تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - iatii - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

واااای خوش به حالتون Big Grin
همه استرس دارن اما من ندارم ... آخه واسه چی استرس داشته باشم !! والااااا !!Sad

انشالا همه مانشتیا هرجا که دوست میدارن قبول بشن Heart

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۳۴ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  نتایج اعلام شد Smile/ به لینک زیر مراجعه کنید ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Big Grin

البته نتایجه شصت و نهمین آزمون تولیمو سال ۱۳۹۱ / خواهشاً منفی ندید دوستان
خدا بگم چیکارت نکنه
یه لحظه قلبم وایستاد اما تا صفحه بازشه داشتم به خودم روحیه میدادم که دیدم نتایج تولیمویه Huh
اما لحظات دیدن نتیجه نهایی رو واقعا لمس کردم
خیلی سخت بچه ها Big Grin
اما میگذره ، نگران نباشید Smile

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - hosseini25 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۶ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  به نظرتون با اینکه بچه های کاردانی به کارشناسی آخرین مهلتشون تا فردا شبه واسه انتخاب رشته سنجش میذاره همزمان این همه آدم بیان رو سرور؟

بخدا سواله
دوست دارین واقعا منفی بگیرین؟سنجش راضی شده فردا اعلام کنه شما سنگ میندازی جلو پاش؟

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - mehdi67ma - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ب.ظ

منم اگه هوش دانشگاه مجازی مشهد هم قبول بشم به کل جمعیت ورزشگاه آزادی شیرینی میدم (بازی دربی که شلوغه این کارو میکنم). دوستان چطوره ؟

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)sahar1366 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  اگه شریف قبول بشم همه مانشت رو شیرینی میدم. به خدا Big Grin

ایشالا که قبول می شین

منم اگه شبانه ارومیه رو بیارم همه مانشتی ها رو شیرینی میدم

ولی نمی دونم چرا حس خوبی ندارم
یادتون باشه که شیرینی بدین. چون من خوش بینم که قبول میشید

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - unique_as14 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  به نظرتون با اینکه بچه های کاردانی به کارشناسی آخرین مهلتشون تا فردا شبه واسه انتخاب رشته سنجش میذاره همزمان این همه آدم بیان رو سرور؟

بخدا سواله

بابا ما که کاری نداریم / یه لحظه میریم میبینیمو میایم / قول میدیم خیلی کم تو سایت سنجش بمونیم

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ

فکر کنم آقای سازمان سنجش !!! هم میخواسته سران اجلاسی هارو بدرقه کنه جو گرفته رفته تو هواپیما !!
حالا بیا از ببین ۱۲۰ کشور پیداش کن و نتایج رو بذا رو سایت !!!
آخه این روزا جز بحث سران چیزی نه تو مطبوعات هست و نه بحث دیگه ای تو خونه ها !!!!!!!!!

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - sahar1366 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۳ ب.ظ)sahar1366 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ب.ظ)ghaderiyaser نوشته شده توسط:  اگه شریف قبول بشم همه مانشت رو شیرینی میدم. به خدا Big Grin

ایشالا که قبول می شین

منم اگه شبانه ارومیه رو بیارم همه مانشتی ها رو شیرینی میدم

ولی نمی دونم چرا حس خوبی ندارم
یادتون باشه که شیرینی بدین. چون من خوش بینم که قبول میشید

چشم، حتمااااااااااااا

مرسی که تو این لحظه های پر استرس روحیه می دین

ایشالا شریف قبول می شین

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - unique_as14 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ب.ظ)esi نوشته شده توسط:  فکر کنم آقای سازمان سنجش !!! هم میخواسته سران اجلاسی هارو بدرقه کنه جو گرفته رفته تو هواپیما !!
حالا بیا از ببین ۱۲۰ کشور پیداش کن و نتایج رو بذا رو سایت !!!
آخه این روزا جز بحث سران چیزی نه تو مطبوعات هست و نه بحث دیگه ای تو خونه ها !!!!!!!!!

هه هه هه هه / تو هواپیما ... / خیلی باحال بود

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - salnet - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۹ ب.ظ

من که منتظر نتیجه ای نیستم ولی ایشالا همتون جاهای خوب قبول شین. از من هم میشنوید خودتون معطل پشت کنکور نکنید. برید ارشد میبینید اونجا هم خبری نیست بعدا یاده این استرسها میفتید خنده تون میگیره و شاید هم ....
ولی انشالا شبه خوبی برایه همتون باشه.

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - leilast - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ ب.ظ

بخدا سواله
اقا شما هیچی نزن,سلامم بیای بکنی منفی میگیریBig Grin

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۱ ب.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۵ ب.ظ)sahar1366 نوشته شده توسط:  چشم، حتمااااااااااااا
مرسی که تو این لحظه های پر استرس روحیه می دین
ایشالا شریف قبول می شین
خواهش میکنم. البته مثل روز روشنه که شریف قبول نمیشم

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fahimehazimi - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۵ ب.ظ

کسی فوق تخصص مغز اعصاب و زخم معده و استرس و روانشاس خوب سراغ داره تا نرفتم کل سازمان سنجشو رو سرشون خراااااااب کنم....اییییییش

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - mahsa_mb - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۸ ب.ظ

بچه ها چند ساعت بیشتر نمونده راحت شیم!Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۹ ب.ظ

به نظرم اگه روانشناسا بیان یه سری به اینجا بزنین تویه تعریف استرس و عوارض اون حتما تجدید نظر خواهند کردند !!!Big Grin
دیدی فردا پس فردا سازمان سنجش اومد و گفت باعث و بانیه این کشف جدید ما هستیم !!!!!!!!!!!Big Grin