تالار گفتمان مانشت
درخواست کد الگوریتم ژنتیک - نسخه‌ی قابل چاپ

درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 01 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ

سلام میخواستم بپرسم کسی راجع کد الگوریتم ژنتیک چیزی بلده؟
ممنون میشم

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - luna - 03 شهریور ۱۳۹۱ ۰۵:۵۲ ب.ظ

دقیقا سوالتون چیه؟

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - azad_ahmadi - 03 شهریور ۱۳۹۱ ۰۶:۱۳ ب.ظ

(۰۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۷ ب.ظ)farima69 نوشته شده توسط:  سلام میخواستم بپرسم کسی راجع کد الگوریتم ژنتیک چیزی بلده؟
ممنون میشم

سلام. "الگوریتم ژنتیک"، روش یا شیوه حل مسئله س. "کد" رو می تونیم به زبان های مختلفی بنویسیم.
سوالتون خطای معنایی داره.Shy . در مورد چه سوالی یا چه زمینه ای می خواین ، اگه بتونیم کمک می کنیم.

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۲۳ ب.ظ

بله درسته،همون کد خود الگوریتم ژنتیک رو به زبان vb.netیا c# منظورم هست.همین که تعدادی کروموزوم ایجاد کنه وبهترین کروموزوم رو طی چند نسل پیداکنه.
ممنون میشم کمکم کنید.

درخواست کد الگوریتم ژنتیک - luna - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۲۵ ب.ظ

یه سرچ کنید خیلی راحت پیدا می کنید.

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۷:۵۸ ب.ظ

مرسی از توجه تون اما من خیلی سرچ کردم و نتونستم دقیقا چیزی رو که نیازمو برطرف کنه پیدا کنم ممنون میشم اگر میتونید کمکم کنید چون واقعا از نظر زمان محدودیت دارم.

درخواست کد الگوریتم ژنتیک - luna - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۳۵ ب.ظ

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 05 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۳ ب.ظ

واقعا ممنونم ازکمکتون.خیلی خیلی مفید بودن
خیلی لطف کردینSmileSmile

درخواست کد الگوریتم ژنتیک - arinmt - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۳۹ ق.ظ

برای الگوریتم های ژنتیک و به طور کلی پردازش تکاملی framework هایی وجود داره که الگوریتم ها رو آماده دارن
همچنین کلی مثال حل شده هم دارن

برای Java این ها معروف هستن:

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۱ ب.ظ

مرسی دوست عزیز،خیلی ممنونم از لطفت
فقط من اصلا جاوا کارنکردم نمیدونم frameworkهاش چه تفاوتی با frameworkمتعلق به asp داره.

شما اطلاع دارین این الگوریتم های آماده رو که گفتین کجا میشه پیداکرد؟
اگرهم سایتی مقاله ای راجع به frameworkهای مربوط به asp اطلاعات بیشتری بده ممنون میشم راهنماییم کنید.

درخواست کد الگوریتم ژنتیک - arinmt - 13 شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۰۹ ب.ظ

در مورد framework های ASP اطلاعی ندارم...

این الگوریتم هایی هم که گفتم آماده هست وقتی framework رو download کنید توی مثال هاش هست. اکثرا توی سایتشون هم مثال با آموزش هست. لینک هایی که پست کرده بودم رو ببینید.

برای الگوریتم های تکاملی به زبان های دیگه هم framework فراوان هست و نگران زبان نباشید

یک نقطه شروع خوب sf.net هست و البته مثل همیشه google.com !

RE: درخواست کد الگوریتم ژنتیک - farima69 - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۵۸ ب.ظ

ممنونم از اطلاعاتی که دادینSmile
اتفاقا لینک هاتون خیلی خوب بودن،چشم حتما لینک ها وسایت ها رومیبینم.
ممنون از لطفتونSmile