تالار گفتمان مانشت
آموزش: رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن - نسخه‌ی قابل چاپ

آموزش: رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن - desatir7316 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ

چرا اینجا این همه بی کسه؟
تا حالا ندیدم انجمن های microsoftی این همه ذلیل باشنExclamation
به هر حال یه آموزش رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن به صورت خیلی ساده آماده کردم
امیدورام که مفید باشه
اگه توی این آموزش نتونستید نتیجه رو بعد از رمز نگاری ببینید اول کلید های CTRL+T برو بزنید بعد اجرا کنید
برای برگشتن به حالت قبل می تونید از کلید های CTRL+D استفاده کنید

والا من هرچی اینجا می گردم نمی دونم چرا دکمه attach رو نمی بینم که فایل آموزشی رو اضافه کنم، حالا یا واسه من غیر فعاله یا....
اگه دوستان دلیلشو می دونن لطفا راهنمایی کنن، ممنون
در هر صورت اینجا هم گذاشتمش می تونید ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: آموزش: رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن - Sunshine Off - 20 تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۹ ب.ظ

(۲۰ تیر ۱۳۹۱ ۰۳:۵۰ ب.ظ)desatir7316 نوشته شده توسط:  چرا اینجا این همه بی کسه؟
تا حالا ندیدم انجمن های microsoftی این همه ذلیل باشنExclamation
به هر حال یه آموزش رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن به صورت خیلی ساده آماده کردم
امیدورام که مفید باشه
اگه توی این آموزش نتونستید نتیجه رو بعد از رمز نگاری ببینید اول کلید های CTRL+T برو بزنید بعد اجرا کنید
برای برگشتن به حالت قبل می تونید از کلید های CTRL+D استفاده کنید

والا من هرچی اینجا می گردم نمی دونم چرا دکمه attach رو نمی بینم که فایل آموزشی رو اضافه کنم، حالا یا واسه من غیر فعاله یا....
اگه دوستان دلیلشو می دونن لطفا راهنمایی کنن، ممنون
در هر صورت اینجا هم گذاشتمش می تونید ببینید:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
برای اضافه کردن مطلبی باید اول به ارسال پاسخ رفته وبعد به قسمت پیوست وفایل موردنظر رابه سایت اضافه کنید.
ممنون بابت ارسالتون.

RE: آموزش: رمزنگاری با استفاده از کلید متقارن و نامتقارن - desatir7316 - 20 تیر ۱۳۹۱ ۰۹:۰۳ ب.ظ

بابا به جان خودم نیست
قبلا بود ،فایل آپلود می کردم ولی الان...
به هر حال توی اون لینک هست
فرقی نداره از اونجا میشه گرفتش