تالار گفتمان مانشت
اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۵ ق.ظ

(۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ب.ظ)unique_as14 نوشته شده توسط:  
(11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۴ ب.ظ)shahram_sharifnia نوشته شده توسط:  به نظرتون با اینکه بچه های کاردانی به کارشناسی آخرین مهلتشون تا فردا شبه واسه انتخاب رشته سنجش میذاره همزمان این همه آدم بیان رو سرور؟

بخدا سواله

بابا ما که کاری نداریم / یه لحظه میریم میبینیمو میایم / قول میدیم خیلی کم تو سایت سنجش بمونیم

من قول میدم فقط چند بار رفرشش کنم همینSmile

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - unique_as14 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۶ ق.ظ

به دلیل اعتراض به سازمان سنجش تصمیم دارم فردا اصلاً به سایتشون محل ندم و سایت سنجش رو تا اطلاع ثانوی تحریم میکنم و انگار نه انگار تا درس عبرتی بشه برای نسلهای بعدی سنجش (مثله برره ای ها که میخواستم اعتراض کنن شیشه خونه خودشونو میشکوندن)

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - nana2010 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۷ ق.ظ

صفحش که فعاله !

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

انشالا سال دیگه اسم منم باشه Smile

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - موج - ۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ

ساعت ۱۲ الان دیگه وارد دوازدهم شدیم
یعنی کی میاد نتایج . خدا!!!

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - mahsa_mb - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  ساعت ۱۲ الان دیگه وارد دوازدهم شدیم

بعیده الان بیاد. احتمالا مثل رتبه ها تا ساعت ۹و ۱۰Undecided نیاد

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۳ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  ساعت ۱۲ الان دیگه وارد دوازدهم شدیم

۵ دقیقه هم گذشت ولی نیومد دیدین من گفتم اینا بدقولنSleepy

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - esi - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

فکر نکنم انقدر که تو عجله داری سازمان سنجشم عجله داشته باشه محمد جان Big Grin
مشکل سران اجلاس بود که رفتن ، حالا خودشون میرن تعطیلات تا خستگی اجلاس در بیاد
یعنی خیلی مونده تا دوازدهم Big Grin

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - taraneh123 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ

سازمان سنجش حداقل یه اطلاعیه نمیزنه که کی نتایج میاد؟!!!!!!!!!!!

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ghaderiyaser - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۶ ق.ظ

احساس من اینه، آرزوم همینه. فردا ساعت ۱۰ جواب میاد

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - ihelpu - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۸ ق.ظ

الان بهترین وقته ببینی چقدر تمرکز داری . این بازی رو بکن رکوردتو بنویس .

RE: اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۹ ق.ظ

(۱۲ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ق.ظ)esi نوشته شده توسط:  
(12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۸ ق.ظ)موج نوشته شده توسط:  ساعت ۱۲ الان دیگه وارد دوازدهم شدیم
فکر نکنم انقدر که تو عجله داری سازمان سنجشم عجله داشته باشه محمد جان Big Grin
مشکل سران اجلاس بود که رفتن ، حالا خودشون میرن تعطیلات تا خستگی اجلاس در بیاد
یعنی خیلی مونده تا دوازدهم Big Grin

جدی جدی نکنه سنجشیا بخوان برن بازدید سران Huh
آخه میگن هر دیدی یه بازدیدی داره TongueBig Grin از اینا هم که هیچی بعید نیست .Cool

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - Msccom - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۰ ق.ظ

کنکور دونی (سنجش) امشب بیقرار است!!!

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - fatemeh85 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۶ ق.ظ

بچه ها چه حسی پیدا می کنید اگه فردا (یعنی امروز ۱۲) نتایج نیاد ؟

مثلا سنجش بگه سرورمون خرابه یا .....

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - salnet - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

بچه ها بعیده امشب نتیجه بیاد. نتیجه فردا حول و حوش ۱۰ به بعد فکر کنم بزنند. البته حدس میزنم.

اعلام نتایج نهایی آزمون کار‌شناسی ارشد ۹۱ تا تاریخ ۱۳ شهریور - hosseini25 - 12 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۷ ق.ظ

بچه ها ۱۸-۲۰ ثبت نام حضوری یا اینترنتی؟