تالار گفتمان مانشت
خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - نسخه‌ی قابل چاپ

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - The BesT - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

سلام دوستان عزیز
من چند روز پیش پروزه ای توی نرم افزار متلب انجام دادم.الان که میخام فایلهای اجرایی پروژه راباز کنم خطا میده!!!!خواهشا اگر کسی دلیل این خطا را میدونه کمک کنه...چند روز دیگر تحویل پروزه دارم..البته حجم تصویر زیاده..کمی طول میکشه لود بشه...ببخشید دیگه
UndecidedUndecidedSadSad

[تصویر:  109399_1_1379091241.png]

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - blackhalo1989 - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ

اسم فولدرش فارسی نیست؟

RE: خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - The BesT - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۴۸ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اسم فولدرش فارسی نیست؟

نه ..اسم فایلهای اجرایی انگلیسی سیو کردم....ولی موقع اجرا این خطا رامیده
وقتی متلب را بازمیکنم از قسمت file--> open فایل را که میزنم تا باز بشه این پیغام میادSadSad

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - ف.ش - ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ

من وقتی دایرکتوری جاری رو روی bin میگذارم درست کار نمیکنه، فکر کنم بهتر باشه m-file ها رو یک جای دیگه کپی کنید و بعد دایرکتوری جدید current folder رو به اون آدرس تغییر بدین.

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - The BesT - 17 تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۸ ق.ظ

البته این هم بگم که فایلهای پیاده سازی پروژه را روی یک درایو دیگه سیو کردم.ممکنه به خاطر اون باشه؟یعنی باید برای بازشدن فایلها ،همون قسمت که نرم افزار متلب هست فایلها را کپی کنم؟

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۱۲:۵۵ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  من وقتی دایرکتوری جاری رو روی bin میگذارم درست کار نمیکنه، فکر کنم بهتر باشه m-file ها رو یک جای دیگه کپی کنید و بعد دایرکتوری جدید current folder رو به اون آدرس تغییر بدین.
ممنون بابت پاسختون.ولی میشه یکمی واضح تر توضیح بدید...من اصلام توجه نشدم باید چکارکنم...ShyRolleyes
یکمی گویاتر توضیح بدید ممنون ConfusedConfused

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - ف.ش - ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ

همه m فایلها و ... باید توی current folder باشه که آدرسش رو اون بالا زده. حالا مهم نیست این فولدر کجا باشه اما توی bin خود مطلب نباشه بهتره.

فعلا همه فایلها رو بیارید توی فولدر جاری ولی اگه با جابه جایی مشکل حل نشد این رو نگاه کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - The BesT - 17 تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۲ ق.ظ

(۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۰۳ ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط:  همه m فایلها و ... باید توی current folder باشه که آدرسش رو اون بالا زده. حالا مهم نیست این فولدر کجا باشه اما توی bin خود مطلب نباشه بهتره.

فعلا همه فایلها رو بیارید توی فولدر جاری ولی اگه با جابه جایی مشکل حل نشد این رو نگاه کنید :

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مرسی و ممنون.
همین الان طبق روالی که گفتید انجام دادم ...درست شد....خیلی خیلی ممنونHeart
یک در دنیا و صد در اخرت خیر ببیند ایشاللهBig GrinBig Grin

خطا هنگام اجرای پروژه در متلب - ف.ش - ۱۷ تیر ۱۳۹۱ ۰۱:۱۴ ق.ظ

خوب خدا رو شکر که حل شد ، این رو هم پیدا کرده بودم : (پست یکی مانده به آخر)