زمان کنونی: ۲۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۶:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)

ارسال: #۳۱۶
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۴۶ ب.ظ
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۴ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  من گم بشم، هیکچی دنبالم نمیگره Big GrinTongue یه همچین داوطلبیم من! Big Grin
خدایی خیلی خندیدم دمت گرم Smile

Yesterday is History, Tomorrow is a Mystery but Today is a Gift
That is why it's called the Present
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , mehdi.m2 , zoltrix_66 , Good!
ارسال: #۳۱۷
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۴ ب.ظ
RE: یک استکان چای داغ (: (خدا قوت کنکوری های ای تی)
(۲۷ بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۵۰ ب.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(27 بهمن ۱۳۹۲ ۱۱:۴۵ ب.ظ)mhd3 نوشته شده توسط:  آهااااااااااااااا Big Grin
من فکر کردم چون احتمال داده بودید شاید قبول نشید و این رو پذیرفته بودید برای خودتون قلب گذاشتید!! :دی

خوب خودم هم هستم دیگه! Big Grin
باور کن من هم آدمم! Big Grin
درسته گرایش اصلیم ربات سازیه!Big GrinBig GrinBig Grin اما بچه خوبیم منم Shy

=))))))
ارسال: #۳۱۸
۲۷ بهمن ۱۳۹۲, ۱۱:۵۷ ب.ظ
دوستان داشتم مشترک کامپیوتر میزدم بعد ساختمان و پرش نظریه هرچی‌ می‌رفتیم جلو می‌گفتم اااااه چقدر معماری الان افشین داره حال می‌کنهSmile) بعد گفتم مرد مؤمن نصفش منطقی‌ جو نده الکی‌ بد از این مکالمات کوچک رفتیم سراغ سیستم

آها راستی‌ اینا داشتن سوال هارو پخش میکردن من به طرف گفتم سوال من رو زمین ننداز بذار رو میز من باز نمیکنم

بعد طرف یه اخمی کرد !! گفتم پول میگیری عدا هم میای فرق دانشگاه با دولتی با غیر انتفاعی همینه دیگه دیروز داخل نوشیوانی میذاشتن رو میز خشم ابرو هم نمیومدن

پایان قسمت اول

Mr POSHTE Parde

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

[تصویر:  38285120436005260802.jpg]
رتبت چند شده پسر عزیزم؟!! ۱۴۰۰۰ ولی مهم اینه مجاز شدم [تصویر:  69904763000059671769.gif]
ارسال: #۳۱۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۱۲:۲۵ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۶ ق.ظ، توسط sand.)
این آقای AI چرا پست میزاره بعد حذفش می کنه؟ از روی نقل قول ها معلومه Exclamation Smile

یه سوال دیگه بقیه دوستان کامپیوتری هم آی تی رو خوب دادن؟
یعنی برعکسه همه چی....
 سپاس‌گزاری شده توسط: jparisa , AI. , Good!
ارسال: #۳۲۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۳۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۱۲:۲۵ ق.ظ)sand نوشته شده توسط:  این آقای AI چرا پست میزاره بعد حذفش می کنه؟ از روی نقل قول ها معلومه Exclamation Smile

یه سوال دیگه بقیه دوستان کامپیوتری هم آی تی رو خوب دادن؟
یعنی برعکسه همه چی....
اونا آیتی رو خوبم بدن دلشون پیشه رشته اصلیشونه
من میدونم نمیان آیتیBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , zeitun , sand
ارسال: #۳۲۱
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۱:۵۷ ق.ظ
.................................................................!!!
۸۸
اینم صحبت های من که سانسورش کردم

هیج وقت دیر نیست
........................!!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sand
ارسال: #۳۲۲
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ
باز AI کامنت گذاشت پاک کرد Smile
داداش تصمیتو بگیر مارو هم بلاتکلیف کردی

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

سپاس‌گزاری شده توسط: Amoojan , AI. , Good! , zeitun , sahar_rostami2 , jparisa
ارسال: #۳۲۳
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۱۷ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۸ ق.ظ، توسط Amoojan.)
آقا اینو بگیرینش هی پست میزاره... بعد پاک میکنه در میره!Big Grin چه وضعیه...! این کنکور فشار آورده به بچه ها عجیب!Tongue

[تصویر:  balloons.gif]
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Riemann , mohammad.ardeshiri , Good! , sand , mehdi.m2 , sahar_rostami2 , jparisa
ارسال: #۳۲۴
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , mohammad.ardeshiri , sand , tarane1992 , zoltrix_66 , somayebeiranvand
ارسال: #۳۲۵
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۱ ق.ظ
از شواهد پیداس زبانو خراب کردم.Big Grin
ولی سعی میکنم بیخیال شم چون ارزشش رو نداره.به هر حال اگه موفق نشم باید تلاشم رو بیشتر کنم.همین
 سپاس‌گزاری شده توسط: Riemann , AI. , mohammad.ardeshiri , Amoojan , sand , هانی الرضا , jparisa
ارسال: #۳۲۶
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۴۶ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)bahareh_khodaei نوشته شده توسط:  وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad

شما سرتو نکوب به دیوار دیوارو بکوب به سری کسی که گفته چون فکر کنم بزرگ نمایی کرده به قول دوستات اغراق
راستی خوب نیست آدم اولین پستشو با خشونت شروع کنه

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)Amoojan نوشته شده توسط:  آقا اینو بگیرینش هی پست میزاره... بعد پاک میکنه در میره!Big Grin چه وضعیه...! این کنکور فشار آورده به بچه ها عجیب!Tongue

قول میدم تا حالا ۱۰۰۰ تا پست داده ها بس که پاک کرده مجموع پستهاش بیستاس Big GrinBig GrinBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , Riemann , Amoojan , bahareh_khodaei , mehdi.m2 , هانی الرضا , zoltrix_66 , jparisa
ارسال: #۳۲۷
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۱ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۴ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)bahareh_khodaei نوشته شده توسط:  وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad

آبجی گلم، به حرف من و این و اون اهمیتی نده! Shy
مشترک آی تی بسیار سخت بود. ۶ تا زده باشین شاهکار کردین Shy

هرچی سعی میکنم اهمیتی ندم نمیشه باز میام و میخونم اینارو Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , zoltrix_66 , jparisa
ارسال: #۳۲۸
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۲ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۱ ق.ظ)bahareh_khodaei نوشته شده توسط:  تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست Undecided

کلن یه چیز من تو این کنکور یاد گرفتم که درسی رو که توش اوسا هم هستی نباید کامل بزنیBig Grin کلن باید از هر درس ۲ تا بزنی و قانع باشی Big Grin

Big Grin آره نباید کامل زد ولی ۲ تاهم دیگه ..Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , zoltrix_66
ارسال: #۳۲۹
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۴ ق.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۳۷ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  
(28 بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۱۷ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  باز AI کامنت گذاشت پاک کرد Smile
داداش تصمیتو بگیر مارو هم بلاتکلیف کردی

تصمیم گرفتم: پست بزارم، پاک کنم. Big Grin
خودم در نقش مدیر مانشت هم عمل میکنم! اکثر پست هام مورد دارن، مدیر ببینه حذف میکنه! خوب خودم پاک میکنم!

پی نوشت:
زود باشید بخونید می خوام پاک کنم.

صرفا جهت اینکه پاک کردی جاش بمونهBig Grin

(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۵۱ ق.ظ)AI. نوشته شده توسط:  راستی
گرایش اصلی من هوشه
کمتر از شما نخوندم
مشترک مهندسی احتمالا نزدیک به صفر زدم!

منتها فدای سرم! Big Grin حال کردم شانسی بزنم، تازه احساس باحالی هم میکنم که چقدر جیگر دارم بعد این همه خوندن شانسی زدم!

شما بهش می گین حماقت ؟ Big Grin

من بهش میگم جرعت

سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , sand , jparisa
ارسال: #۳۳۰
۲۸ بهمن ۱۳۹۲, ۰۲:۵۸ ق.ظ
(۲۸ بهمن ۱۳۹۲ ۰۲:۴۶ ق.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  [quote='bahareh_khodaei' pid='254133' dateline='1392588673']
وااای خدا ! وقتی میخونم که نوشتن آی تی آسون بود ! من ۲۰ تا از ۳۰ تا مشترک با احتمال ۹۰% و ۱۵ تا از ۱۸ تا تخصصی با احتمال ...درصد درست زدم دلم میخواد سرمو بکوبم به دیوار SadSadSad منم ۶-۷ ماه خوندم ! اما نمیتوننم بگم آسون بود ! بیشتر از اینکه آسون بوده باشه چرت بود ! مثل سیستم عامل که از رو سادگیش نتونستم جواب بدم ! به نظر من اونایی که این همه تست جواب دادن به احتمال بالا کلی منفی میارن بچه هایی که تست کم زدین ( مثل من )ناراحت نباشین چون واقعا تا اعلام نتایج هییچی قابل پیش بینی نیست UndecidedSad

شما سرتو نکوب به دیوار دیوارو بکوب به سری کسی که گفته چون فکر کنم بزرگ نمایی کرده به قول دوستات اغراق
راستی خوب نیست آدم اولین پستشو با خشونت شروع کنه

بعله خب خشونتم نسبت به خودم بود البته ولی واقعا اگه درصدای بچه ها اینایی باشه که میگن من احتمالا مجاز نمیشم اصلا ! Smile) چون همه باهم مدیرییت و تخصصی رو تو یه سطح زدن !
 سپاس‌گزاری شده توسط: AI.

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منبع مناسب تستی و کنکوری درس شناسای الگو atousayazd ۷ ۷,۳۴۴ ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ۰۳:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: سعید_سخت افزار
  تا به حال شده خدا فرصت زندگی کردن دوباره رو بهت بده؟مرگ از جلوی چشمات رد شده؟ abraham ۲۱ ۱۵,۱۵۴ ۲۰ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۵۶ ب.ظ
آخرین ارسال: raam
  کتاب های کنکوری ارشد هوش مصنوعی bahar1362 ۰ ۲,۲۱۷ ۱۵ دى ۱۳۹۹ ۱۰:۴۷ ق.ظ
آخرین ارسال: bahar1362
  چگونه گوشی داغ شده را خنک کنیم؟ niloofarmajdi ۰ ۲,۵۳۰ ۰۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۶ ق.ظ
آخرین ارسال: niloofarmajdi
  چگونگی پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹-۱۴۰۰ edumoshaver1 ۰ ۱,۹۲۸ ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۵:۰۲ ب.ظ
آخرین ارسال: edumoshaver1
  نکات کنکوری روز خواستگاری Fardad-A ۳۷ ۳۲,۸۵۶ ۰۵ دى ۱۳۹۸ ۰۶:۳۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Behnam‌
  تکنولوژی و مزایای تین کلاینت maral00 ۰ ۱,۸۲۷ ۱۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۴:۰۶ ب.ظ
آخرین ارسال: maral00
  فروش بیش از ۳۰ جلد کتاب مرجع و تستی کنکوری ارشد کامپیوتر- توافقی goldenratio ۲ ۳,۱۱۱ ۲۱ آذر ۱۳۹۷ ۱۱:۰۸ ب.ظ
آخرین ارسال: fsadat7
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۰ ۱,۸۴۳ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ ۰۸:۴۹ ب.ظ
آخرین ارسال: h@3!n
  فروش کتاب های کنکوری ارشد h@3!n ۲ ۲,۸۸۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: RoRo_kahani

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close