زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۱۲:۱۱ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۱۹۸۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۱۳ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کـه اگـر هـمـه ی عـالـم
قـصـد ضـرر رسـانـدن بـه تـو را داشـتـه بـاشـنـد
و خـــدا نخـواهد " نــمــی تــوانــنــد "
پس یعنی اونایی که بهمون ضرر می رسونن رو خدا میخواد ؟!Undecided
خدای مهربان حکیم است هر ضرر و زیان به هر صورتی که به بندگان برسد مطابق حکمت اوست و غرض و هدفی درش نهفته است ، خدای مهربان میخواهد با مشکلات و سختیها مبارزه کنیم بندگانش را آزمایش وامتحان میکند همان بدی از کسی در اینده ب به نفع ماست و ما خودمون بی خبرهستیم هرکاری که خداوند انجام میدهد درش حکمتی هست، هر بدی از انسانی به نیت خیر بگیرید..

멈추지 말고

My Dream is to fly
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۱۱۹۸۷
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۲۵ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۱۳ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۰۷ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۵ ب.ظ)Snow White نوشته شده توسط:  کـه اگـر هـمـه ی عـالـم
قـصـد ضـرر رسـانـدن بـه تـو را داشـتـه بـاشـنـد
و خـــدا نخـواهد " نــمــی تــوانــنــد "
پس یعنی اونایی که بهمون ضرر می رسونن رو خدا میخواد ؟!Undecided
خدای مهربان حکیم است هر ضرر و زیان به هر صورتی که به بندگان برسد مطابق حکمت اوست و غرض و هدفی درش نهفته است ، خدای مهربان میخواهد با مشکلات و سختیها مبارزه کنیم بندگانش را آزمایش وامتحان میکند همان بدی از کسی در اینده ب به نفع ماست و ما خودمون بی خبرهستیم هرکاری که خداوند انجام میدهد درش حکمتی هست، هر بدی از انسانی به نیت خیر بگیرید..
یه وقتایی نمیشه .. این دل با حکمت و این حرفا اروم نمیشه.. هی وعده سر خرمن دادم به این دلم .. ظرف صبرم پر شده.

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۱۱۹۸۸
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۰ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۳۱ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۷:۱۴ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۰۶:۵۵ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  برکناری وزیر علوم حق بود؟؟

یکی از نماینده های موافق استیضاح یه اماری داد از چند تا دانشگاه مثل دانشگاه شریف و تهران و تربیت مدرس که تووی این یه سال وزارت ایشون رتبه شون پایین اومده بود.البته نمیشه گفت مقصر فقط این وزیره .

چه جالب، چون رئیس خود شریف که میخواست بره( همین چند وقت پیش) میگفت رتبه شریفو بهتر کردهSmile اخر رئیس بهتر کرده وزیر خرابتر؟Smile

Sent from my iPad using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آخه یکی از دلایل استیضاح کند شدن پیشرفت علم بوده
به نظر من تو یه سال چطور میشه گفت کند شده
خود آقای دانا گفته مشکلات الان برای ۶ سال پیش هست
و همچنین گفته کسایی بورسیه شدن که وابسته به مسئولین بودن

کاملا معلومه با بهانه گذاشتنش کنار...و دلیلشم همون جریان بورسیه هاس که نسبتشون میرسیده به خود نماینده ها....
جای این صحبتا نیس
فرجی روو سیاه نرفت... تاریخ یادش میمونه چطور گذاشتنش کنار...

Sent from my iPad using
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670 , arman1993
ارسال: #۱۱۹۸۹
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۸:۳۸ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  یه وقتایی نمیشه .. این دل با حکمت و این حرفا اروم نمیشه.. هی وعده سر خرمن دادم به این دلم .. ظرف صبرم پر شده.
اره واقعا یه وقتایی نمیشه ادم میبره... اما میدونی چیه صبوری و توکل به خدا نیروی مثبت به روح و جسمت نگاه مثبت روشنیه دلت باعث میشه کمتر زجربکشی بتونی باناراحتی و بدیها مبارزه کنی هر چقد صبور باشی و امیدت بیشتر باشه بیشتر قوی میشی کم کم یاد میگیری چطور با بدیهای روزگار مقابله کنی چطور ناراحتیت اشکاتو کنترل کنی چطور به ارامش برسی بیشتر گذشت کنی وبدیهارو ببینی و لبخند بزنی شاید همه فکر کنن من (خودمومیگم)چقد احمقم که یکی بهم بدی کنه و لبخندبزنم ونگاش کنم وهیچی نگم...هرکی بدی کرد با خوبی جوابش رو بده...
امیدت ب خدا باشه...و دلت همیشه روشن حتی اگه یه جاهایی کم اوردی بازهم صبور باش و لبخند بزن...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: نازین , hamedio , tabassomesayna , fa_shinobi , **sara** , نارین , elham_sh219
ارسال: #۱۱۹۹۰
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۵۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۹ ب.ظ، توسط sohrab1.)
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۰۸:۲۵ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  یه وقتایی نمیشه .. این دل با حکمت و این حرفا اروم نمیشه.. هی وعده سر خرمن دادم به این دلم .. ظرف صبرم پر شده.
تمام ترسها ،تمام اضطراب ها و استرسها و ... از عدم آگاهی و شناخت میاد.
فرض کنید شما را در تاریکی بین ۲۰ نفر رها کنن. حالا همه ۲۱ نفر ترس و استرس دارین.
حالا اگه به شما یک دوربین دید در شب بدن و باز در تاریکی بین همون ۲۰ نفر رها کنن دیگه شما ترسی ندارید.
دلیلش برتریی هست که نسبت به بقیه دارید.
تو زندگی هم اگه شما شناخت بهتری از پیرامون و نحوه برخورد با مشکلات و مسائل داشته باشید اون ترس و اضطراب جاشو به آرامش میده.
پس تا میتونین در مورد مسائل مختلف مطالعه کنید تا آگاهیتون بیشتر بشه. خواهید دید که خیلی از مشکلات اهمیت خودشون را از دست میدن.و واقعا اهمیتی هم نداشتند و صرفا توی ذهن ما اهمیت پیدا کردن.
اگه باکسی مچ نیستید خیلی ساده از کنارش رد بشید. این بزرگترین اشتباه هست که کسی را بخواهید در جهت افکارتون تغییر بدید یا ازش توقع چیزی را داشته باشید که نیست. یا همانجور که هست بپذیرید یا رهاش کنید تا با یکی مثل خودش مچ بشه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , Maryam-X , **sara** , نارین
ارسال: #۱۱۹۹۱
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۴۵ ب.ظ
(۲۸ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۳۴ ب.ظ)x86 نوشته شده توسط:  سلام به همه دوستان مانشتی
بالاخره بعد از مدتها صبر و رفت و آمد به سفارت امریکا در آنکارا، موفق شدم ویزای امریکامو بگیریم و پنجشنبه شب با پرواز لوفتهانزا از طریق فرانکفورت میریم ماساچوست و بعدش هم دانشگاه MIT، برای همیشه میرم ، چون امکان تماس با همه دوستان بزرگوار نبود، و نمیشه با یه آی پی خارجی وارد مانشت شد، بدینوسیله ضمن خداحافظی، صمیمانه تقاضای حلالیت دارم. امیدوارم همه شما رو یه بار دیگه ببینم. اگه یه روزی خواستم برم امریکا بنظرتون اینجوری پیام بدم خوبه.

شوکه شدم!
ارسال: #۱۱۹۹۲
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۵۶ ب.ظ
وزیر علوم سابق، مشاور رئیس جمهور شدSmile ایولااااا

Sent from my iPad using

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: roger670 , maryam.raz
ارسال: #۱۱۹۹۳
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۵ ب.ظ
ای خداااااا
دلم گرفتهههه

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , 10:30
ارسال: #۱۱۹۹۴
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸ ب.ظ، توسط mohammad.ardeshiri.)
داشتم voice ساختمان گوش میکردم قسمت درخت ها یه سری جزیئاتی که لنگ میزنم رو کامل کنم , استاده انقدر ریشه و شاخه و برگو ...... از اینچیزا کرد که تایم استراحت رفتم تو حال نشستم داشتم تلوزیون میدیدم مادر بزرگم اومده میپرسه مامان جون تو این گلدونه چه کودی بریزم برگاش سبز شه

اینم آخه سر فصل بود گذاشتین؟UndecidedUndecidedUndecided
باغبونی میخوندیم انقدر با این چیزا سرو کار نداشتیم

با ۱۰۰۰ تومان چیکار میشه کرد؟

سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , bahman2000 , maryam.raz , hamid1989 , olom tahghighat , Riemann , neda_Network , hnarghani , **sara** , نارین
ارسال: #۱۱۹۹۵
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۲ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  داشتم voice ساختمان گوش میکردم قسمت درخت ها یه سری جزیئاتی که لنگ میزنم رو کامل کنم , استاده انقدر ریشه و شاخه و برگو ...... از اینچیزا کرد که تایم استراحت رفتم تو حال نشستم داشتم تلوزیون میدیدم مادر بزرگم اومده میپرسه مامان جون تو این گلدونه چه کودی بریزم برگاش سبز شه

حالا شما اینو میگید , من موقع حل مثالهای این فصل درخت میکشیدم رو کاغذ ,یه وقتایی خواهرم نگاهش میخورد به چرک نویسام میگفت این آلبالوها چیه کشیدی ؟مربوط به درسته؟ Big Grin

من نه آنکه گویی هستم نه آنکه گویند / من همانم که همانم ..
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , hamid1989 , neda_Network , hnarghani , **sara** , نارین
ارسال: #۱۱۹۹۶
۲۹ مرداد ۱۳۹۳, ۱۱:۵۵ ب.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۵۲ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  داشتم voice ساختمان گوش میکردم قسمت درخت ها یه سری جزیئاتی که لنگ میزنم رو کامل کنم , استاده انقدر ریشه و شاخه و برگو ...... از اینچیزا کرد که تایم استراحت رفتم تو حال نشستم داشتم تلوزیون میدیدم مادر بزرگم اومده میپرسه مامان جون تو این گلدونه چه کودی بریزم برگاش سبز شه

حالا شما اینو میگید , من موقع حل مثالهای این فصل درخت میکشیدم رو کاغذ ,یه وقتایی خواهرم نگاهش میخورد به چرک نویسام میگفت این آلبالوها چیه کشیدی ؟مربوط به درسته؟ Big Grin

یبارم درس ساختمان داده وسط ترم سر همین حذف ام کرد
سر کلاس داشت میگفت اگه تو امتخان پرسیدم فلان درختو بکشین جا نداشتین چیکار میکنین؟
من گفتم بوته میکشیم
حذفم کرد
میگم یه کمپ تشکیل بدیم این فصلو از سر فصل حذف کنن همه جوره ضربه میزنه یه آدمBig Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: iammiti , tabassomesayna , hamedio , neda_Network , hnarghani , **sara**
ارسال: #۱۱۹۹۷
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۲:۴۹ ق.ظ
(۲۹ مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  داشتم voice ساختمان گوش میکردم قسمت درخت ها یه سری جزیئاتی که لنگ میزنم رو کامل کنم , استاده انقدر ریشه و شاخه و برگو ...... از اینچیزا کرد که تایم استراحت رفتم تو حال نشستم داشتم تلوزیون میدیدم مادر بزرگم اومده میپرسه مامان جون تو این گلدونه چه کودی بریزم برگاش سبز شه

الان دارین ساختمان میخونین؟؟
چه حوصله ای........

ریشه ی اعتقاد از آنجا خشک می شود
که بخواهند تحمیلش کنند...

باید دنبال شادی ها گشت، غمها خودشان ما را پیدا می کنند
 سپاس‌گزاری شده توسط: mohammad.ardeshiri , olom tahghighat
ارسال: #۱۱۹۹۸
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۱:۱۹ ق.ظ
(۳۰ مرداد ۱۳۹۳ ۱۲:۴۹ ق.ظ)maryam.raz نوشته شده توسط:  
(29 مرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۳۷ ب.ظ)mohammad.ardeshiri نوشته شده توسط:  داشتم voice ساختمان گوش میکردم قسمت درخت ها یه سری جزیئاتی که لنگ میزنم رو کامل کنم , استاده انقدر ریشه و شاخه و برگو ...... از اینچیزا کرد که تایم استراحت رفتم تو حال نشستم داشتم تلوزیون میدیدم مادر بزرگم اومده میپرسه مامان جون تو این گلدونه چه کودی بریزم برگاش سبز شه

الان دارین ساختمان میخونین؟؟
چه حوصله ای........
نه قبلا خونده بودم کرمن رو گفتم صداش که هست یکم گوش کنم دوتا نکته تستی یاد بگیرم

سپاس‌گزاری شده توسط: AI. , maryam.raz
ارسال: #۱۱۹۹۹
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۰۹:۴۵ ق.ظ
حجم دلتنگی را
کاش می شد جا کرد
در پریشانی تاریک کمد
یا که تا کرد وگذاشت
زیر فرشی ، چیزی ...
یا که در " جعبه یک روز مبادا " گوشه انباری.
اما
حجم دلتنگی ها
آنقدر منبسط است
که برایش حتی
وسعت روشن دل هم تنگ است ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , 10:30 , tabassomesayna , diligent , hnarghani , maryam.raz , **sara** , نارین , elham_sh219
ارسال: #۱۲۰۰۰
۳۰ مرداد ۱۳۹۳, ۱۰:۱۵ ق.ظ
همچنان در دلم رخت میشویند....خیالات مبهم...
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , نارین

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۱۸۴ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۴ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۲۲۷ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close