تالار گفتمان مانشت
تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - byb - 02 مهر ۱۳۹۱ ۱۲:۱۴ ب.ظ

(۰۱ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۱۳ ب.ظ)aryaeei نوشته شده توسط:  درسته اما شایعاتی پیرامون اینکه دانشگاه علوم تحقیقات تکمیل ظرفیت برنمی داره شنیده بود به همین دلیل نگرانه از خود علوم تحقیقات پرسیده بی اطلاع بودن کسی میتونه در مورد این خبر صحتش یا عدم صحتش نظری بده؟
به احتمال زیاد درست نیست..من از یکی از مسئولای تهران جنوب پرسیدم در مورد رتبه ها گفت رتبه ها استانیه و گفت تکمیل مثل سالهای گذشته است.

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - zahra1360 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۲۵ ب.ظ

زمان انتخاب رشته/شهر مجدد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد

دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد :
- کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی که در مرحله اول اعلام اسامی موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۰۰/۱۱ صبح روز دوشنبه ۳/۷/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹/۷/۹۱ با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمایند.
- اقبالی با بیان این که داوطلبان در این مرحله حداکثر تا ده کد رشته/محل را می‌توانند انتخاب نمایند، خاطرنشان کرد در این دوره بیش از ۱۸۰۰ رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزینش علمی در این دوره در ده انتخاب با اولویت نمره کل داوطلب در رشته انتخابی صورت می‌گیرد.
- اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند، اعلام کرد به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج گردیده است.
- اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
- اقبالی زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد را حداکثر تا نیمه مهر ماه اعلام کرد./

بچه ها اینو که گفته
" اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند، اعلام کرد به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج گردیده است."

یعنی اینکه واسه بقیه گرایشها نمره مونو نشون میده ؟

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - farshid - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۰ ب.ظ

خدا رو شکر حداقل یه خبری از تکمیل ظرفیت اومد

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - شاپری - ۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۴۶ ب.ظ

دکتر ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر اعلام کرد :
- کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی که در مرحله اول اعلام اسامی موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۰۰/۱۱ صبح روز دوشنبه ۳/۷/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹/۷/۹۱ با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام نمایند.
- اقبالی با بیان این که داوطلبان در این مرحله حداکثر تا ده کد رشته/محل را می‌توانند انتخاب نمایند، خاطرنشان کرد در این دوره بیش از ۱۸۰۰ رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزینش علمی در این دوره در ده انتخاب با اولویت نمره کل داوطلب در رشته انتخابی صورت می‌گیرد.
- اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب نمایند، اعلام کرد به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج گردیده است.
- اقبالی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.
- اقبالی زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد را حداکثر تا نیمه مهر ماه اعلام کرد./

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - Nimak2 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ

چه عجب یه خبری شد.. من فکر کردم دیگه یادشون رفته.. هه

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - amin202020 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ

سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟
آخه محل کارم مشهده. اگه راهنماییم کنین واقعاً ممنونتون میشم.

زبان : ۳۳
ریاضی : ۲۵
مشترک : ۳۷
تخصصی نرم : ۸
تخصصی سخت :۲۶
هوش : ۲۵

تراز من : ۷۱۱۶
تراز آخرین نفر قبول شده : ۷۲۷۸
رتبه آخرین نفر قبول شده : ۲۳

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - Nimak2 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۰۱ ب.ظ

دوستان تراز من شده ۵۸۰۰ و رتبه ۴۹ اراک رو آوردم... اراک ۲۳ نفر گرفت و تراز آخرین نفر قبول شده در اراک ۶۱۴۰ بوده... به نظرتون به تکمیل ظرفیت امید داشته باشم؟ یا برم سر درسم؟ لطفا یه چیزی بگین ... نظرتون رو بگین...

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟
آخه محل کارم مشهده. اگه راهنماییم کنین واقعاً ممنونتون میشم.

زبان : ۳۳
ریاضی : ۲۵
مشترک : ۳۷
تخصصی نرم : ۸
تخصصی سخت :۲۶
هوش : ۲۵

تراز شما خیلی خوبه... احتمال ۱۰۰ درصد قبول میشینSmile
[/quote]

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - arman405 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۱۲ ب.ظ

-----------------------

خدا کنه اینجور باشه دست کم من هم واسه معماری یه شانسی پیدا کنم...

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - Breeze - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟

شما مطمئن باش قبولی ۱۰۰%

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - amin202020 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟

شما مطمئن باش قبولی ۱۰۰%

دوست عزیزم، یعنی فک می کنی که انتخاب اولم که مشهد بوده رو هم بتونم بیارم یا واسه جای دیگه میگی ۱۰۰% قبولم؟

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - javid_1110 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ

اعلام کرد وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

منظورشون اینه که ابتدا خودشون در تکمیل ظرفیت در همون گرایشی( همون شهر )که امتحان دادیم بررسی میکند سپس به سراغ انتخابهای ما میرن ؟ یعنی لازم نیست رشته و محل انتخابی خودمون که امتحان دادیم رو تو تکمیل ظرفیت انتخاب کنیم ؟

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - kiany - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۶ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۲۵ ب.ظ)saam نوشته شده توسط:  
(02 مهر ۱۳۹۱ ۰۱:۵۸ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  سلام دوستای عزیزم، من امسال هوش مصنوعی مشهد شرکت کردم و رتبم ۳۱ شد، اینم درصدام هستش، به نظرتون تو تکمیل ظرفیت میتونم رو مشهد حساب کنم؟

شما مطمئن باش قبولی ۱۰۰%

دوست عزیزم، یعنی فک می کنی که انتخاب اولم که مشهد بوده رو هم بتونم بیارم یا واسه جای دیگه میگی ۱۰۰% قبولم؟
به نظر منم شما ۱۰۰% مشهد قبول میشی

تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - mahdi_d3000 - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۵۶ ب.ظ

خبرگزاری آنا:رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی، زمان انتخاب رشته/شهر مجدد داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ این دانشگاه را اعلام کرد.

ناصر اقبالی رئیس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در گفت و گو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری آنا اظهار داشت: کلیه داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۱ دانشگاه آزاد اسلامی که در مرحله اول اعلام اسامی موفق به پذیرش نشده‌اند، می‌توانند از ساعت ۱۱ صبح روز دوشنبه ۳/۷/۹۱ لغایت ساعت ۲۴ روز یکشنبه مورخ ۹/۷/۹۱ با مراجعه به پایگاه ثبت‌نام الکترونیکی مرکز آزمون به آدرس
نسبت به انتخاب رشته/شهر مجدد اقدام کنند.

اقبالی با بیان این که داوطلبان در این مرحله حداکثر تا ده کد رشته/محل را می‌توانند انتخاب کنند، خاطرنشان کرد: در این دوره بیش از ۱۸۰۰ رشته/محل در معرض انتخاب داوطلبان قرار گرفته است و گزینش علمی در این دوره در ده انتخاب با اولویت نمره کل داوطلب در رشته انتخابی صورت می‌گیرد.

اقبالی با اشاره به این که داوطلبان متقاضی شرکت در انتخاب رشته/شهر مجدد می‌توانند رشته‌های خود را از میان رشته‌های زیرمجموعه امتحانی خود انتخاب کنند، اعلام کرد: به جهت هدایت داوطلبان به انتخاب رشته/شهر مناسب نمرات داوطلبان در هر یک از رشته‌های مجموعه امتحانی در سیستم انتخاب رشته درج شده است.

وی با بیان این نکته که ثبت‌نام پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد هم‌اکنون در واحدهای دانشگاهی جریان داشته‌ و تا سوم مهر ماه ادامه دارد اعلام کرد: وضعیت داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت ابتدا در رشته/محل‌های انتخابی در آزمون مورد بررسی قرار خواهد گرفت و در صورت عدم پذیرش فرد در رشته/شهر انتخابی اولیه، در رشته/محل‌های انتخابی ده گانه مورد بررسی قرار می‌گیرد.

اقبالی زمان اعلام نتایج مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد را حداکثر تا نیمه مهر ماه اعلام کرد.

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - mehdi67ma - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ ب.ظ

دوستان یعنی تو هر سه گرایش تراز را مشخص می کنن درسته؟؟

RE: تکمیل ظرفیت آزاد ۹۱ - Breeze - 02 مهر ۱۳۹۱ ۰۳:۰۹ ب.ظ

(۰۲ مهر ۱۳۹۱ ۰۲:۴۱ ب.ظ)amin202020 نوشته شده توسط:  دوست عزیزم، یعنی فک می کنی که انتخاب اولم که مشهد بوده رو هم بتونم بیارم یا واسه جای دیگه میگی ۱۰۰% قبولم؟
همون مشهد قبولی تضمینیWink
و هر جای دیگه که دلتون بخواد .. ترازتون عالیه