زمان کنونی: ۲۳ آذر ۱۳۹۸, ۰۸:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

فیزیوتراپی در منزل

ارسال:
۲۵ آبان ۱۳۹۸, ۱۲:۵۶ ب.ظ
فیزیوتراپی در منزل
سلام
من از وقتی که ازدواج کردم مشکلات زیادی تو زندگیم شروع شد بعضی وقتا آنقدر داخل خانه کار میکردم حوصله بلند شدن و راه رفتن تو خونه رو نداشتم چون شوهرم شبا ساعتای ۹ میرسید خونه من اکثرا خواب بودم این تایم تا جایی ک به مشکلات زیادی برخورد کردمو ب جایی رسید که میخواستیم جدا شیم ولی توی اینترنت با گروهی آشنا شدم که کار فیزیوتراپی در منزل را انجام میدادن با خودم گفتم بزار امتحان کنم تا بتونم وقت بیشتری رو برای شوهرم داشته باشم اون شرکت کارطب سوزنی در منزل هم انجام میدادن بعد از حدود یه هفته و پول خرج کردن ب نتیجه رسیدم وحال دلمون خوبه نظر شما چیه شمام ب این مشکلات خوردین؟چه جوری حلش کردین؟حل مفید بودن دارین تو زندگیتون؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

۰
۱
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
Question کسب درآمد با کامپیوتر در منزل hope_ ۱۵ ۵,۷۹۵ ۰۴ دى ۱۳۹۵ ۰۲:۴۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ramzi
Question راهنمایی برای ایجاد شغل در منزل donyajoon24 ۶ ۷,۲۴۲ ۲۴ بهمن ۱۳۹۲ ۰۱:۵۹ ق.ظ
آخرین ارسال: raaheee
Smile درخواست اپلود دفترچه کار در منزل نصیر رشته کامپیوتر ۲۵ اول و دوم. Riemann ۲ ۸۱۳ ۱۴ دى ۱۳۹۲ ۰۴:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
  دانلود دفترچه کار در منزل ۲۵ درصد سوم و چهارم مهندسی IT موسسه نصیر f2000 ۳ ۱,۳۸۹ ۰۲ دى ۱۳۹۲ ۰۳:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: f2000
  [دانلود] دفترچه کار در منزل نصیر - کامپیوتر - سال ۹۲ (ورودی سال ۹۳) هاتف ۳ ۱,۱۳۶ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۱۰ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۳محمد
  دفترچه کار در منزل آزمون ۲۵ درصد اول کامپیوتر و IT نصیر f2000 ۶ ۲,۷۲۱ ۰۱ دى ۱۳۹۲ ۰۱:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: ۲۰۱۳محمد
  دانلود دفترچه کار در منزل ۲۵ درصد دوم مهندسی آی تی نصیر f2000 ۰ ۶۳۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۲ ۰۱:۰۹ ب.ظ
آخرین ارسال: f2000
  سوال از کار در منزل نصیر_مدار LUT tabassomesayna ۲ ۷۱۰ ۳۰ آبان ۱۳۹۲ ۱۱:۴۳ ب.ظ
آخرین ارسال: tabassomesayna
Star [دانلود]دفترچه ی کار در منزل نصیر کامپیوتر ۹۱(کنکور ۹۲) MoonRise ۸ ۶,۲۷۷ ۱۷ اسفند ۱۳۹۱ ۱۰:۲۶ ب.ظ
آخرین ارسال: MoonRise
  [دانلود]دفترچه ی کار در منزل نصیر -آی تی-سال ۹۱(کنکور ۹۲) MoonRise ۴ ۵,۰۸۶ ۱۸ دى ۱۳۹۱ ۰۷:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: MoonRise

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close