تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸
[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۰۵ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۳ ب.ظ

سلام
خیر این ویس های برای جزوه ی بنیاد شمس نیست، من خودم کنار ویس ها جزوه اش رو هم قرار دادم، پست اول رو خوب مطالعه نکردید.

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - teacherpc - 06 آذر ۱۳۹۱ ۰۴:۵۲ ب.ظ

ممنون هاتف جون ملاحظه شد

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - موسوی - ۲۰ آذر ۱۳۹۱ ۰۸:۱۱ ب.ظ

مممممنونم

[دانلود] جزوه ی و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۲۳ آذر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۸ ق.ظ

شروع کردم ویس های اصلاح شده رو کم کم جایگزین می کنم، هر وقت فرصت کنم چند جلسه رو جایگزین خواهم کرد، ویس های جدید با نام Automata شروع میشن، امروز با جلسه پنجم شروع کردم.

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - Bahar_t - 07 دى ۱۳۹۱ ۰۹:۳۵ ب.ظ

سلام
من ویس نظریه دکتر کارگهی جلسات ۸ و ۹ و۱۰ را نیاز دارم لطفا برام لینکشو بذارید

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - motamer - 11 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ

سلام
ببخشید من قبلا از این آدرس همه voice ها رو مشاهده میکردم ولی تا جلسه ۳ رو دانلود کردم الان که میخواستم ادامه voice ها رو دانلود کنم موجود نبود واز جلسه ۵ به بعد موجود است در ضمن به کیفیت فایل های قبلی هم نیست ادرسی که رفتم این بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطف کنید هرکس اون فایل ها رو داره دوباره بگذاره
ممنون

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - marzaman - 12 دى ۱۳۹۱ ۰۱:۳۸ ق.ظ

(۱۱ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۲۰ ب.ظ)motamer نوشته شده توسط:  سلام
ببخشید من قبلا از این آدرس همه voice ها رو مشاهده میکردم ولی تا جلسه ۳ رو دانلود کردم الان که میخواستم ادامه voice ها رو دانلود کنم موجود نبود واز جلسه ۵ به بعد موجود است در ضمن به کیفیت فایل های قبلی هم نیست ادرسی که رفتم این بود:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطف کنید هرکس اون فایل ها رو داره دوباره بگذاره
ممنون

سلام منم همین مشکل رو دارم از ۵ تا ۷ قابل مشاهده است چرا؟؟؟

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - motamer - 12 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ق.ظ

سلام
اصلا کیفیتش خوب نیست و به هیچ عنوان قابل استفاده نیست...لطف کنید مثل قبل فایل ها رو بگذارید
ممنون

سلام لطفا هرچه سریعتر همون فایلهای قبلی رو بگذارید اینها که گذاشتید هم از جلسه ۵ به بعده هم فوق العاده کیفیتش پایینه اصلا نمیشه استفاده کرد...ممنون

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - motamer - 12 دى ۱۳۹۱ ۱۲:۳۱ ب.ظ

گویا تو این سایت هیچکس جواب آدمو نمیده!!

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ

من باید این کار رو انجام بدم، انشالله به زودی هم انجام خواهم داد.
اینترنتم محدوده و حجم فایل ها برای آپلود زیاده، مجبورم تا ساعت خاصی صبر کنم و بعد شروع به آپلود کنم.

درباره کیفیت باید بگم بعضی جلسات هستند که با موبایل ام از فاصله دورتر ضبط کردم و همین یه نسخه رو دارم و چاره ای نیست، البته گوش دادن اش سخته ولی قابل استفاده ست، از هندزفری استفاده کنید، با همه ی این احوالات اگر صدای جلسه ای واقعا قابل استفاده نبود بفرمائید تافایل اصلی اش رو (بدون کاهش حجم) جایگزین کنم.

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - marzaman - 12 دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۰۶ ب.ظ)هاتف نوشته شده توسط:  من باید این کار رو انجام بدم، انشالله به زودی هم انجام خواهم داد.
اینترنتم محدوده و حجم فایل ها برای آپلود زیاده، مجبورم تا ساعت خاصی صبر کنم و بعد شروع به آپلود کنم.

درباره کیفیت باید بگم بعضی جلسات هستند که با موبایل ام از فاصله دورتر ضبط کردم و همین یه نسخه رو دارم و چاره ای نیست، البته گوش دادن اش سخته ولی قابل استفاده ست، از هندزفری استفاده کنید، با همه ی این احوالات اگر صدای جلسه ای واقعا قابل استفاده نبود بفرمائید تافایل اصلی اش رو (بدون کاهش حجم) جایگزین کنم.

اقای هاتف جلسات ۱ تا ۴ رو از کجا باید دانلود کنیم؟؟
اخه داخل گوگل داک از ۵ به بعد هست

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۵:۲۱ ب.ظ

(۱۲ دى ۱۳۹۱ ۰۲:۴۰ ب.ظ)marzaman نوشته شده توسط:  اقای هاتف جلسات ۱ تا ۴ رو از کجا باید دانلود کنیم؟؟
اخه داخل گوگل داک از ۵ به بعد هست
خودم براتون ۱ تا ۵ هم قرار میدم، اما اجازه بدید اولیت رو به جلسات بعدی اش بدم.

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - motamer - 12 دى ۱۳۹۱ ۱۱:۰۲ ب.ظ

ببخشید آقا هاتف مگه قبلی ها چه اشکالی داشت که برداشتید ۱۱ جلسه هم بود و با session هم شروع میشد کامل هم با جزوه منطبق بود.اینها که با Automato شروع میشه با جزوه نمیخونه کیفیتشون هم خوب نیست...قبلیها که تا جلسه چهارمشو را دانلود کردم عالی بود فقط میخواستم ببینم تا این چند روزه میگذارید ؟چون من واسه نظریه رو این ویس ها حساب کرده بودم..

[دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - هاتف - ۱۳ دى ۱۳۹۱ ۰۱:۰۴ ب.ظ

سلام
فایل های جدید اصلاح شده اند و به جزوه مطابقت بیشتری دارند.
همه جلسات بجز قسمتی از جلسه یازدهم توی همون آدرس قرار گرفت، اون قسمت هم انشالله به زودی قرار خواهم داد.
قبلا اگر اشتباه نکنم آقای رضا_ایرانی صدای جلسه حل تست رو توی مانشت قرار داده بودند که به نظر میاد الان حذف شده، من فرصت کنم اون رو هم آپلود می کنم، هرجند این صدا برای یه دوره ی دیگه ای از سالهای قبل تر هست و جزوه اش موجود نیست اما نیازی هم به جزوه نداره چون سوالات کنکوری در دسترس هست، و می تونه مفید باشه

RE: [دانلود] جزوه و صدای نظریه زبانها، دکتر کارگهی - aloochy - 14 دى ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ق.ظ

با تشکر ویژه از هاتف عزیز
ولی بعضی از فایل ها به علت فاصله زیاد رکوردر با استاد صدا ضعیفه
پیشنهاد میکنم فایل های قبلی که با session شروع میشد را قرار بدید
چون کیفیت صدا از تطابق جزوه مهم تره.با توجه به یکسان بودن جزوه
بازهم تشکر