زمان کنونی: ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۹:۲۲ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

گروه درسی آذر ماه

ارسال: #۳۷۶
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۶:۳۷ ب.ظ
RE: گروه درسی آذر ماه
(۲۲ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کدوم موسسه بانک سوالات ۱۰ سال کنکورش از همه بهتر؟؟لطفا راهنمایی کنید

=============
هیچکدام
هر موسسه یه خوب ویه بدی دارن
مدرسان که افتضاحه دیدم چندتاشو
پورانم ساختمان والگوریتم دکتر یوسفی هم اصلا حل نکرده چون عیب از سوالات بوده بیشتر اکثرنشون مبهم وسخت
پارسه هم ۹۳ نداده بیرون
در کل پارسه + پوران چون هیچکدومشون کامل نیستن
مشاهده‌ی وب‌سایت کاربر یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: so@
ارسال: #۳۷۷
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۵ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۶ ب.ظ، توسط so@.)
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۶:۳۷ ب.ظ)flowerirani نوشته شده توسط:  
(22 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۲۹ ب.ظ)monji_421 نوشته شده توسط:  سلام دوستان
کدوم موسسه بانک سوالات ۱۰ سال کنکورش از همه بهتر؟؟لطفا راهنمایی کنید

=============
هیچکدام
هر موسسه یه خوب ویه بدی دارن
مدرسان که افتضاحه دیدم چندتاشو
پورانم ساختمان والگوریتم دکتر یوسفی هم اصلا حل نکرده چون عیب از سوالات بوده بیشتر اکثرنشون مبهم وسخت
پارسه هم ۹۳ نداده بیرون
در کل پارسه + پوران چون هیچکدومشون کامل نیستن

ممنون از راهنمایت شنیدم نصیر خوبه اطلاعی ندارید چطوریاست؟

پناه می آورم به تو...
بعد از هرباران،بعد از هر زخم ،قبل از هراتفاق ،بعد از هر حادثه
و بگو جز تو چه کسی می تواند مرهم باشد بردلم ...
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
ارسال: #۳۷۸
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۸ ب.ظ
پاسخ : گروه درسی آذر ماه
بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

زمان آدم ها رو دگرگون میکند
اما تصویری را که از آنها داریم
ثابت نگه می دارد
هیچ چیز دردناک تر از این تضاد
میان دگرگونی آدم ها و ثبات خاطره ها نیست

مارسل پروست
از کتاب : در جستجوی زمان از دست رفته
ارسال: #۳۷۹
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۰۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
ارسال: #۳۸۰
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۰:۴۸ ب.ظ
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟
نه

EVERYTHING that kills me makes me feel ALIVE

EVERYTHING that drowns me makes me feel wanna FLY
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O
ارسال: #۳۸۱
۲۳ آذر ۱۳۹۳, ۱۱:۱۲ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۴۸ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  
(23 آذر ۱۳۹۳ ۱۰:۰۱ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  بچه ها استاد یوسفی تستای مهم قدسی رو هنوز حل نکرده؟
نه
آوا جان ویس ساختمان رو نمیذارید؟
ارسال: #۳۸۲
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۳:۰۴ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
خودم کلی عقب بودم
پدربزرگمم فوت شد این دو هفته هم پرید
فک کنم بهتره دیگه برا ازاد بخونم!
 سپاس‌گزاری شده توسط: software94 , ziba.O
ارسال: #۳۸۳
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۲۳ ب.ظ
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۳:۰۴ ب.ظ)Elena_71 نوشته شده توسط:  خودم کلی عقب بودم
پدربزرگمم فوت شد این دو هفته هم پرید
فک کنم بهتره دیگه برا ازاد بخونم!
خدا رحمتشون کنه.من پدر بزرگم دو روز قبل کنکور فوت مرد.Sad
 سپاس‌گزاری شده توسط: Elena_71
ارسال: #۳۸۴
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۴:۴۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۳ ب.ظ، توسط ریحان.)
گروه درسی آذر ماه
والادوستان میگن حرفای غیر درسی اینجا نزنین..وگرنه...منم...

تنبلی دزد آرزوهاست...
ارسال: #۳۸۵
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۲۸ ب.ظ
پاسخ : RE: گروه درسی آذر ماه
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۴:۴۱ ب.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  والادوستان میگن حرفای غیر درسی اینجا نزنین..وگرنه...منم...
پس من حرف درسی میرنم
بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
یجای کتاب مدرسان گفته طراحی داده قبل از طراحی معماریه،یجا دیگ گفته اول طراحی معماری بعد داده!!!!بلاخره کدوما درسته؟؟؟

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
ارسال: #۳۸۶
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۷:۵۶ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۳ ب.ظ، توسط happy07.)
شمیم جان گسسته رو از رو چی می‌خونی؟؟ اگه از رو پوران می‌خونی که یه هو آدم با یه حجمی از فرمول‌ها رو به رو می‌شه و با خودش ممکنه بگه ولش کن بابا اینا همه مهم نیست یا مثلا همه که نمی‌خوننش و لازم نمی‌شه ولی یا باید اصل قضیه‌ها رو بلد باشی تا بتونی تست‌ها رو حل کنی یا فرمولاشو حفظ کنی تا بتونی حلش کنی و تا جایی که یادم میاد همه مهم بودن.
برای رفع مشکلتون من پیشنهاد می‌کنم یک روز وقت بزارید و جلد سوم گریمالدی رو بخونید، هم حجمش کمه هم خیلی روون و خوب توضیح داده این موضوعات رو، و خیلی راحت تمام ابهامات ذهنی‌تون رفع می‌شه.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

توی صفحه اول فصل پنجم نرم مدرسان، خط پنجم از پایین نوشته شده:
".... از این رو قبل از معماری نرم‌افزار ممکن است انجام شود."
به نظر من در حالت کلی به جز استثناها، هم منطقی همینه که اینجا گفته، یعنی طراحی داده صورت بگیره تا بعد یه معماری مناسب براساس این طراحی داده انتخاب بشه.
حالا من تست‌ها رو چک نکردم، اگه وقت کردین یه نگاهی بکنید ببینید سنجش چی رو تو جواب تست‌ها مدنظر داشته ما هم ناچارا نظر سنجش رو به درستی بپذیریمBig Grin
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
یجای کتاب مدرسان گفته طراحی داده قبل از طراحی معماریه،یجا دیگ گفته اول طراحی معماری بعد داده!!!!بلاخره کدوما درسته؟؟؟

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۷
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۰۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۰۹ ب.ظ، توسط shamim_70.)
پاسخ : RE: گروه درسی آذر ماه
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  شمیم جان گسسته رو از رو چی می‌خونی؟؟ اگه از رو پوران می‌خونی که یه هو آدم با یه حجمی از فرمول‌ها رو به رو می‌شه و با خودش ممکنه بگه ولش کن بابا اینا همه مهم نیست یا مثلا همه که نمی‌خوننش و لازم نمی‌شه ولی یا باید اصل قضیه‌ها رو بلد باشی تا بتونی تست‌ها رو حل کنی یا فرمولاشو حفظ کنی تا بتونی حلش کنی و تا جایی که یادم میاد همه مهم بودن.
برای رفع مشکلتون من پیشنهاد می‌کنم یک روز وقت بزارید و جلد سوم گریمالدی رو بخونید، هم حجمش کمه هم خیلی روون و خوب توضیح داده این موضوعات رو، و خیلی راحت تمام ابهامات ذهنی‌تون رفع می‌شه.
(۲۳ آذر ۱۳۹۳ ۰۹:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه ها گراف گسسته چرا همش فرمولیه؟؟؟؟؟؟فرمولا این قضیه ها رو باید کامل بلد باشبم؟؟شما همهههه رو یادمیگیرین؟:

توی صفحه اول فصل پنجم نرم مدرسان، خط پنجم از پایین نوشته شده:
".... از این رو قبل از معماری نرم‌افزار ممکن است انجام شود."
به نظر من در حالت کلی به جز استثناها، هم منطقی همینه که اینجا گفته، یعنی طراحی داده صورت بگیره تا بعد یه معماری مناسب براساس این طراحی داده انتخاب بشه.
حالا من تست‌ها رو چک نکردم، اگه وقت کردین یه نگاهی بکنید ببینید سنجش چی رو تو جواب تست‌ها مدنظر داشته ما هم ناچارا نظر سنجش رو به درستی بپذیریمBig Grin
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  بچه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
ممنون از راهنمااییت درباره گسسته.
من پوران خوندن،،تازه دارم بار دوم میخونم این فصلو ولی خیلی اذیتم میکنه فرمولاش.
اخه همون فصل ۴امش دقیقا صفحه ی۲ وایه طراحی داده گفته معمولا طراحی داده بعد از طراحی معماری صورت میگیرد به این دلیل که در طراحی داده ها،جرءیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری،مسخص میشوند!!!،
اینک تناقضهههه..تازه تو این همینطور میبینی دلیلم اوورده

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
ارسال: #۳۸۸
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۸:۲۴ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۸:۲۶ ب.ظ، توسط happy07.)
اره راست می‌گی اینجا هم هست، خب پس می‌ریم بریم سراغ سامرویل و پرسمن، هر چی اونا گفته باشند.
توی اسلایدهای استادمون رو نگاه کردم که براساس این کتاب‌هاست، درباره معماری نوشته بودند:
An early stage of the system design process.
بنابراین حرف ما و بخشی از حرف مدرسان غلط شد، اون بخش دیگه‌ی مدرسان درستهTongue
اول شد طراحی معماری.

برای گسسته هم کاملا می‌فهم چی می‌گی، خودمم همین جوری بودم، برای همین می‌گم برو سراغ گریمالدی که مشکلت حل بشه ایشالا.

(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۵۶ ب.ظ)happy07 نوشته شده توسط:  ممنون از راهنمااییت درباره گسسته.
من پوران خوندن،،تازه دارم بار دوم میخونم این فصلو ولی خیلی اذیتم میکنه فرمولاش.
اخه همون فصل ۴امش دقیقا صفحه ی۲ وایه طراحی داده گفته معمولا طراحی داده بعد از طراحی معماری صورت میگیرد به این دلیل که در طراحی داده ها،جرءیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری،مسخص میشوند!!!،
اینک تناقضهههه..تازه تو این همینطور میبینی دلیلم اوورده

با هزار تومن می‌شه چیکار کرد؟
به درمان یه کودک سرطانی کمک کرد :-)
لینک زیر و پرداخت آنلاین

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۳۸۹
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۱ ب.ظ
گروه درسی آذر ماه
(۲۴ آذر ۱۳۹۳ ۰۷:۲۸ ب.ظ)shamim_70 نوشته شده توسط:  چه تو نرم افزار ترتیب طراحی به این صورته:طراحی معماری،طراحی داده،طراحی واسط،طراحی سطح مولفه؟؟
تو پرسمن نوشته معمولا طراحی داده ها بعد از طراحی معماری صورت می گیرد به این دلیل که در طراحی داده ها جزئیات مربوط به مولفه های داده ای نمایش داده شده در طراحی معماری مشخص می شوند.
بند: نوشته "معمولا" یعنی با توجه به پروژه ممکنه تغییر کنه

هرکجا لرزیدی، از سفر ترسیدی، فقط آهسته بگو : من خدا را دارم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: happy07
ارسال: #۳۹۰
۲۴ آذر ۱۳۹۳, ۰۹:۲۳ ب.ظ
مرسی دوستااااااان

فرستاده شده از SM-T211ِ من با Tapatalk

ثابت نگه می دارد

مارسل پروست
 سپاس‌گزاری شده توسط: ziba.O

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  منابع درسی اول دبیرستان azaaadeh457 ۱ ۱,۱۴۲ ۰۴ دى ۱۴۰۱ ۱۰:۲۱ ب.ظ
آخرین ارسال: HamidReza1
  بهترین منبع درسی و کلاس به صورت افلاین برای کنکور ارشد nrgs_h99 ۰ ۱,۳۸۰ ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ۰۱:۵۲ ب.ظ
آخرین ارسال: nrgs_h99
  پارسه، مدرسان شریف،ماهان و.... کدام یک بهتره؟؟؟ alim93 ۶۴ ۶۷,۶۸۴ ۰۷ تیر ۱۴۰۱ ۱۲:۵۶ ق.ظ
آخرین ارسال: عزیز دادخواه
Lightbulb گروه ترجمه ی مانشت marvelous ۱۳ ۹,۰۰۷ ۰۱ خرداد ۱۳۹۹ ۰۳:۳۷ ب.ظ
آخرین ارسال: ziba_090
  گروه درسی آمادگی ارشد ۹۸ amir95 ۲۹۷ ۱۴۰,۰۰۲ ۰۶ فروردین ۱۳۹۹ ۰۸:۳۵ ب.ظ
آخرین ارسال: قاصدک۲۳
  طلوع ماه admin ۱۷ ۱۷,۷۳۳ ۰۷ اسفند ۱۳۹۸ ۰۱:۵۹ ب.ظ
آخرین ارسال: gostore
  برگزاری دوره آموزشی مدیریت صادرات با همکاری شرکت بازرگانی ماهان masoudkhan ۱ ۲,۹۱۸ ۲۱ دى ۱۳۹۸ ۰۵:۱۳ ب.ظ
آخرین ارسال: parisa1140
Sad فروش کتابهای ارشد هوش مصنوعی ماهان alieye ۰ ۲,۳۲۹ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۶:۲۸ ب.ظ
آخرین ارسال: alieye
  لینک گروه تلگرام کنکور ارشد آی تی و کامپیوتر firstiped ۱ ۳,۸۷۲ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۲ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580
  گروه پر انرژی کنکور ارشد کامپیوتر و فناوری اطلاعات در تلگرام popreza94 ۲ ۶,۳۷۱ ۱۶ مهر ۱۳۹۸ ۰۱:۳۰ ب.ظ
آخرین ارسال: kimia580

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close