تالار گفتمان مانشت
امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲
امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۱ ق.ظ

سلام دوستان من کار تدریس رو دوست دارم و برام هم نوع دانشگاهش مهم نیست. اگه مجازی شهید بهشتی برم میتونم توی دانشگاه های غیرانتفاعی و آزاد و ... تدریس کنم یا نه؟ اصلا اعتبارش در چه حده؟ یا اینکه برم آزاد نجف آباد؟

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - The BesT - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۲۷ ق.ظ

سلام
تا جایی که اطلاع دارم کسانی که دانشگاه پیام نور ارشد میگیرن نمیتونن دانشگاه آزاد و دولتی تدریس کنن و کسانی که دانشگاه آزاد مدرک ارشد گرفتن نمیتونن دانشگاه دولتی تدریس کنن و به همین روال تاحالا بوده.یعنی اولویت با دانشگاه دولتی و بعد آزاد و بعدپیام نور هست...دانشگاه مجازی را تاحالا نشنیدم...بعدازاینکه شما مدرکتون از مجازی گرفتند کسانی هستندکه از دانشگاههای بهتر مدرک گرفتند و اولویت بااونهاست و بیشتر کسانی را دیدم میرن مجازی که کارمندهستند و ... و فقط مدرک را میخوان.
اگرنظرمنو میخای برو آزادنجف آباد.چون مدرک دانشگاه آزاد هم معتبرهست و نجف آباد هم جزدانشگاههای آزادهای معتبرهست.بهترازمجازی هست.(البته نظرمنه و بازهم بیشتر پرس وجوکنید)

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۹ ق.ظ

مرسی از پاسختون
نمیدونین پارسال با چه درصدایی آزاد نجف آباد قبول شدن؟ تکمیل ظرفیت هم داشته؟

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - The BesT - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۵۳ ق.ظ

خواهش میکنم Smile
من خودم پارسال نجف آبادقبول شدم.البته تو تکمیل ظرفیت..ولی خوب دانشگاه دولتی راترجیح دادم WinkWink
تکمیل ظرفیت هم ۲-۳بار اعلام میکنن
درصدهام حدود اینهاست.دقیق نیست ولی تاجایی که یادمه:
زبان۱۵%
ریاضی۴۵%
مشترک۴۵%
اختصاصی ۳۰%
------
یکی دیگه دوستام هم تو تکمیل ظرفیت سال۸۹ قبول شد:
زبان ۵۰%
ریاضی ۳۰%
مشترک ۶۰%
اختصاصی ۵۰%
------------------------
البته بگم که این درصدها مال دانشگاه آزاد هست و سوالات دانشگاه آزاد آسونتره.برای همین درصدها بیشتره و رقابت بیشتره.من و دوستم با این درصدها تکمیل ظرفیت قبول شدیم!!!!

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۰۴ ب.ظ

ممنون واقعا لطف کردین امیدوارم که نجف آباد قبول بشم . تکمیل ظرفیت رو کی اعلام می کنند؟

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - The BesT - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۱ ب.ظ

انشالله
تکمیل ظرفیت یکبار توی مهر ماه اعلام میشه
و یکبارهم توی آبان اعلام میکنن برای ترم ۲ ثبت نام بشه
----
من بازهم تاکیدمیکنمکه بازهم مشورت کنید .شاید مجازی شهیدبهشتی بهترباشه.من نظر خودم را گفتم.اینجا دوستان دیگری هستند که دانشجوی شهیدبهشتی و ... هستند ،انشالله جواب بدن

نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ

واقعا ممنون من سایت های دیگه هم سوال کرده بودم اما کسی جواب نداده بود . اگر دوستانی هستند که اطلاعات دیگه ای هم دارند ممنون میشم راهنماییم کنند

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - soli - 08 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ ب.ظ

من شنیدم مدرک مجازی هیچ جایی نمی تونی تدریس کنی - فقط برای دلخوشی خوبه که بگی ارشدی - اما امکان تدریس نداره - از چندین نفر این موضوع رو شنیدم دوست عزیز

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۰۸ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۷ ب.ظ

ادامه تحصیل چی؟ هم تو ایران هم خارج .

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - mehdiba3 - 10 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ

یکی از اساتید جوان دانشگاه ما چندین سال تو دانشگاه آزاد و پیام نور و جاهای دیگه درس داد الانم تازه رییس دانشگاه پیام نور دزفول شده مدرکشم ارشد مجازی IT هست

پس بنظر من مهم اینه که توانایی هات بالا باشه چون این اتادی که من می گم خیلی با سواد هست.

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۵۰ ق.ظ

مرسی خیلی خیلی لطف کردین یه کم انرژی گرفتم

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - it866 - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ق.ظ

من استاد دیدم که ارشد غیر انتفاعی بوده غیر انتفاعیش هم از نوع مجازی داخل دانشگاه دولتی حق تدریسی کار میکرد.

امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۰ ق.ظ

با پارتی یا نه به خاطر سطح سوادش؟؟؟؟؟؟؟؟

RE: امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - mcp - 11 شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۴ ق.ظ

(۱۰ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۳۸ ق.ظ)mehdiba3 نوشته شده توسط:  یکی از اساتید جوان دانشگاه ما چندین سال تو دانشگاه آزاد و پیام نور و جاهای دیگه درس داد الانم تازه رییس دانشگاه پیام نور دزفول شده مدرکشم ارشد مجازی IT هست

پس بنظر من مهم اینه که توانایی هات بالا باشه چون این اتادی که من می گم خیلی با سواد هست.

مطمئن باش پارتی داشته،یکی از دوستان من تو دانشگاه آزاد یک شهر محروم فوق مدیریت گرفت، بعد با پارتی رفت شد مسئول یک دانشگاه پیام نور تو یکی از استانهای محروم همجوار

و بقیه دوستانم با این که ارشد دولتی مدرک گرفتن فقط حق التدریس هستن.

مجازی براتون یک بن بسته.

RE: امکان تدریس در دانشگاه با مدرک نرم افزار مجازی شهید بهشتی - پریسان - ۱۱ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۱۹ ب.ظ

کاش آقای تنهایی هم نظرشون رو میگفتن من واقعا نمیدونم چیکار کنم Huh