زمان کنونی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۳, ۰۴:۱۵ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۲۵۸۱۶
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۲:۴۴ ب.ظ
قسمت های خوب زندگی برستیه (burst). یهو همشون با هم میرسن.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: fatemesoleimani
ارسال: #۲۵۸۱۷
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۷:۵۱ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۷:۵۳ ب.ظ، توسط fo-eng.)
️ اگر تخته‌ای را روی زمین بگذاریم و از شما بخواهیم در ازای ۲۰ هزار تومان روی آن راه بروید، حتما این کار را انجام خواهید داد، چون کار بسیار آسانی است.

️ اما اگر همان تخته را به عنوان پلی میان دو ساختمان صد طبقه قرار دهیم و بخواهیم که همان کار را در ازای ۲۰ هزار تومان انجام دهید، آیا این کار را انجام می‌دهید؟

️ واضح است که چنین کاری نمی‌کنید. زیرا دریافت آن ۲۰ هزار تومان دیگر مطلوب یا حتی ممکن به نظر نمی‌آید.

️ حالا اگر فرزندتان در ساختمان رو به رو در آتش گرفتار شده باشد، آیا برای نجات او از روی تخته عبور می‌کنید؟

️ بدون تردید این کار را انجام خواهید داد، چه ۲۰ هزار تومان را بگیرید و چه نگیرید.

️ چرا بار نخست گفتید به هیچ‌ وجه از آن تخته میان دو آسمان خراش نمی‌گذرید و بار دوم اصلا تردید نکردید؟

️ خطر در هر دو شرایط یکسان است. پس چه چیزی در این میان تغییر کرده است؟

️ هدفتان تغییر کرده است.

️ همانطور که می‌بینید وقتی دلیلی به اندازه کافی بزرگ داشته باشیم، راه هر کاری را پیدا خواهیم کرد.

️ پس این که خواستار موفقیت باشید کافی نیست. باید لایه‌های عمیق‌تر آن را بشکافید تا انگیزه اصلی خود را پیدا کرده و قدرت فوق العاده‌تان را فعال کنید.

??? یعنی همان نیروی هدف را "انگیزه"

? قانون زندگی٬ قانون باورهاست
? بزرگان زاده نمی‌شوند٬ ساخته میشوند

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
 سپاس‌گزاری شده توسط: aamitis , amineh89
ارسال: #۲۵۸۱۸
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۰۰ ب.ظ
از روی کینه نیست

که
خنجر

به سینه ات میزنند ...

مردمان این شهر

به شرط چاقو دل میخرند ....

از آیینه بپرس نام نجات دهنده ات را ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , MajidManesht2012 , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۱۹
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۰۸:۳۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۸ بهمن ۱۳۹۴ ۰۸:۰۷ ب.ظ)samanbeigmiri نوشته شده توسط:  آمریکای ۱۹۲۰ از ایران ۲۰۱۵ تفکر اجتماعی جهش یافته تری داشته اند و دارند،(مصداق این موضوع سواری ما از پراید تا پراید و بر پراید با چراغ های جهش یافته،و سواری اونها به انواع ماشین هایی که خودتون میدونید دیگه . . .)
لااقل ایرانیا تو ۲۰۱۵ کسی رو لینچ نکردن!
ارسال: #۲۵۸۲۰
۱۸ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۷ ب.ظ
همدیگر را یافتن ...
هنر نیست؛
هنر این است که...
همدیگر ‌را گم نکنیم.
آدمهای ساده را بی هیچ دلیلی دوست دارم،
آدم هایی که خودشان هستند،
و نقش بازی نمی کنند.

سادگی،
شیک ترین ژست دنیاست
 سپاس‌گزاری شده توسط: Saman , samane .gh , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۲۱
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۰۵ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بچه ها اگه بخام برنامه نویس بشم چکار کنم؟ تو رو خدا فقط نگید باید خیلی بخونی ..
یک راه حل مناسب بذارید ...
اینایی که برنامه نویسای متبحری هستن چکار کردن. چرا من هر کار می کنم بازم برام برنامه نویسی سخته Sad
میخواید چی بنویسید؟

فقط در حد پروژه های دانشگاهی خودم و بس ... Sleepy

خداوندا ... کدام نقطه ی زمین، از تو خالیست که خلق تو را در آسمان می جویند؟! منصور حلاج
ارسال: #۲۵۸۲۲
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۱۶ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  فقط در حد پروژه های دانشگاهی خودم و بس ... Sleepy
:|
خوب من از کجا بدونم پروژه دانشگاهی شما چطوریه؟!
 سپاس‌گزاری شده توسط: fo-eng
ارسال: #۲۵۸۲۳
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۱:۴۸ ق.ظ
کاش تنفر وجود نداشت...

دوست من

اگه یه روز چشاتو باز کردی و خودت رو وسط یه کوره دیدی ،

نترس و سعی کن پخته بیرون بیای ، وگرنه سوختن رو همه بلدن ...
 سپاس‌گزاری شده توسط: samane .gh
ارسال: #۲۵۸۲۴
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۲۲ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۱:۰۵ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۷ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  
(17 بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بچه ها اگه بخام برنامه نویس بشم چکار کنم؟ تو رو خدا فقط نگید باید خیلی بخونی ..
اینایی که برنامه نویسای متبحری هستن چکار کردن. چرا من هر کار می کنم بازم برام برنامه نویسی سخته Sad
میخواید چی بنویسید؟

فقط در حد پروژه های دانشگاهی خودم و بس ... Sleepy

اگر در این حده یکم فیلم های آموزشی ببین که معمولا ۲-۳ روزه شما رو راه میندازن و می تونید کارای دانشگاهی تون رو باهاش انجام بدید. بعدش هر جای که گیر کردید از یار برنامه نویسان (
مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
) استفاده کنید!!

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
ارسال: #۲۵۸۲۵
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۰۳:۴۳ ق.ظ
(۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ۱۲:۴۰ ق.ظ)fo-eng نوشته شده توسط:  بچه ها اگه بخام برنامه نویس بشم چکار کنم؟ تو رو خدا فقط نگید باید خیلی بخونی ..

یه زبان برنامه نویسی و پروژه کوچیکی انتخاب کن.

پروژه ای برنامه ای که همیشه دوست داشتی وجود داشته باشه ولی پیداش نکردی یا هنوز نوشته نشده و شروع به نوشتنش کن. سورس کد دیگران رو دانلود و ویرایش کن تا کار شما رو بکنه.

یادگیری استفاده از گوگل برای یافتن اسکریپت و کد های آماده دیگران و همچنین رفع اشکالات و ارور های برنامه نویسی خیلی مهمه.

مثلا من میخوام تو متلب برنامه ای بنویسم که عکس رو باز کنه و سیاه سفیدش کنه:

۱. سورس کد باز کردن عکس تو متلب جستجو می کنم و تست می کنم که کار می کنه یا نه.

۲. سورس کد نوشتن منو File Open و Exit رو پیدا می کنم + سورس کد اضافه کردن button + تابع سیاه سفید کردن
...
اینطوری کم کم برنامه های کوچیک رو بهم متصل می کنم.

در انتها با کپی پیست و جستجو در گوگل یک برنامه ساده نوشتم.(بدون از صفر نوشتن)

حالا اگر خوشم اومد میرم‌ آمازون و review کتابای آموزشی کد نویسی متلب رو می خونم و کتاب مناسبو انتخاب می کنم و قشنگ می خونم تا حرفه ای شم.(که هدف شما علی الظاهر این نی)
ارسال: #۲۵۸۲۶
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۰:۵۲ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ، توسط Masoud05.)
خانم The Best مواظب عمه خانم باش. یهو دیدی عامل نفوذی اینجا داشتا. بعد شر میشه Big GrinBig Grin

نگران نباشید. یکم زمان این مشکل رو حل میکنه (حداکثر تا شب). بنظرم اصلا پشتش نیارید و حتی سعی نکنید از دل سایر اعضاء خانواده در بیارید چون بهتره اتفاقات دیشب فراموش بشه.
کاری که میکنید اینه که به مادر کمک کنید که یه ناهار یا شام خوب تدارک ببینید. یه خورده هم مخلفاتش رو بیشتر نکنید (خیلی هم بیشتر نشه که باز خیلی تابلو آدم رو یاد دیشب بندازه).

واللَّه خَیْرٌ وَأَبْقَى
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۲۷
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۲۸ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۰۳:۴۸ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  من خوابم نمیبره . چه کنم؟
همیشه انتظار داریم وقتی اطرافمون قراره عروسی اتفاق بیفته اون روزا باید شاد ترین روزامون باشه
ولی خیلی از مواقع اتفاقا اون ایام پر تنش ترین ایامه.
برای اکثر مردم همینجوریه، شاید به خاطر اهمیت قضیه س.به هر حال بحث یه عمر زندگیه، همه فک می کنن نظرشون درسته سعی می کنن نظرشون به کرسی بشینه .بیشتر مواقع نیت شون واقعا خیره،چون فک می کنن اینجوریه که اون دو تا جوون خوشبخت میشن.
با آقای Masoud05 موافقم. جو و آروم کنید، این تنش ها رو اکثر مردم تو روزای نزدیک به عروسی تو خانواده دارن.

"یارب نظر تو برنگردد"
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , vesta , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۲۸
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۳۰ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۰:۵۲ ق.ظ)Masoud05 نوشته شده توسط:  خانم The Best مواظب عمه خانم باش. یهو دیدی عامل نفوذی اینجا داشتا. بعد شر میشه Big GrinBig Grin

نگران نباشید. یکم زمان این مشکل رو حل میکنه (حداکثر تا شب). بنظرم اصلا پشتش نیارید و حتی سعی نکنید از دل سایر اعضاء خانواده در بیارید چون بهتره اتفاقات دیشب فراموش بشه.
کاری که میکنید اینه که به مادر کمک کنید که یه ناهار یا شام خوب تدارک ببینید. یه خورده هم مخلفاتش رو بیشتر نکنید (خیلی هم بیشتر نشه که باز خیلی تابلو آدم رو یاد دیشب بندازه).
گویا بعضی از کاربرا تجربه دامادی دارن و دارن از تجربیاتشون میگن! البته اشاره به کاربر خاصیم نباشه!TongueBig Grin
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , vesta , Masoud05 , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۲۹
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۱ ق.ظ
اصلا نزدیکای عروسی سمت داماد نرید، کوتاهترین مکالمات و شفافترین مکالمات رو باهاش داشته باشید، چون خیلی به هم ریخته هستن و دنبال یه نفر هستن تا اعصاب خوردیشون رو سرش خالی کنن، اگه رعایت نکنید حتی خطر مرگ هم هستTongue

تجربه های یک داماد Big GrinBig GrinTongue

البته هیچی هم تو دلشون نیستا فقط کلا اعصاب ندارن، به عروس خانومم بسپرید تو آرایشگاه و ... هم معطل نکنه، چون ممکنه سر اونم غر بزنه و دعواش کنه Sad

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: The BesT , Bahar_HS
ارسال: #۲۵۸۳۰
۱۹ بهمن ۱۳۹۴, ۱۱:۵۷ ق.ظ
(۱۹ بهمن ۱۳۹۴ ۱۱:۵۳ ق.ظ)The BesT نوشته شده توسط:  ریشه کن بشن این عمه ها به حق پنج تن Smile
وای چه خشن
خدا نکنه، خوبه شما هم قرار هست عمه بشیدااا
من همیشه دلم عمه میخواست
خدایی عمه ها خیلی برادرزاده هاشون رو دوست دارن و با محبتن، هر وقت حس مامانم و خاله هام رو به بردارزاده هاشون میبینم حسودیم میشه و میگم ایکاش عمه داشتم

خدا همه عمه ها رو حفظ کنه Angel

رَبِّ اشْرَحْ لِی صَدْرِی >>وَیَسِّرْ لِی أَمْرِی >>وَاحْلُلْ عُقْدَةً مِّن لِّسَانِی >>یَفْقَهُوا قَوْلِی
 سپاس‌گزاری شده توسط: Bahar_HS

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۶,۹۱۶ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۳۰,۳۰۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۲۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۳۸,۹۶۰ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۱۸ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۰ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۶۶ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۲۹ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۰۳ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close