هاتف جان جلسه ۴ و ۹ رو از قلم انداختی.

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۷:۳۸ ق.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۲ ق.ظ)ali نوشته شده توسط:  هاتف جان جلسه ۴ و ۹ رو از قلم انداختی.
از قلم ننداختم، در حال آپلود ام، همین الان که این پست رو میدم جلسه ۹ هم کامل شد.
جلسه ۴ هم نمی دونم چرا تبدیل نمیشه حجم اش کم بشه!
کمی باهاش کشتی بگیرم، قرار میدم.
دیگه تقریبا کار تمومه.

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۲۸ تیر ۱۳۹۱ ۰۶:۳۸ ق.ظ

(۲۶ تیر ۱۳۹۱ ۰۸:۲۷ ق.ظ)nina نوشته شده توسط:  دستتون درد نکنه آقا هاتف جلسه ۱۰ قسمت اولش نیست ؟
خواهش می کنم، الان متوجه شدم، ممنون خبر دادید.
در حال آپلود ام، احتمالا وقتی این پست رو می بینید می تونید دانلود کنید.

پ.ن: بالاخره آپلود کل مجموعه تموم شد و جلسات تکمیل شد، دیگه باید کم کم بازنشسته بشم Big Grin

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۵۸ ب.ظ

(۲۶ مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۲۹ ب.ظ)nina نوشته شده توسط:  آقا هاتف جلسه ۱۰ قسمت اول و دوم یکی هست اسم فایل ها متفاوته اما هر دو یکی هست ممنون میشم بررسی کنید
ممنون، چشم به زودی انشالله بررسی و رفع اشکال خواهم کرد.