تالار گفتمان مانشت
Sql server (کمک فوری) - نسخه‌ی قابل چاپ

Sql server (کمک فوری) - srh_beigi - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ

سلام دوستان
به شدت به کمکتون نیاز دارم من میخوام sql server 2012 را روی ویندوز server 2008 نصب کنم،موقع نصب در قسمت frame work خطا میده و می گه .net frame work 3.5 ندارم با اینکه رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم بازم خطا می ده و اجازه نصب نمیدهHuh
۱_ به نظرتون چی کار کنم؟>؟؟
۲_ واسه نصب frame work نسخه ۳/۵ باید نسخه هایی قبلی را نصب کنم؟؟؟ اگه اره ممنون می شم لینک بدید همه را دانلود کنم

Sql server (کمک فوری) - Bache Mosbat - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ

منتقل شد به قسمت sql

RE: Sql server (کمک فوری) - srh_beigi - 09 مرداد ۱۳۹۱ ۰۵:۰۹ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۰۸ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  منتقل شد به قسمت sql

soale mano koja bordid shomaa?man kheili ashna nistam ba inja

Sql server (کمک فوری) - desatir7316 - 11 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۹ ب.ظ

سلام
اینجا بیشتر مباحث تئوری کنکور مطرح می شه
یه سری بزن به barnamenevis.org
شاید زودتر به جواب برسی

RE: Sql server (کمک فوری) - asbphoenix - 12 مرداد ۱۳۹۱ ۰۷:۲۳ ب.ظ

(۰۹ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۶ ب.ظ)srh_beigi نوشته شده توسط:  سلام دوستان
به شدت به کمکتون نیاز دارم من میخوام sql server 2012 را روی ویندوز server 2008 نصب کنم،موقع نصب در قسمت frame work خطا میده و می گه .net frame work 3.5 ندارم با اینکه رفتم از سایت مایکروسافت دانلود کردم بازم خطا می ده و اجازه نصب نمیدهHuh
۱_ به نظرتون چی کار کنم؟>؟؟
۲_ واسه نصب frame work نسخه ۳/۵ باید نسخه هایی قبلی را نصب کنم؟؟؟ اگه اره ممنون می شم لینک بدید همه را دانلود کنم

SQL Server 2012 به NET Framework 3.5 SP1 نیاز داره. می تونید از
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید. به نسخه های قبلی نیاز ندارید.
احتمالا بعد از نصب باید فعالش کنید. راهنمای فعال سازی
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

: Sql server (کمک فوری) - elahe-e - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۱۴ ب.ظ

بچه ها سلام
نیاز به کمک فوری تون دارم یه Sql server Data File روی کامپوترم دارم میخوام وقتی Sql رو با زمیکنم بهش Connect بشم، نمیشه کار خاصی باید بکنم؟

Sql server (کمک فوری) - desatir7316 - 22 مرداد ۱۳۹۱ ۰۴:۳۹ ب.ظ

خوب چه پیغامی میده؟
اگه بازم نگن که دارم تبلیغات می کنم باید بگم بچه های اینجا بیشتر توی مباحث تئوری تخصص دارن
شاید یه سری به سایت برنامه نویس بزنی بدک نباشه