تالار گفتمان مانشت

نسخه‌ی کامل: دروس ترم اول ارشد علوم کامپیوتر
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
(24 فروردین 1393 05:02 ب.ظ)student-cs نوشته شده توسط: [ -> ]حل تمرین مارتین دیویس رو کسی نداره؟ یا جزوه ترجمه کتاب؟
من تربیت مدرس تهران قبول شدم محاسبات علمی درس های ترم اول هم این ها هست.
نظریه علوم کامپیوتر
نرم افزار پیشرفته ریاضی
محاسبات ماتریسی
مباحثی در نظریه محاسبه
راستی به نظر شما اگر شبانه امیر کبیر می زدم بهتر نبود؟ تو کارنامه قبول شدم .می شه تغییر رشته داد؟
شریف دوتا گرایش نظریه محاسبات و محاسبات علمی داره
که درسای ترم اولش نظریه علوم کامپیوتر و منطق است
سلام ، منم علوم پایه زنجان قبول شدم (البته نکته جالب قضیه این بود که با رتبه 57 امیرکبیر روزانه هم قبول شده بودم! اینو برا سال بعدیها گفتم)
اینجا هم درسها 3 واحدیه و 3 تا درس بهمون دادن:
هوش مصنوعی پیشرفته
نظریه محاسبات پیشرفته
مبانی علوم کامپیوتر 1

فعلا منابع مشخص نیست ، چون کلاسهامون از 1 مهر شروع میشه.
همگی موفق باشید.
من خودم که تو دانشگاه آزاد واحد ساری درس میخونم ، ترم اول نظریه علوم کامپیوتر و پایگاه داده پیشرفته رو به همراه روش تحقیق پاس کردم.
(22 دى 1391 05:15 ب.ظ)barfoyakh نوشته شده توسط: [ -> ]جهت هنگ نمودن همتون من در اینجا اعلام میدارم که دانشگاه ما ۴۷-۸ واحد ارائه میدند(برا ارشد)
۹ پایان نامه
۲سمینار
۳۳ درس(۱۱ درس ۳واحدی)

کدوم دانشگاه هستید؟

(25 شهریور 1393 02:00 ب.ظ)mf_79 نوشته شده توسط: [ -> ]سلام ، منم علوم پایه زنجان قبول شدم (البته نکته جالب قضیه این بود که با رتبه ۵۷ امیرکبیر روزانه هم قبول شده بودم! اینو برا سال بعدیها گفتم)
اینجا هم درسها ۳ واحدیه و ۳ تا درس بهمون دادن:
هوش مصنوعی پیشرفته
نظریه محاسبات پیشرفته
مبانی علوم کامپیوتر ۱

فعلا منابع مشخص نیست ، چون کلاسهامون از ۱ مهر شروع میشه.
همگی موفق باشید.

پس چرا زنجان رو انتخاب کردین؟؟؟؟
سلام بچه ها من باید استاد درس نداده سمینار بدم
فصل ۴ کتاب دیویس
کسی میدونه چرا مثلا واس ه یه دستور (۰,(۱,۱)) = (۰,۵) = ۱۰
شده؟ میدونم که ۰و۱و۱ از دستور چه جوری بدست اومده ولی اینکه ۰و۵ از کجا اومده و چرا ۱۰ شده نمیدونم!
(04 مهر 1390 07:12 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]همون طور که قول داده بودم( البته گفتم قول نمی دم Big Grin )‌، کتاب مرجع درس نظریه علوم کامپیوتر رو آپلود کردم تا بچه هایی که نیاز دارن ازش استفاده کنن‌، نسخه PDF این کتاب با این کیفیت هیچ جا گیر نمی یاد . دانلود نکنید از دستتون رفته Smile کتاب فوق العاده ایه .

عنوان کامل کتاب:
Computability ,Complexity & Languages (Martin D. Davis) - Second Edition

لینک دانلود‌:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دوست عزیز جناب آقای پارسانا بنده احتیاج شدید به حل تمرینات این کتاب مارتین دیویس دارم چنانچه مقدور و موجود می باشد برای این حقیر ایمیل بفرمائید با تشکر ASPDragon666@yahoo.com
[quote='inteligentium' pid='44603' dateline='1316170028']
این دکتر شیری که میگین همون دکتر شیری (سعید شیری قیداری)دانشکده مهندسی کامپیوتر هستش؟
[/quote
ایشون جناب آقای محمد ابراهیم شیری احمد آبادی هستن،(دکترای هوش مصنوعی از کانادا و ازاعضای هیات علمی دانشگاه امیر کبیر)
من همین ترم (پاییز94) با ایشون درس پایگاه داده پیشرفته و هوش مصنوعی (سیستم خبره) دارم،
توصیه میکنم از کلاساشون نهایت استفاده رو ببرید.
سلام
درس منطق برای علوم کامپیوتر که توی شریف ترم اول ارائه میشه توی سرفصل وزارت علوم هستش؟
من راستش چون از رشته ریاضی میام و منطق رو پاس نکردم میخوام بدونم سرفصلاش چیه و نیاز به اشنایی قبلی داره؟ اما تو سرفصل ارشد پیداش نکردم. نباید همون منطق کارشناسی باشه چون بعضیها پاس کردنش.
کتابش ظاهرا کتاب منطق ریاضی دکتر اردشیره از اولش شروع میشه؟ یا باید تابستون یه نگاه بش بندازم؟ درمورد نظریه علوم کامپیوتر چطور؟ پیش نیاز داره؟به توصیه‌ی یکی از دوستان شروع کردم درس نظریه زبانها و ماشینها رو بخونم.
(27 شهریور 1390 10:59 ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط: [ -> ]
(27 شهریور 1390 04:09 ب.ظ)parsaNA نوشته شده توسط: [ -> ]نسخه کاملشو اگه پیدا کردید‌، به ما هم بگید . Smile ما فعلا حدود ۵۰-۴۰ صفحه از این کتاب رو خوندیم و تا حالا دو تا تمرین هم به من افتاده Cool اگه مشکلی داشتید مطرح کنید‌، شاید بتونیم کمک کنیم .

این کتاب یا کتابهای دیگه رو می تونید از سایت gigapedia با ادرس
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
دانلود کنید کافیه عضو بشید(البته نه این که هر کتابی رو داشته باشه ولی یه کتابخونه انلاینه) دو نسخه از این کتاب هست یکی با فرمت pdf که تقریبا 400 صفحه است و یه فایل دیگه با پسوند Djvu هم هست که حدودا 600 صفحه است اگه به سایت مراجعه کنید فکر کنم بتونید خیلی راحت دانلودش کنید من نتونستم ضمیمشون کنم اگه از دوستان کسی می خواد بگه اگه gmail امکان ضمیمه این حجم رو داشته باشه واسش بفرستم.
سلام
معذرت میخام امکانش هست این کتاب رو برای من میل کنید
Samyhusy@gmail.com

Sent from my C6802 using Tapatalk
..........
سلام
دوستان این کتاب مارتین دیویس رو نمیشه گیر آورد از هیچ جا؟؟؟
انقلاب رفتم ولی وقت نداشتم زیاد بگردم...
(07 مهر 1395 07:21 ب.ظ)newwink نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

چرا از پی دی افش استفاده نمی کنید؟
(07 مهر 1395 07:32 ب.ظ)arefeh.hp نوشته شده توسط: [ -> ]
(07 مهر 1395 07:21 ب.ظ)newwink نوشته شده توسط: [ -> ]سلام

چرا از پی دی افش استفاده نمی کنید؟

آخه کتاب فیزیکی آسونتره خوندنش، کلا تو کار الکترونیکی نیستم..
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7
لینک مرجع