تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: کتاب مجموعه سوالات کنکور 10 سال اخیر مهندسی کامپیوتر کدام موسسه بهتر است؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
حالا ما چیکار کنیم ؟
من تا سال 90 رو دارم کتاب مدرسان ، اما خب این دوسال رو هم میخوام
(24 آذر 1392 01:47 ق.ظ)unicornux نوشته شده توسط: [ -> ]من پارسال مقسمی زدم ، مشکلش این بود که بعضی سوالا رو غلط حل کرده بود. خواستین درصد بگیرین بهش اعتماد نکنید! قیمتشم بالا بود. چون تا ۸۷ یک کتاب بعد اون هر سال یک کتابه جدا میشد و توش آی تی هم داشت که بدردم نمیخورد! همین!

من تا 87 مقسمی رو دارم واسه باقیش تا 92 باید 5تا کتاب دبگه بخرم یعنی؟
واقعاً سنجش خوبه؟
یکی بیاد بگه بهترین کدومه
ممنون
من از سنجش راضی بودم تقریبا پاسخ تشریحیش خوب بود
اگه چاپ جدید مدرسان ، پاسخنامه تشریحیش مث پاسخنامه آزمونهاش باشه من حتما میخرمش
کسی نداره چاپ جدیدشو ؟
کتاب حل سوالات 92 مقسمی چاپ شده ؟ کسی این کتابو تهیه کرده؟
پس چرا یه نتیجه گیری کلی نشد؟ باالخره چی بخریم؟
دوستان فرقی نمیکنه چه کتابی میگیرید. معمولا همه یه جورن همشونم به هر حال غلط دارن.
من خودم مدرسانو گرفتم.
توی همین سایت یه لینک هست که کلید سوالات سنجشو گذاشته. جوابا رو با اونجا چک کنید

Sent from my SM-T210R using Tapatalk

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

Sent from my SM-T210R using Tapatalk
یه وقتایی مجبوریم بین بدو بدتر یکی رو انتخاب کنیم
من امروز نصیر رو خریدم
سلام
نصیر دوتا کتاب یه کتابش 90 تا 92 برا مهندسی کامپیوترو میگم یکی هم قبل از 89
حل سوالای نصیر ب عهده آقای اجلالی و کارگهی ابراهیمی مقدم...بوده ولی باقی انتشاراتو خبر ندارم
ولی یکی از دوستان میگفت پوران هم خوبه خودش مدرسا داشت میگفت از مدرسان بهتر
اصل روش حل مسئله است ک خوب توضیح داده باشن ک قاعدتا هیچ کتابی تو این زمینه از عیب مبرا نیست Smile
موفق باشید
سلام
دوستان انقد خودتون درگیر این موضوع نکنید ، مثه من دلو بزنید به دریا و یکیو انتخاب کنید
چون هیچ کدوم کامل نیستند ، البته من واسه IT خوندم ولی مدرسان انقدرا هم بد نیست، من شبکه و نرم افزار رو مدرسان خوندم و خیلیم راضیم، پاسخای تشریحیش خیلی عالیه ، جامع رو هم مدرسان سفارش دادم حالا هر چند پر از غلط! ولی مطمئنم غلطا انقد واضح هست که راحت تشخیص داده میشه و فوقش به منبع دیگه ای مراجعه می کنید و جواب درستشو پیدا میکنید.
(البته هر چی ارزونتر باشه بهترSmile) )
(28 آذر 1393 07:43 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]یه وقتایی مجبوریم بین بدو بدتر یکی رو انتخاب کنیم
من امروز نصیر رو خریدم

(28 آذر 1393 08:06 ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
نصیر دوتا کتاب یه کتابش ۹۰ تا ۹۲ برا مهندسی کامپیوترو میگم یکی هم قبل از ۸۹
حل سوالای نصیر ب عهده آقای اجلالی و کارگهی ابراهیمی مقدم...بوده ولی باقی انتشاراتو خبر ندارم
اصل روش حل مسئله است ک خوب توضیح داده باشن ک قاعدتا هیچ کتابی تو این زمینه از عیب مبرا نیست Smile
موفق باشید

سلام من میخوام این کتابو بخرم ولی چون قراره کسی برام بخره و قبل خرید خودم نمیتونم کتابو یه نگاهی بندازم چند تا سوال دارم ممنون میشم حواب بدین.

من این کتابو به خاطر معماری و نظریه که توش ضعف دارم میخوام بیرم که دکتر اجلالی و دکتر کارگهی جواب تشریحی دادن میخوام بدونم پاسخ تشریحیشون به اندازه کافی توضیحات داره؟

سوال دوم اینه که جدیدترین چاپش واسه 92 هس یعنی سال 93 رو نداره؟
(06 دى 1393 03:45 ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط: [ -> ]
(28 آذر 1393 07:43 ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط: [ -> ]یه وقتایی مجبوریم بین بدو بدتر یکی رو انتخاب کنیم
من امروز نصیر رو خریدم

(28 آذر 1393 08:06 ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
نصیر دوتا کتاب یه کتابش ۹۰ تا ۹۲ برا مهندسی کامپیوترو میگم یکی هم قبل از ۸۹
موفق باشید

سلام من میخوام این کتابو بخرم ولی چون قراره کسی برام بخره و قبل خرید خودم نمیتونم کتابو یه نگاهی بندازم چند تا سوال دارم ممنون میشم حواب بدین.

من این کتابو به خاطر معماری و نظریه که توش ضعف دارم میخوام بیرم که دکتر اجلالی و دکتر کارگهی جواب تشریحی دادن میخوام بدونم پاسخ تشریحیشون به اندازه کافی توضیحات داره؟

سوال دوم اینه که جدیدترین چاپش واسه ۹۲ هس یعنی سال ۹۳ رو نداره؟

پرسیدم چاپ93 نداره من ک توضیحات نظریه اشو میفهمم توضیحاتشو خیلی خلاصه گفته یکی یکی دلایل رد گزینه هارو توضیح نداد ولی برای معماریشو دکتر اجلالی کامل توضیح داده
موفق باشی
(06 دى 1393 07:25 ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]پرسیدم چاپ۹۳ نداره من ک توضیحات نظریه اشو میفهمم توضیحاتشو خیلی خلاصه گفته یکی یکی دلایل رد گزینه هارو توضیح نداد ولی برای معماریشو دکتر اجلالی کامل توضیح داده
موفق باشی

مرسی دوستم
جهت اطلاع بیشترت بگم امروز زنگ زدم نصیر گفت هر دو همون چاپ اولن برای سال 93 هم یه پی دی اف تهیه کردن که اگه تو سایتشون شناسه کتابو بدیم پی دی افشو واسمون میفرسته.
منم مطمئن شدم کتابو سفارش دادم دو روز دیگه به دستم مرسی
موفق باشی
(07 دى 1393 01:40 ق.ظ)artmiss نوشته شده توسط: [ -> ]
(06 دى 1393 07:25 ق.ظ)monji_421 نوشته شده توسط: [ -> ]پرسیدم چاپ۹۳ نداره من ک توضیحات نظریه اشو میفهمم توضیحاتشو خیلی خلاصه گفته یکی یکی دلایل رد گزینه هارو توضیح نداد ولی برای معماریشو دکتر اجلالی کامل توضیح داده
موفق باشی

مرسی دوستم
جهت اطلاع بیشترت بگم امروز زنگ زدم نصیر گفت هر دو همون چاپ اولن برای سال ۹۳ هم یه پی دی اف تهیه کردن که اگه تو سایتشون شناسه کتابو بدیم پی دی افشو واسمون میفرسته.
منم مطمئن شدم کتابو سفارش دادم دو روز دیگه به دستم مرسی
موفق باشی

ممنون از اطلاعت دوستم من سایت نصیرو زیرو رو کردم ندیدم لینک پی دی اف کنکور 93 لطفا اگه شما پیداش کردی ب منم اطلاع بدید ممنون میشم
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع