تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دروس ترم اول ارشد علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(25 شهریور 1390 01:15 ق.ظ)delta نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 شهریور 1390 09:32 ب.ظ)sprit نوشته شده توسط: [ -> ]سلام
منم ارشد علوم کامپیوتر دانشگاه تهران قبول شدم

به شما هم تبریک میگم قبولیتونا شما تازه اومدید قبلا تبریک گفته نشده بودSmile دانشگاه تهران عالیه کلا با بقیه گرایشش فرق داره خیلی از این رشته تو دانشگاه تهران تعریف شنیدم مثل اینکه یکی از هیئت علمی های اونجا مربوط به علوم کامپیوتر ک خانم هم بودن فوت کردن در موردش ک تحقیق کردم خیلی عالی بوده خدا رحمتش کنه من ک اگه رتبم ۱ بود دانشگاه تهران میزدم

ممنون از شما delta عزیز. منم تعریفای زیادی از خودش و قطب بودنش شنیدم.

بله خانم دکتر اهرابیان بودن که متاسفانه تابستون فوت کردن. منم خیلی ناراحت شدم وقتی خبرو شنیدم.

موفق باشینSmile
(25 شهریور 1390 03:36 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]توی سیستم واسه من زدن که بهم خوابگاه دادن اما نمیدونم از فردا که کلاسها شروع میشه خوابگاه بازه یا نه.فقط مشکل اینجاست که خوابگاهمون بلوار کشاورزه و دانشگاه ولنجک Sad
شنیدم این خوابگاه از خوابگاههای داخل دانشگاه بهتره و مزیت دیگش اینه که نزدیکه میدان ولی عصره ولی خوب به دانشگاه دوره و دیگه نمیشه بین کلاسها رفت خوابگاه استراحت کرد Sad

اره حتما بازه دیگه وقتی ک دیگه دادن.افاق جان ۲ تا ک بیشتر درس نیست دانشگاهش خیلی بزرگه تو دانشگاه ک یه دور بزنی خستگیت رفع میشه Big Grin خب مزیتاش ک بیشتر جای دانشگاه و خوابگاهتم که خوبه اگه دوست داری بیا با یزد عوض کنBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
(25 شهریور 1390 03:33 ب.ظ)parichehr65 نوشته شده توسط: [ -> ]آخه ۵ شنبه‌ها همیشه پرند بودBig Grin

خب شاید برنامش عوض شده من ترم ۲ باهاش داشتمSmileالانم فکرکنم دیگه با کارشناسیها کلاس نداره با ارشدا کار میکنه
(25 شهریور 1390 03:56 ب.ظ)unification نوشته شده توسط: [ -> ]سلام . ببخشیدمن زیاد اطلاع ندارم . یعنی تو ارشد همش ۶ تا درس باید خوند .. ؟ لااقل تو رشته شما. تو باقی رشته‌ها هم همینجوریه ؟

سلام . بله همین طوره‌! کلا 6 تا درس . ما چون درسهامون 4 واحدی هستند میشه 6 تا‌، اما بچه های مهندسی که 3 واحدی هستند می شه 8 تا درس. 2 واحد سمینار و 6 واحد هم پایان نامه که مجموعا 32 واحد شما رو تشکیل می دند .
(25 شهریور 1390 12:50 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]فقط استاد دانشگر رو می شناسم و شنیدم که خیلی اذیت می کنند (منظور اینکه کار می کشند ازتون)‌، نمره گرفتن از ایشون هم یه کم سخته . اما شنیده بودم قراره این ترم درس نظریه علوم رو استاد رمضانیان تدریس کنند که خیلی بهتر می شد . بد شانسی آوردید

اِ، جدی؟؟؟
اخه ظاهرا که باهاش برخورد داشتم، خیلی خوش برخورد بود و انگار خوش نمرهConfused

(25 شهریور 1390 12:50 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]برای خوابگاه بچه های اینجا اینطور که خودشون گفتند‌، این هفته رو توی نمازخانه گذروندند . شما هم می تونید فعلا همین کار رو بکنید اگه فکر بهتری ندارید.
منظورتون از نمازخونه، همون مسجد دانشگاهه؟؟؟ یا ... نمازخونه یکی از خوابگاه ها؟
میتونید یکم بیشتر توضیح بدید؟؟؟
ممنون
(26 شهریور 1390 07:45 ق.ظ)ic_teta نوشته شده توسط: [ -> ]منظورتون از نمازخونه، همون مسجد دانشگاهه؟؟؟ یا ... نمازخونه یکی از خوابگاه ها؟
میتونید یکم بیشتر توضیح بدید؟؟؟
ممنون

نمازخونه خوابگاه دیگه Smile بچه های اینجا هنوز تو نمازخونه خوابگاه هستند اما تا یکی دو روز دیگه خوابگاه می دن بهشون .
خوابگاه ما خیلی خوب نیست اینترنت وایرلس نداره توی اتاقها نت نداریم توی خوابگاه ناهار نمیدن و فاصله خوابگاه تا دانشگاه هم که خیلی دوره. Sad
بعضی اتاقها 5 نفره است (از جمله اتاق ما).
فرش هم نداره فقط موکته.
Sad
خب من دیروز زنگ زدم اموزش گفتند کلاسای ارشد از هفته دیگه یکشنبه شروع میشه (خب بازم خدا رو شکر)
پس تقریبا مشکل منم حل شد.
ممنون
(24 شهریور 1390 02:35 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درس هم از فصل دوم شروع می شه از زبان فای که سه تا دستور بیشتر نداره و ما سعی می کنیم توابع ریاضی رو باهاش بنویسیم Smile

منبع شما چیه ؟
منبع ما هم همین کتابه Smile
(27 شهریور 1390 03:33 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]
(24 شهریور 1390 02:35 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

درس هم از فصل دوم شروع می شه از زبان فای که سه تا دستور بیشتر نداره و ما سعی می کنیم توابع ریاضی رو باهاش بنویسیم Smile

منبع شما چیه ؟
منبع ما هم همین کتابه Smile

چه خوب‌! Smile ولی کتابش خیلی سخت گیر میاد ما که هر چی گشتیم نتونستیم PDF کامل این متاب رو پیدا کنیم اون لینکی که دادم ۱۳۰ صفحه است در حالی که کتاب ۶۰۰ صفحه ایه !!

تو GoogleBooks هم پیدا کردیم اما ناقصه مثلا بعد از صفحه ۳۸۴ یهو میشه ۴۶۰ !!!

نسخه کاملشو اگه پیدا کردید‌، به ما هم بگید . Smile ما فعلا حدود ۵۰-۴۰ صفحه از این کتاب رو خوندیم و تا حالا دو تا تمرین هم به من افتاده Cool اگه مشکلی داشتید مطرح کنید‌، شاید بتونیم کمک کنیم .
(27 شهریور 1390 04:09 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]نسخه کاملشو اگه پیدا کردید‌، به ما هم بگید . Smile ما فعلا حدود ۵۰-۴۰ صفحه از این کتاب رو خوندیم و تا حالا دو تا تمرین هم به من افتاده Cool اگه مشکلی داشتید مطرح کنید‌، شاید بتونیم کمک کنیم .

این کتاب یا کتابهای دیگه رو می تونید از سایت gigapedia با ادرس
دانلود کنید کافیه عضو بشید(البته نه این که هر کتابی رو داشته باشه ولی یه کتابخونه انلاینه) دو نسخه از این کتاب هست یکی با فرمت pdf که تقریبا 400 صفحه است و یه فایل دیگه با پسوند Djvu هم هست که حدودا 600 صفحه است اگه به سایت مراجعه کنید فکر کنم بتونید خیلی راحت دانلودش کنید من نتونستم ضمیمشون کنم اگه از دوستان کسی می خواد بگه اگه gmail امکان ضمیمه این حجم رو داشته باشه واسش بفرستم.
(27 شهریور 1390 04:09 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]چه خوب‌! Smile ولی کتابش خیلی سخت گیر میاد ما که هر چی گشتیم نتونستیم PDF کامل این متاب رو پیدا کنیم اون لینکی که دادم ۱۳۰ صفحه است در حالی که کتاب ۶۰۰ صفحه ایه !!
فعلا به ما درس ندادن استادمون گفت که بچه های شهید بهشتی خودشون این کتاب رو اسکن کردن قراره یکی از بچه‌ها pdf رو بهمون بده وقتی گرفتم واستون میفرستم. Smile
(23 شهریور 1390 09:52 ب.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]
(23 شهریور 1390 09:43 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]آفاق خانم یکی از هم دانشگاهی هاتون رو شناسایی کردم !! Smile بازم هستند فک کنم
آره میدونم Smile آقای ر.ی ؟!
آفاق خانم اینجوری که بوش میاد سال بالایی من هستید
از تاریخ عضویتتون میگم
اما برنانه کلاسیتون که شبیه ماله منه Huh
منم درس نظریه علوم کامپیوتر برداشتم و machine learning

اولی با دکتر منیری که دکترای منطق ریاضی داره
دومی هم که با دکتر کتان فروش
موضوع درساش که به ظاهر ریاضی ‌، آمار و منطقه.....(از عکس تو کتاباش فهمیدم)
(27 شهریور 1390 12:47 ق.ظ)afagh1389 نوشته شده توسط: [ -> ]خوابگاه ما خیلی خوب نیست اینترنت وایرلس نداره توی اتاقها نت نداریم توی خوابگاه ناهار نمیدن و فاصله خوابگاه تا دانشگاه هم که خیلی دوره. Sad
بعضی اتاقها ۵ نفره است (از جمله اتاق ما).
فرش هم نداره فقط موکته.
Sad

خوبه کهBig Grin خوابگاه دوره کارشناسی ما 10 نفر بود غذا هم فقط ناهار میدادن ک من نمیگرفتم خودمون درست میکردیم الانم یه اشپز حرفه ای شدمTongue
انچه را ک ما دوست داریم بدست نمیاوریم پس بیایید انچه را که بدست میاوریم دوستش بداریمSmile
(29 شهریور 1390 11:15 ب.ظ)mehran.n407 نوشته شده توسط: [ -> ]آفاق خانم اینجوری که بوش میاد سال بالایی من هستید
از تاریخ عضویتتون میگم
اما برنانه کلاسیتون که شبیه ماله منه Huh
منم درس نظریه علوم کامپیوتر برداشتم و machine learning

اولی با دکتر منیری که دکترای منطق ریاضی داره
دومی هم که با دکتر کتان فروش
موضوع درساش که به ظاهر ریاضی ‌، آمار و منطقه.....(از عکس تو کتاباش فهمیدم)
سال بالاییتون نیستم همکلاسیتون هستم!
منم بهشتی قبول شدم

بعد یه عالم دو دلی و سه دلی
این ور و اون ور رفتن یادگیری ماشین برداشتم
هنوزم بین گرایش سیستم هوشمند(که قرار ه بیوانفورماتیک کار کنیم) و کد(که کد گزاریه اطلاعات واسه امنیت) و هندسه محاسباتی(که نفهمیدم آخرش چکار میکنن9) 3 دلمHuhExclamation
از طرفی هم همه از دکتر پرند تعریف میکنن مه محاسبه کار میکنن ایشون

نظریه علوم کامپیوترمون از 26 تشکیل شد(2 جلسه اش تشکیل شده تا الان)
اما یادیگیری ماشین این هفته اصلا تشکیل نشد
عموی دکتر کتان فروش به رحمت خدا رفته شاید بخاطر این بوده
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع