تالار گفتمان مانشت
موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - نسخه‌ی قابل چاپ

موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - ghaside - 14 شهریور ۱۳۹۱ ۰۸:۱۸ ب.ظ

دوستان سلام .
برای ارشد آی تی ، موسسه مهر البرز قبول شدم .
می خواستم لطف کنین و اگر کسی رو میشناسین که اونجا در حال تحصیل هست یا اینکه تحصیل کرده ی اونجاست رو بهم معرفی کنین . اگر که خودتون هم اطلاعاتی در مورد اونجا دارین خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین . نمی دونم کلا با توجه به اینکه شاغل هستم ، ارزش رفتن داره یا نه .
منتظر راهنمایی شما دوستان هستم .
با تشکر

موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - ghaside - 15 شهریور ۱۳۹۱ ۰۲:۳۵ ب.ظ

یاد آوری !!

RE: موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - پریسان - ۲۷ شهریور ۱۳۹۱ ۱۲:۱۵ ب.ظ

سلام .
یکی از دوستان من ارشد MBA میخونه . استادا سختگیرن اما نمره دادنشون خوبه. تمرین و ... هم که فراوون. ماهی یک بار کلاس حضوری دو روزه دارن که البته در دانشگاه تهران تشکیل میشه.

RE: موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - gigabyte - 25 اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ

میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟

RE: موسسه مهر البرز ، آری یا خیر ؟ - ghaside - 08 خرداد ۱۳۹۲ ۰۲:۲۹ ق.ظ

(۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۸:۳۹ ب.ظ)gigabyte نوشته شده توسط:  میشه بگید رتبه تون چند شده بود؟! ثبت نام کردید؟ اگر الان اونجا مشغول به تحصیل هستید خواهشا یه کمی از شرایطش بگید و اینه ایا راضی هستید یا نه؟
سلام
من یک ترم مهر البرز رو رفتم . دانشگاه بدی نیست ، همه چی ش رو برنامه س ، همه چی سر جای خودشه و تنها بدی که داره اینه که دید نسبت به درسا کاملا مدیریتی هست . من فناوری اطلاعات بودم ، گرایش مدیریت سیستم های اطلاعاتی .با اینکه درس فنی هم ارایه می شه ولی دید غالب ، مدیریتی هست و این یه کم دانشجوی فنی رو اذیت میکنه . چون یهو میافتی وسط هزاران واژه جدید و ناآشنا . استاد هاش خوبن . برا هر درس یه دستیار دارن که بیشتر سر و کار شما با اوناس . محتوای درسی خوبی دارن و اینکه ماهی ۱ بار در دانشگاه تهران ( دانشکده مدیریت ) کلاس حضوری برپا میشه که البته اگه آشنایی با هم کلاسی ها رو کنار بذاریم ، فایده ی دیگه ای نداره این کلاس ها .
موفق باشین