زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳, ۱۰:۳۴ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۱۲۱۰۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۸:۲۹ ق.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  این دل وامونده ی من کی میخواد یه کم شاد باشه؟ اصلا نمیخوام شاد باشم، معمولی باشم مثل قبلا. خودم میدونم مثل قبلنم نیستم، تا یه چیزی میشه اشکم سرازیر میشه! از جوونیم لذت نبردم..
مثل من
چیه انقدر دل نازکی...

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , elham_sh219 , diligent , tabassomesayna , Menrva , olom tahghighat , **sara**
ارسال: #۱۲۱۰۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۵۹ ق.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۲۱ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  این دل وامونده ی من کی میخواد یه کم شاد باشه؟ اصلا نمیخوام شاد باشم، معمولی باشم مثل قبلا. خودم میدونم مثل قبلنم نیستم، تا یه چیزی میشه اشکم سرازیر میشه! از جوونیم لذت نبردم..

منم دقیقا مثل تو هستم
حتی بهترین لحظه های زندگیم برام معمولیهConfused
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent , tabassomesayna , Menrva , sahar salehi , nina69
ارسال: #۱۲۱۰۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۱:۰۷ ق.ظ
صبح دیدم یار را
آن رونق هر کار را

هر که او از هم‌زبانی شد جدا
بی‌زبان شد گرچه دارد صد نوا
چونکه گل رفت و گلستان درگذشت
نشنوی ز آن پس ز بلبل سرگذشت
 سپاس‌گزاری شده توسط: azarakhsh1986
ارسال: #۱۲۱۰۹
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۵۷ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ)نازین نوشته شده توسط:  
(07 شهریور ۱۳۹۳ ۰۶:۴۰ ب.ظ)tabassomesayna نوشته شده توسط:  
[تصویر:  296073_52431983449122655148.jpg]

عالی بود.دختر بودن خیلی سخته .خیلی .وقتی چند دقیقه موقع خواب فکر می کنم می فهمم برای اینکه ایده آل ترین دختری در جامعه ای باشم که دارم زندگی باید صبح تا شب نقش بازی کنم.از موقع بیدار شدن تا موقع خواب.نکند کاری کنم ،نکند حرفی بزنم ،نکندطوری راه بر.م،نکند احساساتم را بیان کنم.نکند شوخی کنم.نکند ......نکند های زیاد .....

با خوندنش میخام یه دل سیر واسه خودم گریه کنم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , newsoftware11 , neda_Network , mm123456789 , sahar salehi , pouran , نارین , **sara**
ارسال: #۱۲۱۱۰
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۱:۴۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۵:۰۶ ب.ظ، توسط sahar salehi.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  اگر داداش باشید یا آّبجی میفهمید چی میگم، چون داداشا عادت دارن سر به سر خواهرشون بگذارن.
خواهر و برادری هم عالمی داره برای خودش
می دونم چی می گی وستا جان
به نظر منم دل چسب ترین تفریح دنیا سر به سر داداشا گذاشتن و اذیت کردنشونه.
از همین الان نگران روزی که بخواد ازدواج کنه بره هستم. هر چند که جای ذوری نمی ره. همون طبقه ی بالای خودمونه.
ولی کی دیگه می خواد صبحا بالش پرت کنه طرفم بیدارم کنه بعدم یه موسیقی با صدای بلند بذاره که مطمئن شه دیگه نمی خوابم. بعدم دستمو بگیره بلندم کنه.
جاش خیلی خالی میشه.

این یکی از آهنگ هاییه که صبح باهاش از خواب پا می شم.

سحر با من در آمیزد که برخیز
نسیمم گل به سر ریزد که برخیز
زر افشان دختر زیبای خورشید
سرودی خوش بر انگیزد که برخیز
سبو چشمک زنان از گوشه ی تاک
به دامانم در آویزد که برخیز ...

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Riemann , vesta , نارین , عزیز دادخواه
ارسال: #۱۲۱۱۱
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۲:۰۲ ب.ظ
تا حالا نشده از یه همکار کار برنامه نویسی بگیرم نگه : "ایییین که چیزی نداره" Big Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , Riemann , 10:30 , tabassomesayna
ارسال: #۱۲۱۱۲
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۰۸ ب.ظ
پیله ای بستم دور خودم از جنس امیــــــــــــــــــــــــــــــد

به

امیــــــــــــــــد پروانه شدنم میـــــــــــــــــــــــــــــــــــمانم.......
 سپاس‌گزاری شده توسط: fimen , Riemann , npour , vesta , pouran , نارین , **sara**
ارسال: #۱۲۱۱۳
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۲۰ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  تا حالا نشده از یه همکار کار برنامه نویسی بگیرم نگه : "ایییین که چیزی نداره"
یه استاد داشتیم، هرچی بهش میگفتیم، اون پاسخ میداد: سادّست!
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , neda_Network , tabassomesayna , hamedio , **sara**
ارسال: #۱۲۱۱۴
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۳۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  تا حالا نشده از یه همکار کار برنامه نویسی بگیرم نگه : "ایییین که چیزی نداره" Big Grin

مثل وقتی که تو کتابا مینویسن "بدیهی است که .... ":D
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , tabassomesayna , hamedio , **sara**
ارسال: #۱۲۱۱۵
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۳:۴۰ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  انتخاب واحد که نیست...
جنگــــــــــــــــــــــهDodgy

چه خبر از دانشگامونTongue
 سپاس‌گزاری شده توسط: olom tahghighat , Riemann
ارسال: #۱۲۱۱۶
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۳۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط olom tahghighat.)
(۰۷ شهریور ۱۳۹۳ ۱۰:۳۷ ب.ظ)vesta نوشته شده توسط:  داشتیم وسایل داداشم رو مرتب میکردیم که دیگه کم کم به امید خدا ببره خونه خودش، دلم گرفت و اشکم ریخت... دلم براش تنگ شد

خب کی هر روز سر به سر من بگذاره و دقم بده... با کی کل کل کنم... صبحا کیو بیدار کنم که بهم غر بزنه که تو جمعه هام نمیگذاری بخوابم... به کی غر بزنم که یخورده مرتب باش بیچاره خانومت از دست تو میخواد چیکار کنه و .... اگر داداش باشید یا آّبجی میفهمید چی میگم، چون داداشا عادت دارن سر به سر خواهرشون بگذارن.
خواهر و برادری هم عالمی داره برای خودش
به قول خودش بابا کوچولوی منه.... داداش گلم ایشالا خوشبخت بشی و زندگی سرشار از آرامش داشته باشی و هر لحظه خدا با رحمتش بهت نگاه کنه
دست نزار تو دلم پستتو خوندم چشام پره اشک شد فک کن ما۴تا بودیم توخونه حالا این اخریه ک تنهاست چهارتا پشت سرهم باهم مدرسه میرفتیم میومدیم سرظرف شستن با اجیم دعوامون میشد حالا دلم برا خودشو کوچولوش ی ذره شده اونم راه دور دلت میپوکه خونه خالی شده اون دوتا داداشای دیگم راه دورند دیگه کسی نیست باهاش کل کل کنم سربه سر هم بزاریم سر کاری بزاره منو موبایلم طبقه بالاباشه پایین نشستیم بزنگه تا من ۱۷ تا پله برم بالا خونه بترکه ازخنده ی داداشام نیستن دیگه چقد تنهایی بده واسه خدا خودش خوبه ...

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۲۰ ب.ظ)Riemann نوشته شده توسط:  
(08 شهریور ۱۳۹۳ ۰۲:۰۲ ب.ظ)hamedio نوشته شده توسط:  تا حالا نشده از یه همکار کار برنامه نویسی بگیرم نگه : "ایییین که چیزی نداره"
یه استاد داشتیم، هرچی بهش میگفتیم، اون پاسخ میداد: سادّست!
منم دوره دبیرستان استاد کارگاهمون ک واسه درسه سیستم عامل بودش توی یوزر اکانت که کاربر دوتاست یکی administrator یکی دیگم gustک محدودیت داره چیزی بلد نبود باور کنید جوونم بود تازه اومده بود توی کارگاه ماهرچی ازش میپرسیدیم میگفتش محدود هستش نمیشه رو ادمین انجام میشه ... ای بابا این محدودیت تا اخر سال تموم نشد بچه ها ک بهم میرسیدنسوال میکردن میگفتن محدوده نمیشه ...

خوشبختی داشتن دوست داشتنی ها نیست

بلکه دوست داشتن داشتنی هاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: neda_Network , sahar salehi , npour , vesta , hamedio , **sara**
ارسال: #۱۲۱۱۷
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۴:۵۴ ب.ظ
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۳:۳۹ ب.ظ)۱۰:۳۰ نوشته شده توسط:  انتخاب واحد که نیست...
جنگــــــــــــــــــــــهDodgy
اینا که مال ترم ۱ بود! مثلا یادمه ریاضی ۱ سه صوته پر میشد!
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , 10:30
ارسال: #۱۲۱۱۸
۰۸ شهریور ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۷:۳۳ ب.ظ، توسط vesta.)
(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۱:۴۸ ب.ظ)sara azadi نوشته شده توسط:  می دونم چی می گی وستا جان
به نظر منم دل چسب ترین تفریح دنیا سر به سر داداشا گذاشتن و اذیت کردنشونه.
از همین الان نگران روزی که بخواد ازدواج کنه بره هستم. هر چند که جای ذوری نمی ره. همون طبقه ی بالای خودمونه.
ولی کی دیگه می خواد صبحا بالش پرت کنه طرفم بیدارم کنه بعدم یه موسیقی با صدای بلند بذاره که مطمئن شه دیگه نمی خوابم. بعدم دستمو بگیره بلندم کنه.
جاش خیلی خالی میشه.
خدا حفظتون کنه برای هم
دور یا نزدیک هر جا هستن خوش باشن

(۰۸ شهریور ۱۳۹۳ ۰۴:۳۷ ب.ظ)olom tahghighat نوشته شده توسط:  دست نزار تو دلم پستتو خوندم چشام پره اشک شد فک کن ما۴تا بودیم توخونه حالا این اخریه ک تنهاست چهارتا پشت سرهم باهم مدرسه میرفتیم میومدیم سرظرف شستن با اجیم دعوامون میشد حالا دلم برا خودشو کوچولوش ی ذره شده اونم راه دور دلت میپوکه خونه خالی شده اون دوتا داداشای دیگم راه دورند دیگه کسی نیست باهاش کل کل کنم سربه سر هم بزاریم سر کاری بزاره منو موبایلم طبقه بالاباشه پایین نشستیم بزنگه تا من ۱۷ تا پله برم بالا خونه بترکه ازخنده ی داداشام نیستن دیگه چقد تنهایی بده واسه خدا خودش خوبه ...
ببخشید ناراحتت کردم
انشاالله هر جا هستن خوش باشن، همین کافیه
به قول ترکا ... اوز اولرین د خوش اولسونر و سسلری گلسین یا ساغول سون صادا سی گلسین

نمیدونم جمله ترکیم درستبود یا نه... مفهومش میشه اینکه: هر جا هستن سلامت باشن و صداشون رو بشنویم

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: npour , نارین , sahar salehi , M*Gh , **sara** , olom tahghighat
ارسال: #۱۲۱۱۹
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۱۲:۰۷ ق.ظ
گاهی یجور میشکننت
که...
وقتی تیکه هاتو بهم میچسبونی
یه آدم دیگه میشی...

멈추지 말고

My Dream is to fly
 سپاس‌گزاری شده توسط: tabassomesayna , newsoftware11 , sahar bano , نازین , **sara** , Bahar_HS , hamid1989 , نارین , neda_Network , dr.a_AI , olom tahghighat , 112113
ارسال: #۱۲۱۲۰
۰۹ شهریور ۱۳۹۳, ۰۹:۲۵ ق.ظ
بعضی ها هم خیلی احساس خودبزرک بینی میکنن
باید بهشون بکم درخت هرجی بارش بیشتره افتاده تره

Sent from my iPad using Tapatalk

دنیا اگه تاریک شد
دستای فانوسو بگیر
با من بیا با من بیا
چیزی نمونده از مسیر
سرما و سوز برف رو
آهسته پشت سر بذار
امروز وقت خواب نیست
ما با همیم طاقت بیار
طاقت بیار رفیق
 سپاس‌گزاری شده توسط: hamid1989 , نارین , neda_Network , **sara** , hamedio , sahar salehi , olom tahghighat

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۵۵ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۳,۵۵۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۵۳۲ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۶۱ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close