زمان کنونی: ۰۱ خرداد ۱۴۰۳, ۰۱:۱۸ ق.ظ مهمان گرامی به انجمن مانشت خوش آمدید. برای استفاده از تمامی امکانات انجمن می‌توانید عضو شوید.
گزینه‌های شما (ورودثبت نام)

هرچه می خواهد دل تنگت بگو...

ارسال: #۴۸۱۳۶
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۵:۳۱ ق.ظ
من هرچقدرم از یک خانمی خوشم بیاد به محض این که بی محلیی یا خود بزرگ پنداری ازش ببینم از چشم سریع میفته.
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال: #۴۸۱۳۷
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۰۳ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۰:۱۳ ق.ظ، توسط Autumngirl.)
RE: هرچه می خواهد دل تنگت بگو...
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  من چقدر ضعیفم که از بی محلیه بی دلیل دختری که درست و حسابی ام همدیگرو نمیشناسیم، ناراحت میشم.
خیلی از این ویژگی ام بدم میاد.
هنوز این مشکلتون حل نشده. یه توصیه:
دنیا ارزش نداره، خودتو اذیت نکن، دیگران رو اذیت کنBig Grin، (از ترفندهای ضایع کردن استفاده کن)
-------------
مردسالاری در جامعه ما (نه الزاما خانواده) بیداد می کند

+خوبه که در مورد غلطهای املایی گیر داده نشده ولی در مورد اخباری که خوشایند نباشه (اخباری درباره شاهکار یک مرد روانی) گیر داده میشه
ارسال: #۴۸۱۳۸
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۸:۴۴ ق.ظ
(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۲ ب.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  من چقدر ضعیفم که از بی محلیه بی دلیل دختری که درست و حسابی ام همدیگرو نمیشناسیم، ناراحت میشم.
دیگه پسر بود چقدر ناراحت می شدید. TongueBig Grin

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
ارسال: #۴۸۱۳۹
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۳۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۳۳ ق.ظ، توسط nlp@2015.)
من هم یه زمانی خیلی حرف و نظر بقیه برام مهم بود و ناراحت میشدم و خودمو سرزنش میکردم. تنها راه حلش بالا بردن اعتماد به نفسه. از آدمایی که حس منفی ازشون میگیرید دوری کنید.

ارسال: #۴۸۱۴۰
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۹:۴۱ ق.ظ
وقتی یه پستی لایک میشه بعدی لایکش برداشته میشه کاربرا میفهمنا Tongue

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.
 سپاس‌گزاری شده توسط: nlp@2015
ارسال: #۴۸۱۴۱
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۰ ق.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۶ ق.ظ، توسط elect.)

ضعیف نییستی عزیزم,حساسی

ویژگی خوبیم هس چون حتماخودت حواست هس کسیررو ناراححتذ نکنی

(۰۴ آبان ۱۳۹۷ ۰۱:۵۶ ب.ظ)MarkLand نوشته شده توسط:  behind the person who says can you go back? there's no proud to be broken
maybe it worth

(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۰۹:۴۱ ق.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  وقتی یه پستی لایک میشه بعدی لایکش برداشته میشه کاربرا میفهمنا Tongue
شماکی ب کارای خودتو ن میرسید,همش داریناینجارو رصدمیکننین؟

ارسال: #۴۸۱۴۲
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۱۹ ق.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰ ق.ظ)elect نوشته شده توسط:  شماکی ب کارای خودتو ن میرسید,همش داریناینجارو رصدمیکننین؟
با اجازه بزرگتر ها بلهBlush

ارسال: #۴۸۱۴۳
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۱:۴۳ ق.ظ
DodgyDodgy

ارسال: #۴۸۱۴۴
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۰۸ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۲:۰۲ ب.ظ)blackhalo1989 نوشته شده توسط:  مزاح بود. تابلو بود. نبود؟!
چرا تابلو بود . :|
ارسال: #۴۸۱۴۵
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۱۲:۱۱ ب.ظ
(۰۵ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵ ق.ظ)m.h.124 نوشته شده توسط:  باشه دختر پاییز از این به بعد بقیه رو اذیت میکنم Smile بامزه بود Smile

تگهای اچ ار چرا کار نمیکنه !
سوء برداشت نشه، همه رو اذیت نکن، فقط اونایی که اذیتت می کنن تا می تونی از خجالتشون دربیا مگر اینکه عذرخواهی کنند، وقتی کسی ضایعت می کنه خب باید ضایعش کنی دیگه نمیشه واسی نگاش کنی
ارسال: #۴۸۱۴۶
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۱۷ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۰۳ ب.ظ، توسط elect.)
......

ارسال: #۴۸۱۴۷
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۳۱ ب.ظ
فکر کنم این تاپیک ، تاپیک سال بشه

فقط گچ بری را مانشت کم داشت Smile

فقط شروع کردن کافی نیست
با قدرت ادامه بده...
ارسال: #۴۸۱۴۸
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۲:۵۱ ب.ظ
منم بیام برای کسب و کار خودم تو مانشت تبلیغ کنم. Big Grin

سپاس‌گزاری شده توسط: khayyam
ارسال: #۴۸۱۴۹
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۲۷ ب.ظ
چطور میشه اونقدر شبیه باشیم ولی با هم اینقدر مشکل داشته باشیم!!
 سپاس‌گزاری شده توسط: Milad_Hosseini
ارسال: #۴۸۱۵۰
۰۵ آبان ۱۳۹۷, ۰۳:۲۸ ب.ظ (آخرین ویرایش در این ارسال: ۱۳ دى ۱۳۹۸ ۰۹:۰۲ ب.ظ، توسط elect.)
......

سپاس‌گزاری شده توسط: negarin_ , SepidehP

موضوع‌های مرتبط با این موضوع...
موضوع: نویسنده پاسخ: بازدید: آخرین ارسال
  اگر بیش از سه سال از عضویت شما در مانشت میگذرد:بگویید کجایید و چه میکنید؟ Fardad-A ۸۳ ۵۷,۰۰۸ ۲۴ مرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۵۰ ق.ظ
آخرین ارسال: clint
  ازدواج دور از جوانان، جوانان دور از ازدواج (هرچه می خواهد دل تنگت بگو...) morweb ۲,۶۹۵ ۶۴۰,۱۹۱ ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ۰۷:۴۴ ب.ظ
آخرین ارسال: gogooli
  انخاب مسیر آینده ؟ آینده دکترا چه خواهد شد ؟ shivap ۱۰ ۱۰,۵۴۵ ۰۲ آذر ۱۳۹۸ ۱۲:۳۶ ق.ظ
آخرین ارسال: WILL
  سلام،امروز حال ات چطوره؟ حس امروزت را بگو. فرید ۹۰۷ ۲۴۰,۲۲۸ ۲۰ مهر ۱۳۹۴ ۰۳:۲۳ ب.ظ
آخرین ارسال: Bache Mosbat
  اگر داده ها در هر بار به طور مساوی تقسیم شود حداکثر عمق درختی log n خواهد شد؟ post98 ۱ ۳,۲۲۱ ۱۸ بهمن ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ
آخرین ارسال: ahrmb
  اینترنت در آینده ناپدید خواهد شد hnarghani ۰ ۳,۳۶۴ ۰۷ بهمن ۱۳۹۳ ۰۱:۰۴ ب.ظ
آخرین ارسال: hnarghani
  اختلالی که زندگی شما را نابود خواهد کردشک و بدبینی ناشی از اختلال شخصیت پارانویید( morweb ۰ ۳,۳۷۱ ۲۴ تیر ۱۳۹۳ ۰۵:۳۴ ق.ظ
آخرین ارسال: morweb
  تعداد سوالات دروس تخصصی کامپیوتر تغییر خواهد کرد؟؟؟ Denize ۱۸ ۱۸,۶۴۵ ۱۷ آبان ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ب.ظ
آخرین ارسال: shovaliehsiah
Question لطفا تجربیات خود را در مورد نوشتن سمینار و پایان نامه بگویید Potential ۲۴ ۲۱,۴۸۰ ۲۸ مرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۴۲ ب.ظ
آخرین ارسال: انرژی مثبت
  یک موضوع جدّی که اگه دقت نکنیم، مایه‌ی سرافکندگی ما در قیامت خواهد بود silver_0255 ۸ ۷,۷۲۷ ۲۸ خرداد ۱۳۹۲ ۱۰:۳۰ ق.ظ
آخرین ارسال: silver_0255

پرش به انجمن:

Can I see some ID?

به خاطر سپاری رمز Cancel

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. رمزت رو فراموش کردی؟ اینجا به یادت میاریم! close

رمزت رو فراموش کردی؟

Feeling left out?

نگران نباش، فقط روی این لینک برای ثبت نام کلیک کن. close