زمان کنونی: ۳۰ آبان ۱۳۹۸, ۰۷:۰۶ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

اتفاقات جالب جلسه کنکور

ارسال: #۶۱
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۱ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
نیم ساعت مونده بود به آخر جلسه دیگه هیچ کس نمونده بود تو کلاسی که من بودم...مراقب به خیالش منم از لج نشستم یا چپ نگاه می کرد یا مدام در رفت و امد از ته کلاس به اول کلاس بود و دو دقیقه ای یه بار باخنده می گفت ۷۵۰دانشجو رفتن فقط تو موندی سر جلسه...دیگه بار چهارم پنجم درست یادمه داشتم سوال گراف سه گزینه ای رو روش فکر می کردم به خنده گفت بیا من قول میدم رتبه یک بشی...بسه...منم کفری شدم خندیدم گفتم:نگران نباین اگه برا ناهار دلتون تنگ شده خودم یه دربست میگیرم براتون میرسین به ناهار ....مراقب دیگه تا زمان تحویل برگه هیچی نگفت بنده خدا

---------------------------
خویشتن را بردار
عشق می ماند و تو
۱
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , MShariati , kingmax , khalilparvar , Sadi_gh
ارسال: #۶۲
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۴۶ ب.ظ
RE: اتفاقات جالب جلسه کنکور
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۲۹ ب.ظ)miladcr7 نوشته شده توسط:  
(26 بهمن ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ق.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  وقتی داشتم وارد جلسه می‌شدم دیدم جلوی در دارن بازرسی بدنی می‌کنن، وقتی وارد گیت بازرسی (!) شدم طرف گفت این ساک دیگه چیه تو دستت؟ گفتم چیز خاصی نیست، می‌تونید چک کنید! Big Grin البته محتویاتش اینا بود: یک عدد آب معدنی نیم لیتری + یک قالب شکلات تلخ پارمیدا ۸۴ درصد + یک بسته کلوچه جوادیان + ۱۰۰ گرم بادوم درختی + ۳ عدد کنجد فشرده شده با عسل + قرص‌های یدکی (فارماتون + ژلوفن + استامینوفن)، مسواک، جامدادی و اقلام مشابه... (بدون در نظر گرفتن اون کیک دو قلویی که داخل جلسه دادن Big Grin) ، بعد چند ثانیه منو نگاه کرد و بعد از خم کردن یکی از ابروهاش گفت: اومدی کنکور یا پیک نیک؟ Big GrinTongue
اولش که خیلی به متن دقت نکردم فک کردم طرز تهیه کیکی ،چیزی نوشتید اینجا
الان یه سوالی.اقلام مشابه دقیقا شامل چه چیزایی میشه؟؟Tongue

اقلام مشابه: یه پرس جوجه کباب یه پرس بختیاری یه پرس باقالی پلو باماهی و ماهیچه Big GrinBig GrinBig Grin

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
۲
۰
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: سجاد۶۷ , kingmax , **sara** , Bahar_HS , Milestone , dr.a_AI , sa_ra
ارسال: #۶۳
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۵۳ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
حوزه ما کلرش روشن بود خخخخخخخخخخخ
داشتیم قندیل میبستیم
میگفتیم سرده بابا خاموش کن مراقب میگفت نه بعضیا گرمشونه اخه زمستون کی گرمشه خدایا
خداوندا یه عقل به ملت بده و یه رتبه خوب به ما خخخخخخخخخخخ
۴
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , سجاد۶۷ , kingmax , khalilparvar , **sara** , Bahar_HS , sa_ra
ارسال: #۶۴
۲۶ بهمن ۱۳۹۳, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ۰۲:۰۱ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  ای بابا! دست بردار نیستین مثل اینکه! Smile مهندس میلاد رونالدو شما دیگه چرا؟! یعنی تو لالیگا هیچ سوژه‌ای نبود که گیر دادین به من؟ Big Grin یعنی الان مشکل جامعه علمی ما اقلام مشابه همراهه منه؟ Big Grin یعنی هیچ سوال ساختمان و الگوریتم دیگه‌ای روی زمین نمونده که شما بیاید و روی اون تمرکز کنید برادر؟ Big Grin
نه خب الان همه رو اون محتویات اقلام مشابه زوم شدیم.ببینید برای خرید این وسایل یه چیزی شبیه خلاصه نویسی و اینا داشتید حتماCoolCool

لحظه ها را دریاب
چشم فردا کور است
نه چراغیست در آن پایان
هر چه از دور نمایانست
شاید آن نقطه نورانی
چشم گرگان بیابانست
۲
۲
 سپاس‌گزاری شده توسط: **sara** , Bahar_HS
ارسال: #۶۵
۲۷ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۱۸ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
این اتفاق اصلاً جالب نبود , اصلاً!!! ولی خب مینویسم
حوالی ساعت ۱۰ دیدم رفت و آمد مراقبا خیلی زیاده و تمرکزمو دارم از دست میدم , ازون چوب پنبه ها همرام برده بودم زدم به گوشام ولی دیدم نه اصلاً تاثیر نداره , هی اینا میرن و میان کفشه پاشنه بلند رو من نمیدونم اینا واسه چی میپوشن آخــــــــــــــه!!!!! رو مخ من بود!
داشتم سعی میکردم رو متن های زبان تمرکز کنم , هر کاری میکردم نمیفهمدیم چی میگهن اونا !!!! ازونجا که مشترک نسبت به پارسال اسونتر شده بود من به خیال خودم که زبان هم آسونه منتها من الان تمرکز ندارم واسه همینه نمیتونم بزنم , هرکاری کردم دیدم نه اصلاً من هیچی نمیفهمم , با سوالا خیلی غریبه بودم Big Grin
دیدم مراقبا میدوند!!! :|
فقط به خودم اینو تلقین میکردم که اگه الان عصبانی بشی تا اخرش اعصابت خورد میشه کلاً میبازی , آروم باش!!!
مراقبه عزیز رفت و اومد و من هی دیدم اینا درگیرن , به بقل دستیام نگاه میکردم دیدم یکیشون مثه من کفری شده , ییهو دیدم صدای داد و بیداد میاد! از حیاط دانشگاه صدای داد و بیداد میومد , حالا اون چوب چنبه ها تو گوشمه که میشنوم! :| مراقبا هم با هم رفیق بودن همشون جمع شدن سر پنجره :| دعوا رو نگاه میکنن! :| نمیدونم چی شده بود ولی بالاخره پلیس اومد!
خلاصه وقته مشترک تموم شد و دفترچه دوم رو برداشتم , بچه های گروه های یگه که آزمونشونو تموم کرده بودن داشتن از سالن خارج میشدن انقد هپی بودن که فراموش کرده بودن سایرین هنوز نشستن! :|
عصبانی شدم گفتم اگه خدا قبول کنه داریم امتحان میدیم ان شالله! :|
فک کنم خیلی تاثیر گذاشت چون در کلاس رو کمی بستن! کمی!!! یعنی کامل نبستن Big Grin

اصلا خاطره ی جالبی نبود فقط واسه این نوشتم که اگه کسی از دوستان این رو خوند و بعده ها مراقب شد حواسش باشه واقعاً لازم نیست کفش پاشنه بلند بپوشید برای مراقبت! :| حالا اگه پوشیدید لازم نیست همش راه برید ! قرار نیست اگه جو جلسه متشنجه شما به این قضیه دامن بزنید!
حالا دیگه برداشت آزاد!
۱۶
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: ana9940 , Milestone , mohamad--figo , ahrmb , kingmax , dr.a_AI , khalilparvar , Good! , **sara** , Bahar_HS , tohidi4503 , alizl70 , neda_Network , سجاد۶۷ , sa_ra , R4MT1N
ارسال: #۶۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۱۱ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۰۷ ق.ظ، توسط miss msv66.)
اتفاقات جالب جلسه کنکور
سلام
من قول دادم به خودم اصن خود کنکورو خاطراتشو فراموش کنم واسه همین یه خاطره میگم از تقلبم موقع تحویل پروژه ازمایشگاه معماری
من از این درس متنفر بودم سر کلاساش یکی درمیون میرفتم روز امتحان تئوری هم هرجی ازمایش بود ریخته بودم تو mp4 رفتم سر جلسه با کلی تلاش و ۴ برگه نوشتن ۱/۵ شدم از ۸ نمره
از جایی که اقبالم خیلی بلنده واسه تحویل پروژه هم گروهیم (محیا)رفته بود مسابقات acm. من تنها در به در دنبال یکی که پروژه واسم بنویسه.
القصه یکی از همکلاسیهام (جواد) قبول کرد مرام گذاشت واسم یه چند خط کد تحت عنوان پروژه واسم نوشت
روزی که امد واسم توضیح بده پروژه رو دیدم به به گاوم زاییده اصن کدای نوشته شده هیچ سنخیتی با سوال پروژه نداره
دل و زدم به دریا گفتم هرچه بادا باد یا این ترم پاس میشم یا هم به دستو پای استاد میوفتم پاسم کنه.هیچی رفتم داخل اتاق استاد شروع کردم وِر وِر توضیح دادان.
استاد یه لحظه بهم نگاه کرد گفت خانوم موسوی این چیه دارین توضیح میدین این که سوال پروژه نیس من با کمال پرویی گفتم یعنی چی استاد سوال پروژه نیس استاد من برداشتم از اون سوال همین بوده که نوشتم خلاصه با اون قیافه حق به جانب من استاد کوتاه امد گفت اوکی ادامه بده.
منم خوشو خرم داشتم توضیحاتی که دوسم واسم گفته بودو میگفتم یهو استاد ازم سوال پرسید منم که طبق معمول با حفظ خونسردی جوابه غلط دادم استاد گفت نه خیر جوابتون غلطه
منو میگی سنگ رو یخ شدم گفتم استاد این تیکه رو هم گروهیم(محیا) نوشته حقیقتا اون الان رفته واسه acm بذارین زنگ بزنم ازش بپرسم استاد دهنشو باز نکرده بود هنوز که بهم جواب بده که اره زنگ بزن یا نه زنگ نزن من جلدی شماره جواد که پروژه رو واسم نوشته بود گرفتم
از قضا جواد نگران حال من بود امده بود پشت در اتاق استاد تا گوشیو برداشت سریع احوالپرسی کردم گفتم چطوری محیا جان این تیکه از پروژه رو که واسم نوشتی چی بود جریانش؟؟؟؟ جواد پشت در اتاق قهقهه میزد که صداش ذاخل اتاق میومد سریع جوابو گفت منم قطع کردم گوشیو
استاد با یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم گفت همگروهیتون بود دیگه؟؟؟؟ منم با پرویی گفتم بله
استاد با همون نگاه تو دلش بهم گفت خر خودتی (تو دلش گفت ولی من شنیدم :دی)
هیچی دیگه پاس شدم :دی
پ.ن: تو هر شرایطی به هر دست اویزی که شده متوسل شین.زکات علم تقلبه

heeeeeeeeeeeey YOLO... Wink
۵
۳
 سپاس‌گزاری شده توسط: ریحان , NP-Cσмρℓєтє , khalilparvar , nima88 , javad94 , Sadi_gh , somaye-z , sa_ra , Sector
ارسال: #۶۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۳, ۰۳:۳۸ ب.ظ
روز قبل کنکور تازه یادم اومد وای درس مهندسی نرم افزار رو یادم رفته دوره کنم.خلاصه هیچی نشستم تا ۱ شب همینطور مهندسی نرم افزار میخوندم.
همش جدید بود انگار با خودم گفتم پ اینا کجا بودن Tongue خلاصه هیچی مامانم با جارو افتاد دنبالم که بچه بگیر بخواب صبح زود بایستی پاشی.
خلاصه رفتم بخوابم فکرم همش سمت مهندسی نرم افزار بود.سرتون رو درد نیارم ۲ خوابیدم ۵ پاشدم شروع کردم به خوندن ناحیه بحرانی و طراحی واسط کاربری Big Grin تا ۶ خوندم مخم هنگید هیچی دیگه قرار بود با یکی از دوستام بریم سر جلسه.رفیقم ۱۰ دیقه مونده به ۸ پیداش شد.
بش گفتم خدا رو کولت (تیکه آبادانیاس) کجایی پ؟هیچی بم گفت یادم رفته کارتمو بیارم بمون تا بابام بیاره منم سرخ شده بودم نمیدونستم بیخیالش شم برم یا بمونم.هیچی بش گفتم تا ۸ میمونم پیشت.موندم پیشش باباش نیومد ۸ و رب رفتم تو دانشگاه.حالا بیا و از سد این حراستو انتظامات رد شو...طرف کارت ملیمو نیگا میکنه میگه تویی؟؟ بش گفتم ولک تو دیگه منو از کجا میشناسی؟Big Grin واس گوشی نگشتم گفت برو تو مشخصه کجا در میای Dodgy
آزمون شروع شد اولش برقا رفتConfused.منم بغل پنجره بودم نور بود تست میزدم بغلیامم فقط نیگام میکردن Big Grin فک کنم اونا چشمم زدن Undecided
هیچی دیگه اون مباحث مهندسی نرم افزار اومد تو کنکور و همه تستاشو زدم Blush و همه چی به خیر و خوشی گذشت Cool

من در رقابت با کسی نیستم فقط در تلاشم از کسی که دیروز بوده ام بهتر باشم.
۵
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@ , Nesyan , miss msv66 , NP-Cσмρℓєтє , رتبه۱سال۹۴ , **sara** , str93 , khalilparvar , happy07 , ali_Cracker , سجاد۶۷ , omid.n1990 , Bahar_HS , somaye-z , sa_ra , Sector
ارسال: #۶۸
۳۰ بهمن ۱۳۹۳, ۱۲:۲۵ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۱۱ ق.ظ)miss msv66 نوشته شده توسط:  سلام
من قول دادم به خودم اصن خود کنکورو خاطراتشو فراموش کنم واسه همین یه خاطره میگم از تقلبم موقع تحویل پروژه ازمایشگاه معماری
من از این درس متنفر بودم سر کلاساش یکی درمیون میرفتم روز امتحان تئوری هم هرجی ازمایش بود ریخته بودم تو mp4 رفتم سر جلسه با کلی تلاش و ۴ برگه نوشتن ۱/۵ شدم از ۸ نمره
از جایی که اقبالم خیلی بلنده واسه تحویل پروژه هم گروهیم (محیا)رفته بود مسابقات acm. من تنها در به در دنبال یکی که پروژه واسم بنویسه.
القصه یکی از همکلاسیهام (جواد) قبول کرد مرام گذاشت واسم یه چند خط کد تحت عنوان پروژه واسم نوشت
روزی که امد واسم توضیح بده پروژه رو دیدم به به گاوم زاییده اصن کدای نوشته شده هیچ سنخیتی با سوال پروژه نداره
دل و زدم به دریا گفتم هرچه بادا باد یا این ترم پاس میشم یا هم به دستو پای استاد میوفتم پاسم کنه.هیچی رفتم داخل اتاق استاد شروع کردم وِر وِر توضیح دادان.
استاد یه لحظه بهم نگاه کرد گفت خانوم موسوی این چیه دارین توضیح میدین این که سوال پروژه نیس من با کمال پرویی گفتم یعنی چی استاد سوال پروژه نیس استاد من برداشتم از اون سوال همین بوده که نوشتم خلاصه با اون قیافه حق به جانب من استاد کوتاه امد گفت اوکی ادامه بده.
منم خوشو خرم داشتم توضیحاتی که دوسم واسم گفته بودو میگفتم یهو استاد ازم سوال پرسید منم که طبق معمول با حفظ خونسردی جوابه غلط دادم استاد گفت نه خیر جوابتون غلطه
منو میگی سنگ رو یخ شدم گفتم استاد این تیکه رو هم گروهیم(محیا) نوشته حقیقتا اون الان رفته واسه acm بذارین زنگ بزنم ازش بپرسم استاد دهنشو باز نکرده بود هنوز که بهم جواب بده که اره زنگ بزن یا نه زنگ نزن من جلدی شماره جواد که پروژه رو واسم نوشته بود گرفتم
از قضا جواد نگران حال من بود امده بود پشت در اتاق استاد تا گوشیو برداشت سریع احوالپرسی کردم گفتم چطوری محیا جان این تیکه از پروژه رو که واسم نوشتی چی بود جریانش؟؟؟؟ جواد پشت در اتاق قهقهه میزد که صداش ذاخل اتاق میومد سریع جوابو گفت منم قطع کردم گوشیو
استاد با یه نگاه عاقل اندر سفیه بهم گفت همگروهیتون بود دیگه؟؟؟؟ منم با پرویی گفتم بله
استاد با همون نگاه تو دلش بهم گفت خر خودتی (تو دلش گفت ولی من شنیدم :دی)
هیچی دیگه پاس شدم :دی
پ.ن: تو هر شرایطی به هر دست اویزی که شده متوسل شین.زکات علم تقلبه

خخخخخخ Big Grin
کدوم دانشگاه میخونید؟دم استاداتون گرم.ما که دهنمون صاااف بود زمان دانشجویی Tongue

تورو خدا آدما رو قضاوت نکنین Sad
۰
۱
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar , miss msv66
ارسال: #۶۹
۰۱ اسفند ۱۳۹۳, ۱۲:۰۶ ق.ظ
(۲۵ بهمن ۱۳۹۳ ۰۳:۴۲ ب.ظ)javad94 نوشته شده توسط:  سلام
کاربر khalilparvar , بعد از این کنکور بدی که چند روز پیش دادم و خراب هم کردم و رفت پی کارش... بعد از چند روز که از کنکور گذشته هست در حالت غم و دپرس بودم ولی این دو پست آخرتون رو که در مورد جلسه کنکور و اون مرد بود و این تقلبتون کلی خندیدم Big Grin
خدا خیرتون بده از ته دلم خندیدم یعنی یه خنده ای که از چشام اشک سرازیر میشد. خدا خیرتون بده یه روحیه ای شد برام Big Grin

خواهش میکنم..Big GrinBig GrinBig Grin

خدایا دلم برات تنگ شده ..
۱
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: javad94
ارسال: #۷۰
۲۱ تیر ۱۳۹۴, ۰۹:۵۲ ب.ظ
(۳۰ بهمن ۱۳۹۰ ۰۲:۴۹ ق.ظ)LARACROFT0 نوشته شده توسط:  من ۳ بار سرم را از روی برگه آوردم بالا دی:
بار اول همه مشغول تست زدن بودن
بار دوم فقط ۲ نفر تو سالن بودند
بار سوم هیچکس جز من نبود دی:

خدایی نفهمیدم کی این همه آدم پاشدن رفتند!!! حالا خوبه نزدیک خروجی هم بودم!!!
ماشا الله تمرکز شما بالاست.این خیلی خوبه.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS , khalilparvar
ارسال: #۷۱
۱۱ شهریور ۱۳۹۴, ۰۵:۴۴ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
سرجلسه امتحان ریاضی ما برق رفته بود خیلیا خوشحال بودند و بیچاره ها مراغب

خلاصه برامون تصمیم گرفتند که مراقب رو دو برابر کنن
۰
۰
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: khalilparvar
ارسال: #۷۲
۲۲ شهریور ۱۳۹۴, ۰۱:۱۳ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۲ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۱۶ ب.ظ، توسط iCanDoIt.)
اتفاقات جالب جلسه کنکور
من حوزه امتحانیم شهرکرد بود. اونجا تا دلتون بخواد هوا سرده. منم یه آبریزش بینی گرفته بودم. سر جلسه یه عطسه ای کردم انگار بمب اتمی سر جلسه منفجر شده بود. همه سر آورده بودن بالا ببینن که بود. منم با کمال پور رویی می خندیدم...

کسی که هدف دارد هیچ توجهی به وسوسه های مسیر نمی کند.
۰
۰
 سپاس‌گزاری شده توسط: Maryam-X , khalilparvar
ارسال: #۷۳
۲۶ شهریور ۱۳۹۴, ۰۹:۲۴ ق.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
سلام
من سال ۹۱ که کنکور کاردانی دادم حوزه امتحانی تو شهر اهواز بود
من از زمان کنکور حدودا یک ساعت با این درب بطری آب کلنجر میرفتم تا بازش کنم
ینی اگر این وقتمو صرف سوالات دیگه میکردم که دارم با بطری آب کلنجار میرفتم رتبه ۱ میشدم نه رتبه ۴۰۰

ناخدایی که از طوفان بترسد هرگز به مقصد نخواهد رسید
۰
۰
ارسال: #۷۴
۱۳ تیر ۱۳۹۵, ۰۲:۵۱ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
از کنکور امسال چ خبر؟ Big GrinBig GrinBig Grin

خدایا دلم برات تنگ شده ..
۰
۰
ارسال: #۷۵
۱۶ مهر ۱۳۹۸, ۰۲:۲۵ ب.ظ
اتفاقات جالب جلسه کنکور
خاطرات همه جالب بود و لی من مریض شدم اصن خاطره خوبی نبود برام
۰
۰

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست ساختمان داده والگوریتم استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۲۳ ۱۳,۶۳۰ ۰۲ فروردین ۱۳۹۸ ۱۲:۳۲ ق.ظ
آخرین ارسال: honiehs
  مباحث آزاد آزمون دکترا ۹۸ (قبل ار کنکور-بعد از کنکور) taha.maten ۰ ۲۶۵ ۲۴ بهمن ۱۳۹۷ ۱۲:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: taha.maten
  مطالب جالب morweb ۱ ۴۹۶ ۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۱۲:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: dhemo
  مطالب خواندنی و تصاویر جالب Josephus ۴۵۷ ۱۱۵,۶۷۵ ۱۸ دى ۱۳۹۶ ۰۷:۱۸ ب.ظ
آخرین ارسال: αɾια
  مصاحبه با ۷۹ نرم افزار(کنکور مهندسی کامپیوتر) و ۱۶۲ شبکه(کنکور آی تی) theshatoonak ۳ ۳,۸۱۳ ۲۲ آبان ۱۳۹۶ ۰۳:۳۸ ب.ظ
آخرین ارسال: yahmat
  رد شدن پایان نامه در جلسه دفاع mahdi_60 ۱۱ ۱۰,۶۶۹ ۰۶ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: kobra2017
Shocked مدیریت روانی و استرس جلسه کنکور و ازمون ازمایشی d_felfelak ۳ ۶۶۹ ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۶ ۰۵:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: یه نفر
  جلسه شورای آموزشی برای عدم رعایت پیش نیازی NarimanN2 ۱ ۵۶۵ ۰۱ شهریور ۱۳۹۵ ۰۸:۵۱ ب.ظ
آخرین ارسال: darush12
  پیشگویی جالب در مورد آینده تکنولوژی و فناوری mahsa72 ۰ ۶۷۳ ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۵ ۱۱:۱۳ ق.ظ
آخرین ارسال: mahsa72
  [دانلود] جزوه و ویس جلسه نکته تست معماری استاد یوسفی زمستان ٩٣ software94 ۱۸ ۹,۷۰۰ ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۰۵:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fatemehsepah

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close