زمان کنونی: ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۷:۱۷ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

المپیک لندن ۲۰۱۲

ارسال: #۱۹۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۰۵ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
شاید هم مسئولین فکر کنن که ورزشکارای ما استعدادش رو دارن ولی مربی خوب و امکانات نداشتن تا حالا و متدهای کشتی فرنگی رو برای سایر ورزش ها پیاده کنن. هر ۲ احتمال، وجود داره ...

"Many of life 's failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up "
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۹۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۱۴ ب.ظ
RE: المپیک لندن ۲۰۱۲
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۲:۰۵ ب.ظ)Potential نوشته شده توسط:  شاید هم مسئولین فکر کنن که ورزشکارای ما استعدادش رو دارن ولی مربی خوب و امکانات نداشتن تا حالا و متدهای کشتی فرنگی رو برای سایر ورزش ها پیاده کنن. هر ۲ احتمال، وجود داره ...

البته خدایش استعداد هست. ولی اینکه مسئولین پز بدن و با این مدالها ضعف خودشون رو بپوشونن بده.
مصاحبه با سه تکواندو کارو ببینید.به زور گزارشگره میخواست بگه که باقری معتمد باید اون داور در لحظه آخر امتیاز بهش میداد.ولی معتمد گفت که نه اصلا اینطوری نیست و داوری کامل درست بوده

علم زیباست وقتی هزینهٔ گذران زندگی از آن تامین نشود (انیشتین)
 سپاس‌گزاری شده توسط: انرژی مثبت , berkeley , maryami , eris229
ارسال: #۱۹۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۲:۴۴ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۲۴ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۱:۱۹ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  اگه بانوان نصف آقایان تو المپیک مدال میگرفتن الان ایران میتونست ۱۱ام باشه.

اولا خانم ها نصف آقایون هم امکانات ندارن.
دوما خانم ها تو همه رشته ها نمی تونند شرکت کنند.
و سوما همین که چند تا شون تو المپیک رفتند جای تقدیر بسیار داره.

مهندس کم لطفی نکن!!!
اینی که میگی امکاناتشون کمه قبول دارم. حرفت درست
ولی ما تو وزنه برداری مدال آوردیم(چین بیشتر وزنه بردارهای مدال آورش زن بودند)
پرتاب دیسک و دو هم همینطور و تکواندو رو هم که دیدین!!!

من تکواندو رو دیدم انصافا هم یوسف کرمی و هم اون خانمه کارشون خیلی خوب بود

ولی درد اون خانم تکواندو کار کشورمون بخوره تو سر بعضی از ورزشکارهای کشورمون(برا این من این حرفو زدم که خیلیاشون اون چیزی که داشتن رو رو کردن ولی بعضی هاشون معلوم بود که کلا نصف توانشون رو هم رو نکردن

ولی انصافا کار این خانم تکواندو کار عالی بود. دستش درد نکنه. واقعا عالی بود.افرین بهش)
 سپاس‌گزاری شده توسط: fateme66
ارسال: #۱۹۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۱۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۰۷ ب.ظ)Aurora نوشته شده توسط:  منم گفتم که حضور خانم ها تو المپیک با وجود اینکه مدال هم نگرفتند جای تقدیر داره.
این حرف یعنی خانم های ایران خودشون رو در حد مدال المپیک نمیدونن؟
ارسال: #۲۰۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۰ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
وقتی یک سالن تخصصی ورزش هم برای خانم ها نیست (منظورم سالن ایروبیک و اینا که یه سوله با یه سری تشک ابری،نیست!) وقتی تمام سالن ها در روز ۲ ساعت هم برای خانم ها اختصاص نمی دن. زمانی هم که اختصاص می دن صبح ها هست - که انگار نه انگار خانم ها هم سر کار می رن درس می خونن.
وقتی مثلا ماه رمضون که استخر ها افطار به بعده رو کلا به آقایون اختصاص می دن. وقتی تو دانشگاه همون تایم کمی که اختصاص داده شده به ورزش خانم ها رو هم می دن به آقایون.
من خودم به شخصه به عنوان کسی که ۱۵ ساله ورزش تقریبا حرفه ای (که اصلا حرفه ای معنی نداره برای ورزش خانم ها) می کنم تک تک این مشکلاتو حس کردم.
به هر حال محروم کردن نصف جمعیت کشور از امکانات ورزشی نتیجه ای بجز این نداره. تا همین حد هم که سهمیه گرفتن و پیش رفتن دست و پای ورزش کارای خانم رو می بوسم به شخصه.

الهی و خلّاقی و حِرزی و مَوئلــی اِلیکَ لَدَی الاِعسارِو الیُسرِ اَفزَعُ
 سپاس‌گزاری شده توسط: maryami , Aurora , Mahbanoo313 , fateme66 , انرژی مثبت , SaMiRa.e , eris229
ارسال: #۲۰۱
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
من تفاوت امکانات رو در حد تفاوت عملکرد نمیبینم.
ارسال: #۲۰۲
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۰ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۱ ب.ظ، توسط Bache Mosbat.)
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  من تفاوت امکانات رو در حد تفاوت عملکرد نمیدونم.

اتفاقا برعکس . چون شما حس نکردین این تفاوت امکانات رو. مثلا تکواندو خانم ها کلا ۶-۷ سال هست که رسمی شده شرکت در مسابقات. حالا با همین ۶-۷ سال ما سهمیه المپیک می گیریم . و اینکه مدال های ایران هم همش وزنه برداری و کشتی هست! ورزش هایی که خانم ها کلا امکان شرکت در اون رو ندارن. و ورزش های دیگه ای که امکاناتشون چندین برابر خانم ها هست، آقایون هم همون اول حذف می شن.
لازم به ذکر نیست که ورزش کشتی و وزنه برداری سنگین کلا در ایران ریشه ی تاریخی داره.

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami , narges_r
ارسال: #۲۰۳
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۴ ب.ظ
المپیک لندن ۲۰۱۲
این منفی ها که میدن یعنی من از نظر اونها من حق اظهار نظر یا مخالف بودن با نظرشونو ندارم یا اصلا مخالف باید منفی بگیره؟
ارسال: #۲۰۴
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۳۶ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این منفی ها که میدن یعنی من از نظر اونها من حق اظهار نظر یا مخالف بودن با نظرشونو ندارم یا اصلا مخالف باید منفی بگیره؟

شاید از نظرشون مخالفت شما بر پایه ی منطق صحیح نیست.
در هر حال این منفی گرفتن نمک مانشته Big Grin

ارسال: #۲۰۵
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۱ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۶ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۳۴ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  این منفی ها که میدن یعنی من از نظر اونها من حق اظهار نظر یا مخالف بودن با نظرشونو ندارم یا اصلا مخالف باید منفی بگیره؟

شاید از نظرشون مخالفت شما بر پایه ی منطق صحیح نیست.
در هر حال این منفی گرفتن نمک مانشته Big Grin
هر نظری که ذره ای به مذاق خانم های سایت خوش نیاد منفی باران میشه! و البته دلایلی رو هم ذکر شد و من هم قانع نشدم کما اینکه مسائلی هم هست که آقایون روش حساسن ولی منفی بارونش نمیکنن.

پ.ن: پیشاشیش منتظر منفی های گرمتان(و البته بی منطقتان)هستیم
ارسال: #۲۰۶
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۴۷ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۴۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  و البته دلایلی رو هم ذکر شد و من هم قانع نشدم

خب یه سوال . شما به شخصه انتظار داشتین در کدوم ورزش ها خانم ها مدال بگیرن؟ با توجه به اینکه سابقه ی ورزش خانم ها کمتر هست و مربی های اولیه اونها طبیعتا آقایون.
اگر مثلا در رشته ی دو میدانی از این همه مدال توزیع شده آقایون اقلا چند مدال می گرفتن یا ورزشی مثل پینگ پونگ و بدمینتون کلا ورزش های راکتی که امکان شرکتش برای خانم ها هم هست.
در مورد تکواندو به نظرم با چند سال مهلت به خانم ها اگر بهتر از آقایون نشن نتایج بدتر نمی شه Smile . چون گلی که در شرایط سخت بشکفه ماندگاریش بیشتره .

ارسال: #۲۰۷
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۲ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
المپیک لندن ۲۰۱۲
تیراندازی و قایقرانی هم ورزشکار داشتن.
چرا وزنه برداری نباید بانوان شرکت کنن؟
اون تیکه هم که از حرفای من گذاشتید هیچ ربطی به حرفاتون نداره.
ارسال: #۲۰۸
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۳ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تیراندازی و قایقرانی هم ورزشکار داشتن.

تیر اندازی و قایق رانی آقایون چیکار کردن با وجود اینکه امکاناتشون خیلی بیشتر از خانم هاست؟
وزنه برداری اصلا در ایران برای خانم ها نیست! چراشو برین از مسئولین ورزش بپرسین.

ارسال: #۲۰۹
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۵ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۳ ب.ظ)Bache Mosbat نوشته شده توسط:  
(21 مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۱ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  تیراندازی و قایقرانی هم ورزشکار داشتن.

تیر اندازی و قایق رانی آقایون چیکار کردن با وجود اینکه امکاناتشون خیلی بیشتر از خانم هاست؟
وزنه برداری اصلا در ایران برای خانم ها نیست! چراشو برین از مسئولین ورزش بپرسین.
پس یعنی هر ورزشی که آقایون توش مدال میگیرن خانم ها هم اگه همه چیز سرجاش باشه میتونن مدال بگیرن؟
ارسال: #۲۱۰
۲۱ مرداد ۱۳۹۱, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۲۱ مرداد ۱۳۹۱ ۰۳:۵۵ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  پس یعنی هر ورزشی که آقایون توش مدال میگیرن خانم ها هم اگه همه چیز سرجاش باشه میتونن مدال بگیرن؟

انشاءالله که می تونن.

سپاس‌گزاری شده توسط: Aurora , maryami

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  مجموعه تمارین و سوالات امتحانی درس طراحی الگوریتم دانشگاه MIT (سال ۲۰۰۰-۲۰۱۲) Farid_Feyzi ۵ ۷,۳۶۸ ۳۰ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: s-taheri
  ارور موقع نصب اس کیو ال ۲۰۱۲ niloofar2016 ۲ ۲,۹۶۷ ۱۰ اسفند ۱۳۹۴ ۰۷:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: niloofar2016
  ارور موقع کانکت شدن در sql 2012 niloofar2016 ۳ ۴,۲۶۵ ۰۶ اسفند ۱۳۹۴ ۰۱:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: jazana
  یورو ۲۰۱۲ agentv ۵۸۳ ۲۲۱,۷۰۸ ۰۴ فروردین ۱۳۹۴ ۰۹:۳۹ ب.ظ
آخرین ارسال: luna
  SCCM 2012 R2 mhd3 ۰ ۲,۲۸۰ ۰۱ اسفند ۱۳۹۳ ۰۱:۳۱ ب.ظ
آخرین ارسال: mhd3
  رنک کنفرانس Computers & Informatics (ISCI), 2012 IEEE Symposium on Mahsa Rahmani ۱ ۲,۸۲۰ ۰۶ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۰۰ ق.ظ
آخرین ارسال: احسان مومنی
Question مشکل در ورود به SQL server 2012 express pourya14 ۸ ۶,۰۰۴ ۱۶ آذر ۱۳۹۲ ۰۳:۵۷ ب.ظ
آخرین ارسال: pourya14
  تفاوت visual studio 2010 با ۲۰۱۲ hamed_k2 ۶ ۴,۹۲۴ ۱۹ مرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۴۴ ق.ظ
آخرین ارسال: Nima Masghadi
  ارائه کرک تست شده برای ویندوز ۸/سرور ۲۰۱۲ Amir V ۱ ۲,۷۰۰ ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۱:۱۵ ب.ظ
آخرین ارسال: aatwo
  اینترنت سیکوریتی ۲۰۱۲ Premier Homme ۲ ۲,۵۶۵ ۰۴ مهر ۱۳۹۱ ۰۹:۴۶ ب.ظ
آخرین ارسال: Premier Homme

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close