زمان کنونی: ۱۳ خرداد ۱۴۰۳, ۰۵:۳۹ ب.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۱۵۳۶
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۰۱ ب.ظ
خیلی دلم می خواد بعد از تموم شدن این دو سه ماه شلوغ، برم کلاس موسیقی و یکی از سازهای موردعلاقه مو یاد بگیرم. مثلا ویولن... یا دف...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​
نیما وارسته...
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ​
بعضی وقتا فکر می کنم اگر مرگ نبود، زندگی چقدر کسالت بار می شد...
مرا که طاقت این چند روز دنیا نیست
چگونه حوصلۀ جاودانگی باشد؟
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
 سپاس‌گزاری شده توسط: RASPINA , SepidehP
ارسال: #۴۱۵۳۷
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۴ ب.ظ
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  به به. زودتر میگفتی یکمی از شرارتها و خنگی هامو اینجا به عرصه ظهور برسونم Big Grin البته حداقل خِنگی نوشتاری(املایی) م ک قبلن اینجا نمایان شده Tongue

به منصه ظهور نمیرسونن مگهSmile
منم که این آواتارو گذاشتم عکس پروفایلمSmile
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
 سپاس‌گزاری شده توسط: sss , crevice , RASPINA
ارسال: #۴۱۵۳۸
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۳:۵۸ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۱۲:۰۰ ق.ظ)diligent نوشته شده توسط:  روزی حداقل ۲ تا پیامک با مضمون رزرو هتل و تور هوایی و زمینی مشهد و کیش و قشم برام میاد!

جدا از بحث پیامک و این حرفا، سوالی که مطرحه اینه که واقعا چه تناسب و قرابتی بین آواتار قبلی شما که یک گل بود و طبیعتا نمایانگر روحیات لطیف با این کانگروی خشن و ترسناک وجود داره؟ ConfusedBig GrinSmile واقعا برای من سوال شده این موضوع! Big Grin

(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۱۶ ق.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  اواتار میتونه جنبه های از شخصیت طرف رو نشون بده من حس میکنم که یه هماهنگی بین اون عکسه و نوشته ها هست که میشه طرز فکر یا شخصیت طرف

مارکلند دو تا چیز ته دلم مونده بود که می‌خواستم بهت بگم:
قبل از اینکه این آواتار رو انتخاب کنی بعضی اوقات فکر می‌کردم یه کوچولو آدم خشنی هستی اما الان حس می‌کنم نیستی! Big Grin مهربونی! Smile دومیش رو هم نمی‌گم فعلا! Big GrinSmile

(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بعضی وقتا فکر می کنم اگر مرگ نبود، زندگی چقدر کسالت بار می شد...

اتفاقا خیلی هم خوب می‌شد و اصلا کسالت‌بار نمی‌شد! Smile
تنها چیزی که تو این دنیا ناراحتم می‌کنه همینه؛ هرچند که اصلا بهش فکر نمی‌کنم، ولی کلا دوست داشتم دنیا بی‌نهایت بود، یا حداقل مثلا ۱۰۰۰ ساله بود! آخه حیف نیست این‌همه برنامه‌ریزی، یادگیری، رشد، تلاش و دوست داشتن آخرش بره زیر خاک؟ این‌همه تحصیلات، این‌همه کتاب خونده شده، این همه مقاله و کنفرانس ارائه شده، این همه ارتباطات، این‌همه دوست، این‌همه عشق، این‌همه خوشحالی و از طرف مقابل این همه مسیر نرفته، این همه زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی و کلا کار تجربه نکرده، این همه کتاب هنوز نخونده، این همه آزمون هنوز نداده، این همه دوست هنوز ندیده، این همه عشق هنوز ابراز نشده، این همه تجربه هنوز انتقال داده نشده، این همه خنده هنوز نکرده؛ خیلی حیفه، خیلی... بابا هنوز خیلی کار داریم، خیللللللللی زیاد، صدها و هزاران سال... حالا یکی نیاد فلسفه آخرت و توشه اعمال و اینارو برای من تشریح کنه! Smile خودم می‌دونم، کلا دارم می‌گم.
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01 , sss , MarkLand , diligent , SepidehP
ارسال: #۴۱۵۳۹
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۰۵ ب.ظ
چرا اینجا یه ترم یکی نیست همدردی کنیمConfused
ارسال: #۴۱۵۴۰
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۳ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۸ ب.ظ)Milestone نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  بعضی وقتا فکر می کنم اگر مرگ نبود، زندگی چقدر کسالت بار می شد...

اتفاقا خیلی هم خوب می‌شد و اصلا کسالت‌بار نمی‌شد! Smile
تنها چیزی که تو این دنیا ناراحتم می‌کنه همینه؛ هرچند که اصلا بهش فکر نمی‌کنم، ولی کلا دوست داشتم دنیا بی‌نهایت بود، یا حداقل مثلا ۱۰۰۰ ساله بود! آخه حیف نیست این‌همه برنامه‌ریزی، یادگیری، رشد، تلاش و دوست داشتن آخرش بره زیر خاک؟ این‌همه تحصیلات، این‌همه کتاب خونده شده، این همه مقاله و کنفرانس ارائه شده، این همه ارتباطات، این‌همه دوست، این‌همه عشق، این‌همه خوشحالی و از طرف مقابل این همه مسیر نرفته، این همه زبان برنامه‌نویسی و تکنولوژی و کلا کار تجربه نکرده، این همه کتاب هنوز نخونده، این همه آزمون هنوز نداده، این همه دوست هنوز ندیده، این همه عشق هنوز ابراز نشده، این همه تجربه هنوز انتقال داده نشده، این همه خنده هنوز نکرده؛ خیلی حیفه، خیلی... بابا هنوز خیلی کار داریم، خیللللللللی زیاد، صدها و هزاران سال... حالا یکی نیاد فلسفه آخرت و توشه اعمال و اینارو برای من تشریح کنه! Smile خودم می‌دونم، کلا دارم می‌گم.

سلام.
بله. تمام این‌هایی که فرمودید، قشنگ هستند. اما مجموع این‌ها می‌شه ریتم عادی زندگی. با تمام زیباییش بازم وقتی از بالا بهش نگاه می‌کنی در صورت تکرار زیاد، تکراری و کسالت‌آور می‌شن.
من فارغ از اینکه از دیدگاه مذهبی دستم خیلی خالیه، اما باز هم از وجود مرگ با تمام ترسی که ازش دارم، خوشحالم. چیزی که ازش مطمئنم اینه که جهان بزرگتری در انتظار آدمه.
جهان پس از مرگ با تمام مرموز بودنش برای من جذابه. نه اینکه از زندگی سیر باشم. نه. اما زندگی جاودانه در دنیای فعلی با شناختی که ازش دارم حتی در بهترین حالت هم در طولانی‌مدت برام کسالت‌بار و ملال‌آوره.
نمی‌دونم جهان پس از مرگ چه‌جوریه! نمی‌دونم چه خصوصیتی داره که جاودانگیش ملال‌آور نیست. و همین هم یکی از دلایل مرموز، جذاب و البته ترسناک بودنشه!

پ.ن۱) اینا صرفاً دیدگاه شخصی یک انسان از بین میلیاردها انسان با تفکرات گوناگون هست.
پ.ن۲) براتون طول عمر با عزت همراه با خوشبختی روزافزون آرزو می‌کنم.

بعداًنوشت: به نظر من، اینکه طول عمر آدم محدود و غیرقابل پیش‌بینیه، جزء بهترین و جذاب‌ترین خصوصیات این زندگیه. همین‌طور، اینکه ممکنه زندگی طعم بعضی لذت‌ها رو فقط و فقط یکبار به آدم بچشونه. هر چیز خوبی وقتی همیشگی باشه قطعاً لذتش کمتر از زمانیه که محدود باشه. آدم وقتی در فرصت محدود به خواسته‌هاش برسه بسیار لذت‌بخش‌تر از اینه که در فرصت نامحدود.
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milestone , SepidehP
ارسال: #۴۱۵۴۱
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۱۹ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۴۵ ب.ظ، توسط pioneer01.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  به شب‌نشینی خرچنگ‌های مردابی، چگونه رقص کند ماهی زلال‌پرست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقای بهنام این آواتار شما اگه عکس دوران طفولیته شبیه الان نیست زیاد TongueBig Grin
ارسال: #۴۱۵۴۲
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۴:۴۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۴:۱۹ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۶ ۰۱:۴۶ ب.ظ)Behnam‌ نوشته شده توسط:  به شب‌نشینی خرچنگ‌های مردابی، چگونه رقص کند ماهی زلال‌پرست

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
آقای بهنام این آواتار شما اگه عکس دوران طفولیته شبیه الان نیست زیاد TongueBig Grin

این عکس آواتار بیشتر با پست ها هماهنگی دارهSmile
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۵۴۳
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۵:۲۸ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۵۴ ب.ظ)pioneer01 نوشته شده توسط:  به منصه ظهور نمیرسونن مگهSmile
منم که این آواتارو گذاشتم عکس پروفایلمSmile
شاهد از غیب رسید واسه گفته ی تگ شده م در پایین ..Undecided ولی جدی "عرصه" هم میشداااا. نمیشد؟Big Grin
اگه سایتیشن بزنین به من ایرادی نداره Sleepy
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۲:۵۱ ب.ظ)crevice نوشته شده توسط:  البته حداقل خِنگی نوشتاری(املایی) م ک قبلن اینجا نمایان شده
 سپاس‌گزاری شده توسط: pioneer01
ارسال: #۴۱۵۴۴
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۰۷ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  خیلی دلم می خواد بعد از تموم شدن این دو سه ماه شلوغ، برم کلاس موسیقی و یکی از سازهای موردعلاقه مو یاد بگیرم. مثلا ویولن... یا دف...
منم خیلی دلم میخواد ولی هزینه اش خیلی زیاده Sad بعد چون توی هیچ زمینه ی هنری اندازه سر سوزن استعداد ندارم فکر میکنم برای من پول دور ریختن حساب میشه Confused

راهی به انتها هست؟
 سپاس‌گزاری شده توسط: hun73r.9h0s7
ارسال: #۴۱۵۴۵
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۲ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۴ ب.ظ، توسط blackhalo1989.)
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  خیلی دلم می خواد بعد از تموم شدن این دو سه ماه شلوغ، برم کلاس موسیقی و یکی از سازهای موردعلاقه مو یاد بگیرم. مثلا ویولن... یا دف...
منم خیلی دلم میخواد ولی هزینه اش خیلی زیاده Sad بعد چون توی هیچ زمینه ی هنری اندازه سر سوزن استعداد ندارم فکر میکنم برای من پول دور ریختن حساب میشه Confused
خوشنویسی (با قلم نی یا خودکار) هم خوبه. هزینه اش هم پایینه.

سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۱۵۴۶
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۶:۳۶ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۰۷ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۶ ۰۳:۰۱ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  خیلی دلم می خواد بعد از تموم شدن این دو سه ماه شلوغ، برم کلاس موسیقی و یکی از سازهای موردعلاقه مو یاد بگیرم. مثلا ویولن... یا دف...

آره. هزینه‌ها خیلی زیاده. اگر بحث هزینه نبود، من زودتر از هر چیزی سراغ پیانو می‌رفتم. اما خب در حال حاضر توان پرداخت ده‌ها میلیون تومن براش رو ندارم... شاید چند سال دیگه.
 سپاس‌گزاری شده توسط: kilookiloo
ارسال: #۴۱۵۴۷
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۱۲ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آره. هزینه‌ها خیلی زیاده. اگر بحث هزینه نبود، من زودتر از هر چیزی سراغ پیانو می‌رفتم. اما خب در حال حاضر توان پرداخت ده‌ها میلیون تومن براش رو ندارم... شاید چند سال دیگه.
منم پیانو رو خیلی دوست دارم ولی فکر نکنم چندسال دیگه هم انقدر پول اضافی جمع کرده باشم که بتونم سمتش برم , اگه میدونستم استعدادش رو دارم گزینه مناسبی بود برای شغل دوم , تدریس پیانو Big Grin ولی سنتور هم دوست دارم هزینه هاشم کمتره

راهی به انتها هست؟
ارسال: #۴۱۵۴۸
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۳۲ ب.ظ
(۱۷ آذر ۱۳۹۶ ۰۷:۱۲ ب.ظ)kilookiloo نوشته شده توسط:  
(17 آذر ۱۳۹۶ ۰۶:۳۶ ب.ظ)reticent نوشته شده توسط:  آره. هزینه‌ها خیلی زیاده. اگر بحث هزینه نبود، من زودتر از هر چیزی سراغ پیانو می‌رفتم. اما خب در حال حاضر توان پرداخت ده‌ها میلیون تومن براش رو ندارم... شاید چند سال دیگه.
منم پیانو رو خیلی دوست دارم ولی فکر نکنم چندسال دیگه هم انقدر پول اضافی جمع کرده باشم که بتونم سمتش برم , اگه میدونستم استعدادش رو دارم گزینه مناسبی بود برای شغل دوم , تدریس پیانو Big Grin ولی سنتور هم دوست دارم هزینه هاشم کمتره

والا منم مثل شما در حال حاضر با حساب کتاب عادی اُمیدی بهش ندارم. اما خب از اونجایی که هیچ‌کس از آینده خودش اطلاعی نداره، گفتم شاید بشه. من تلاش‌مو می‌کنم. اُمیدوارم که بشه.
ضمن اینکه کلاً خوب نیست آدم رسیدن به خواسته‌هاش رو محال بدونه. بهتره به آینده خوش‌بین باشیم.
سنتور... منم خیلی دوست دارم، اما همون چندسال پیش با دیدن تکنوازی میثم مروستی به این نتیجه رسیدم که این یکی دیگه واقعاً استعداد می‌طلبه. -_-
البته هر وقت تک‌نوازی‌های روان‌شاد نیما وارسته رو هم می‌بینم، به لزوم داشتن استعداد برای نواختن ویولن هم معترف می‌شم.
اما خب، به نظر من در نبرد بین استعداد و تلاش، پیروزی با تلاشه.
ارسال: #۴۱۵۴۹
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۲ ب.ظ

هوش مصنوعی رو با فضا و نجوم و اینا میشه قاطی کرد؟Smile
ارسال: #۴۱۵۵۰
۱۷ آذر ۱۳۹۶, ۰۷:۴۴ ب.ظ
بعداً نوشت: فکر اینکه یک روزی بتونم لذت بی حد و حصری که از نوازندگی روان‌شاد فرهنگ شریف، روان‌شاد نیما وارسته، ماریان لاپشانسکی، امید حجت، میثم مروستی و... می‌برم، رو با نوازندگی خودم تجربه کنم، منو بیش از پیش به سمت یادگیری موسیقی سوق می‌ده. Smile
 سپاس‌گزاری شده توسط: diligent

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۲۵۳ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۳,۴۸۳ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۶۳۱ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۱,۵۱۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۳۷ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۷۹ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۸۷ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۷۳۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۵۶۲ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۵۹ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close