زمان کنونی: ۱۸ مرداد ۱۳۹۹, ۰۲:۰۲ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)

ارسال: #۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط moloodi.)
RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  بنظرتون چه دلیلی داشته این گرایش رو زیر مجموعه مهندسی بیارن؟ بنظرم اگه در گرایش علوم بود بهتر بود .الاخره با توجه به منابع کنکور مهندسی و منابع علوم.
همه گرایشای علوم و مهندسی کامپیوتر برای اپلای خوب جواب میده فقط مهم رزومه قوی با خلاقیته.
به نظر من نباید این کار و میکردن بدتر از اون واسه گول زدن دانشجو تو دفترچه نوشتن عنوان مدرک مهندسی نرم افزار، من میخوام بگم کسی که مهندس ارشد نرم افزار هستش یک تعریفی داره یعنی باید یکسری دروس مشخص بگذرونه پروژه مربوط به این گرایش هم داشته باشه تا بشه مهندس ارشد نرم افزار حالا بنده که این رشته رو میخوام برم همه درسها که الگوریتمیه، ۱۰۰ درصد پروژه ها هم الگوریتمی خواهد بود بعد چطوری به من مدرک ارشد نرم افزار میخوان بدن. شخصا احساس می کنم گول خوردم.
البته اونا واسه این اینکار و کردن که بچه های قوی تری بیان تو این رشته مثلا فک کردن اگه کاملا بذارنش تو الگوریتم رتبه های برتر اونو انتخاب نمی کنن.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ
۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moloodi , ahrmb
ارسال: #۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mohammadtaheri304 نوشته شده توسط:  سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت

دم انتخاب اولیای الگوریتم گرم Smile
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  آزمون دکتری نرم افزار و الگوریتم ۹۹ Seyyedab ۸ ۳۶۵ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ۰۵:۲۷ ب.ظ
آخرین ارسال: hashemi15
  اسلاید های معماری کامپیوتر استاد گودرزی-شریف payam7 ۱۰ ۶,۳۴۰ ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ ۰۴:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: navid_aerospace
  سوال درباره بیوانفورماتیک شریف Ella ۴ ۴,۳۸۳ ۲۴ فروردین ۱۳۹۹ ۱۰:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: ilas
  ثبت نام آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف،کنکور کارشناسی ارشد ،اردیبهشت ۹۶ modaresan sharif ۸۴ ۲۳,۵۱۵ ۲۸ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۴ ب.ظ
آخرین ارسال: mohamadreza025
  تخفیف گروهی آزمونهای آزمایشی مدرسان شریف برای اعضای مانشت در سال ۹۹ A.D ۱۲ ۱,۵۵۸ ۲۵ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۱۹ ب.ظ
آخرین ارسال: A.D
  کتاب vlsi صاحب الزمانی یا مدرسان شریف ؟؟؟ Mehran jam ۱۲ ۱,۲۸۰ ۲۴ مهر ۱۳۹۸ ۰۳:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: marvelous
  علوم کامپیوتر شریف یا نرم افزار تهران؟ ۴L1R3Z4 ۴۲ ۸,۰۶۴ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ۰۳:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ۴L1R3Z4
  علوم کامپیوتر شریف Sinmaz ۰ ۵۹۴ ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ ۰۴:۵۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Sinmaz
  ۱۴۵ هوش، ۲ زبانشناسی رایانشی، برم شریف؟ trace4ward ۵ ۸۳۹ ۲۷ تیر ۱۳۹۸ ۰۱:۴۸ ق.ظ
آخرین ارسال: trace4ward
  علوم روزانه شریف رتبه ۲۹ yashar_sb_sb@ ۲ ۹۰۱ ۲۰ تیر ۱۳۹۸ ۰۳:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemeh-1234

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close