تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - شاپری - ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۳۸ ق.ظ)fifii نوشته شده توسط:  بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

واقعا متاسفم واسه اونکه میاد به همه منفی می ده!!!
کار و زندگی نداره!!!
اصلا شما همه رو بزن منفی و برسون به منفی ۱۰۰۰۰۰۰
چی می شه حالا !

راجب منفیا منم صد در صد با شما موافقم!!!!!تو این ۲ ۳ روز ۲۰، ۳۰ تا منفی گرفتم!!!!!!!!!! بنده خدا بیکاری ؟ برو درس بخون بجا آزار مردم!!
بنده خدایی که هی منفی میدی.. اینقدر منفی بده ببین کجارو میگیری! ببین کی بهت مدال افتخار میده!
برسون به منفی ۱۰۰۰۰۰۰ همرووووو.. باشه؟

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - zahra1360 - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۲۲ ب.ظ

(۲۴ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۱۹ ب.ظ)_maryam_ نوشته شده توسط:  
(24 شهریور ۱۳۹۱ ۱۰:۲۷ ب.ظ)Farid5617 نوشته شده توسط:  سلام، من مکاترونیک علوم تحقیقات شدم ۳۸ و تراز ۵۲۰۷ . آخرین نفر قبولی ۲۵ و ترازش ۵۴۱۹ است . من تو تکمیل ظرفیت شانس تهران را دارم ؟؟؟

سلام بله من فکر میکنم اگه خیلی بدشانس نباشید، شانس تهران رو دارید. معمولا تا دو برابر اعلام میکردن.حالا امسال هم که فرق کرده فکر میکنم تا دوبرابر ظرفیت رو بذارن.
ورودی سال ۹۰ علوم تحقیقات تهران با تکمیل ظرفیت و غیره شد ۱۹ نفر اینطورا!میدونم که ۳ نفر توی تکمیل اومدن

برای ثبت نام هم اگه رفتید و گفتن برای بهمن بیاید معطل کنید همونجا چون نظرشون عوض میشه و همون مهر میگیرنتونBig Grin
من رفتم تا خونه و فرداش دوباره زنگ زدن که بیا

{من خودمم تکمیل بودم و ۷ نفر فاصله داشتم و ترازم حدود ۹۰ تا فرق داشت.}
من یه پیغام خصوصی واستون فرستادم . لطفا بخونیدش . ممنون

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - atefeh_nbv - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ

دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - happyfeat - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

دیروز یکی از دوستان زحمت کشیدن با مرکز آزمون تماس گرفته بودن و سوال کرده بودن. در جواب به ایشون گفته بودن تراز هر داشنگاه برای خودش محاسبه شده که این یعنی سراسری محاسبه نشده
اگه بگردید پست این دوستمون رو پیدا می کنید
ولی بازم تا اعلام رسمی خود مرکز آزمون نمیشه جواب قطعی داد .باید صبر کرد و دید

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - fifii - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۹ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۱:۴۷ ق.ظ)byb نوشته شده توسط:  [quote='fifii' pid='128480' dateline='1347779296']
بچه ها برید برای کارشناسی رو ببینید !
مثلا رشته کامپیوتر ، قزوین یا تهران ، اصلا تو گزینه هاب انتخابی نیست!!!!!!!!!!!!!!!
نکنه ارشد هم همین باشه؟

چجوری رفتین دیدین؟؟؟
---------------------------------------------
نمایش رشته محل ها ربطی اصلا به تراز و اینا نداشته
برید تو سایت azmoon.org
سامانه ثبت نام کارشناسی ها رو انتخاب کنید
تو ستون سمت راست صفحه لینک جدول/رشته محل ها رو باز کنید ، می بینید

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - atefeh_nbv - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۰ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

دیروز یکی از دوستان زحمت کشیدن با مرکز آزمون تماس گرفته بودن و سوال کرده بودن. در جواب به ایشون گفته بودن تراز هر داشنگاه برای خودش محاسبه شده که این یعنی سراسری محاسبه نشده

من از مشاور پارسه پرسیدم گفت تراز یعنی نمره کل که بنظر نمیاد نمره کل مربوط به دانشگاه باشه

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - byb - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۵۶ ب.ظ

(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۰ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  دوستان من مطمئنم که تراز سراسری محاسبه شده.اگر کسیی مخالفه نظر بده.ممنون

سراسری حساب شده...چون وقتی شما میتونی شهر دیگه ای رو بزنی یعنی که تراز سراریه..
دانشگاه که نمیاد واسه تکمیل ظرفیت ۶ ماه طول بده دوباره تراز حساب کنه..

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - mahdi_d3000 - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۹:۵۴ ق.ظ)hoofariya نوشته شده توسط:  من نرم‌افزار علوم تحقیقات ترازم ۶۲۸۵ شده.
تو تکمیل ظرفیت کجا رو بزنم به نظرتون؟ تهران قبول میشم آیا؟ و حتی قزوین؟

قزوین میشی

حتما قزوین قبول میشم؟
شما مطمئنین؟
ینی امیدوار باشم؟

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
اگه منظورت علوم تحقیقات قزوین بوده آره قبولی..... پارسال از تو کمتر هم قبول شده ...خود قزوین هم شاید بشه
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

اضافه کنم خدا شفا بده کسی که به همه داره امتیاز منفی میده.....خیلی درد بدیه .. !!!!!!!!! بزن برسی به ۶۴^۲ !!! ایشالا المپیک

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - فرحناز - ۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ

سلام من بودم تماس گرفتم بله با اجازه شما تراز هر دانشگاه مربوط به خودش هست و سراسری حساب نمیشه .

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۱:۳۲ ب.ظ)فرحناز نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۴۴ ب.ظ)happyfeat نوشته شده توسط:  

سلام من بودم تماس گرفتم بله با اجازه شما تراز هر دانشگاه مربوط به خودش هست و سراسری حساب نمیشه .

مثلا کسانی که علوم تحقیقات تهران شرکت کردند و ترازشون ۵۰۰۰ با کسانی که ساری یا .. شرکت کردن و ترازشون ۵۰۰۰ فرق می کنه .

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - mehdi67ma - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ

تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.
.ترازا ۱۰۰ درصد سراسری حساب شده و تراز مثل هم تو یه رشته وجود نداره

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - atefeh_nbv - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

منم با شما موافقم که تراز سراسریه.مثلا من ترازم توی هوش علوم تحقیقات شده ۶۲۷۹ یعنی تو کل دانشگاه ها من با این تراز سنجیده میشم.

بنظرتون من با این تراز هوش علوم تحقیقات قزوین و میارم؟؟؟رتبه در علوم تحقیقات ۱۵۶

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۲ ب.ظ)atefeh_nbv نوشته شده توسط:  
(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

منم با شما موافقم که تراز سراسریه.مثلا من ترازم توی هوش علوم تحقیقات شده ۶۲۷۹ یعنی تو کل دانشگاه ها من با این تراز سنجیده میشم.

بنظرتون من با این تراز هوش علوم تحقیقات قزوین و میارم؟؟؟رتبه در علوم تحقیقات ۱۵۶

اگه میشه یکی جواب منو بده

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - javid_1110 - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۵۱ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.
درست میفرمایید شما ولی اگه شخصی در تکمیل ظرفیت گرایشش رو تغییر بده باید مجدد براش تراز تعیین بشه در گرایش جدید...

(26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۲۳ ب.ظ)mehdi67ma نوشته شده توسط:  تراز همون نمره کل هستش و سراسریه. مثلا تراز ۵۰۰۰ رشته نرم فقط یک نفره نه اینکه یه دانشگاهه دیگه هم کسی ۵۰۰۰ باشه. اگه قبول ندارید پس یه نمونه کارنامه بزارید تو ۲ دانشگاه مختلف که تراز اونا دقیقا مثل هم باشه.

اگه میشه یکی جواب منو بده
به نظر من شما هوش دانشگاه آزاد قزوین رو هم میارید ... اول اونو انتخاب کنید بعد برید هوش علوم تحقیقات قزوین ..

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - shirin_abb - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ

من ۶۸۰۰ نرم افزارم ، رتبه ی ۱۳۷ ، ۹۸ نفر گرفته، انتخابم هم تهران شماله ، به نظرتون تهران یا قزوین می آرم ؟

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - arman4343 - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۳ ب.ظ

به نظر من هم سراسریه.چون وقتی کارنامه های دوستانی که توی سایت گزاشتن رو نگاه کردم.
نحوه محاسبه به نظرم سراسری اومد

(۲۶ شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ)shirin_abb نوشته شده توسط:  من ۶۸۰۰ نرم افزارم ، رتبه ی ۱۳۷ ، ۹۸ نفر گرفته، انتخابم هم تهران شماله ، به نظرتون تهران یا قزوین می آرم ؟

به نظر من شما راحت همون تهران شمال رو میارید خدا به داد من براسه که لب مرزم ۱۷۹ :دی

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - Fantasy - 26 شهریور ۱۳۹۱ ۰۳:۰۸ ب.ظ

تراز سراسری محاسبه نشده بین شرکت کنندگان هر رشته/محل محاسبه شده زنگ بزنید مرکز آزمون بپرسید!!!! لطفا برای ارامش خودتون تعریف تراز دانشگاه آزاد رو عوض نکنید!!!! واقعا ادم تعجب میکنه

من اطلاع دارم در انتخاب مجدد رشته/محل دوباره تراز بین کسایی که اون رشته محل رو انتخاب کردن اپدیت میشه.