زمان کنونی: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸, ۰۴:۰۷ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)

ارسال: #۱۶
۱۳ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۵۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ب.ظ، توسط moloodi.)
RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
(۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۵۲ ق.ظ)EhsanChess نوشته شده توسط:  بنظرتون چه دلیلی داشته این گرایش رو زیر مجموعه مهندسی بیارن؟ بنظرم اگه در گرایش علوم بود بهتر بود .الاخره با توجه به منابع کنکور مهندسی و منابع علوم.
همه گرایشای علوم و مهندسی کامپیوتر برای اپلای خوب جواب میده فقط مهم رزومه قوی با خلاقیته.
به نظر من نباید این کار و میکردن بدتر از اون واسه گول زدن دانشجو تو دفترچه نوشتن عنوان مدرک مهندسی نرم افزار، من میخوام بگم کسی که مهندس ارشد نرم افزار هستش یک تعریفی داره یعنی باید یکسری دروس مشخص بگذرونه پروژه مربوط به این گرایش هم داشته باشه تا بشه مهندس ارشد نرم افزار حالا بنده که این رشته رو میخوام برم همه درسها که الگوریتمیه، ۱۰۰ درصد پروژه ها هم الگوریتمی خواهد بود بعد چطوری به من مدرک ارشد نرم افزار میخوان بدن. شخصا احساس می کنم گول خوردم.
البته اونا واسه این اینکار و کردن که بچه های قوی تری بیان تو این رشته مثلا فک کردن اگه کاملا بذارنش تو الگوریتم رتبه های برتر اونو انتخاب نمی کنن.
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۷
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۶:۲۸ ب.ظ
۳۷ نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت
۰
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: moloodi , ahrmb
ارسال: #۱۸
۱۴ شهریور ۱۳۹۴, ۰۸:۵۱ ب.ظ
RE: 37 نرم --> الگوریتم شریف (خدا به دادم برسه)
(۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ۰۶:۲۸ ب.ظ)mohammadtaheri304 نوشته شده توسط:  سلام .بهت تبریک میگم همکلاسی شدیم.
اینجوری فکر نکن.من هم انتخاب اولم الگوریتم شریف بود.
دانشگاه میبینمت

دم انتخاب اولیای الگوریتم گرم Smile
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  ۲۴ هوش-هوش مصنوعی دانشگاه شریف iwes ۱۸ ۳,۵۱۹ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۹:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: alilogic
  ۱۱ هوش- روزانه شریف r68hacker ۴ ۱,۳۰۱ ۲۴ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۱۷ ب.ظ
آخرین ارسال: dashyasin
  ۸ الگوریتم ۱۲ نرم افزار ۱۵ علوم -- نرم افزار شریف گرایش الگوریتم ahrmb ۲ ۱,۲۳۷ ۰۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۶:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  ۱۴۷ نرم افزار و ۱۱۶ الگوریتم - الگوریتم روزانه تهران slaf83 ۱۴ ۲,۳۰۲ ۲۴ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۴۵ ق.ظ
آخرین ارسال: slaf83
  ۱۸۰ نرم ۱۷۰ الگوریتم الگوریتم تهران-شبانه t.mehr ۶ ۱,۱۱۶ ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: tondar.sal
  اخرین نفر گرایش نرم افزار دانشگاه شریف و تهران crystal ۳ ۱,۱۲۲ ۱۸ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۱۶ ب.ظ
آخرین ارسال: MShariati
  ۵۰ هوش مصنوعی - روزانه شریف amiriahmad ۵ ۱,۴۳۸ ۱۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۲۵ ب.ظ
آخرین ارسال: Ms. Saba
  ۱۲۱ نرم افزار ۱۴۵ الگوریتم - الگوریتم تهران روزانه ali blhj ۲۳ ۲,۵۸۷ ۱۵ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: ali blhj
  ۱۱۴ نرم افزار ۱۱۰ الگوریتم - سامانه های شبکه ای (تربیت مدرس) sntbrz ۶ ۱,۱۲۷ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۲:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: sntbrz
  ۲۷۸ نرم افزار و ۲۹۰ طراحی الگوریتم - روزانه دانشگاه صنعتی شیراز نرم افزار salehforum ۶ ۱,۱۸۵ ۱۱ شهریور ۱۳۹۴ ۱۱:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: parizadgh

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close