تالار گفتمان مانشت
[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶
RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Innocence - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۱:۲۲ ق.ظ)سیدروزبه نوشته شده توسط:  خدا از اون آدم هایی که جزوات رو میفروشنند نگذره انشاءالله پولی که از فروش جزوات گیرشون میاد خرجه دوا ودرمانشون بشه تا ما نتونیم جزوات رو دانلود کنیم دوستان چه طوری من ویس های طراحی الگوریتم وساختماو وگسسته رو دانلود کنم واقعا موندم
دوست عزیز برای دانلود ویس باید به pure عزیز پیام خصوصی بدین که اگه صلاح دونستن براتون بفرستن لینکشو.. سایر اعضا نمیتونن بهتون ویس بدن

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - سیدروزبه - ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۶ ب.ظ

دوستان ویس گسسته از جلسه ۷ به بعد رو دوستمون گذاشته جایی واسه دانلود ؟

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Innocence - 26 شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۷ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۰۴:۳۶ ب.ظ)سیدروزبه نوشته شده توسط:  دوستان ویس گسسته از جلسه ۷ به بعد رو دوستمون گذاشته جایی واسه دانلود ؟
نه هنوز

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - daraBond - 11 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۱۰ ب.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام (:

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

*جلسه ی *دهم* افزوده شد*
فقط وویس مال کلاس شنبه ست و جزوه مال کلاس ۵شنبه
کلاََ هم ۲ جلسه مونده. یعنی ۱۲ تاست.
سه تا هم تست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه.

جلسه ی ۴: صفحه ی ۱ و ۲ رو از کسی گرفتم و یه تیکه ش نیست، البته باید توو کتاب باشه، و چیز سختی نیست، ولی خب میگیرم و میذارم+ یه تیکه از جلسات اول که بد عکس گرفتم.
جلسه ی ۵ هم جزوه ی خودم نیست.
توجه، توجه: جلسه ی دهم یه صفحه ش توو پی دی اف نیست و همین طوری عکسش توی فایل هست، جا نمونه
اگه دوستی هست که نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، بهم پیام خصوصی بده، می تونم واسش پست کنم.

دوست عزیز. از زحمتی که کشیدید نهایت تشکر را دارم. امیدوارم در زندگی موفق و پیروز باشید.

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Pure Liveliness - 11 مهر ۱۳۹۴ ۰۸:۳۱ ب.ظ

(۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ۱۰:۴۵ ق.ظ)marzie.ahmadi نوشته شده توسط:  دوست عزیز برای دانلود ویس باید به pure عزیز پیام خصوصی بدین که اگه صلاح دونستن براتون بفرستن لینکشو.. سایر اعضا نمیتونن بهتون ویس بدن
هر کدوم از دوستان به دوستان دیگه توو مانشت و خارج از مانشت میتونن وویس ها رو بدند، چیزی که نیست، منتهی گفتم لطف کنید به کسایی که میشناسید بدید لینک رو. مرسی.
Heart

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - sara-daneshjoo - 20 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۶ ق.ظ

(۱۲ مرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۵۱ ب.ظ)pure liveliness نوشته شده توسط:  سلام (:

ــــــــــــــــــــــــــــــــ

*جلسه ی *دهم* افزوده شد*
فقط وویس مال کلاس شنبه ست و جزوه مال کلاس ۵شنبه
کلاََ هم ۲ جلسه مونده. یعنی ۱۲ تاست.
سه تا هم تست که احتمالاََ بهمن برگزار میشه.

جلسه ی ۴: صفحه ی ۱ و ۲ رو از کسی گرفتم و یه تیکه ش نیست، البته باید توو کتاب باشه، و چیز سختی نیست، ولی خب میگیرم و میذارم+ یه تیکه از جلسات اول که بد عکس گرفتم.
جلسه ی ۵ هم جزوه ی خودم نیست.
توجه، توجه: جلسه ی دهم یه صفحه ش توو پی دی اف نیست و همین طوری عکسش توی فایل هست، جا نمونه
اگه دوستی هست که نتونسته وویس ها رو دانلود کنه، بهم پیام خصوصی بده، می تونم واسش پست کنم.
من نمیتونم ویس رو دانلود کنم

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - Darknight - 21 مهر ۱۳۹۴ ۰۷:۲۰ ب.ظ

سلااام و دروود بر همه ی دوستان خوبم.....امیدوارم سر حال تر از همیشه باشین و پر از انرژی ...
از دوست گلمون که ویس ها و جزوات رو می زاره ممنونم امیدوارم خدا هر چی می خواد بش بده....
راستی یه سوال داشتم ...جزوه ی جلسه ی ۱۱ ام چراا نیست تو لیست دانلود ؟؟
ممنون میشم جواب بدین...اجرتون با خدااا
یا حق

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - mrsh1372 - 27 مهر ۱۳۹۴ ۰۲:۳۲ ب.ظ

جدید!

جدید!

جدید!

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - aida! - 28 مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ

سلام
جلسه هشتم پسورد نیاز داره ؟!

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - mrsh1372 - 28 مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ق.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۱۲:۵۳ ق.ظ)aida! نوشته شده توسط:  سلام
جلسه هشتم پسورد نیاز داره ؟!
سلام.نه هیچکدوم از فایل ها پسورد ندارند.از WinRar استفاده کنید.

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - ریحان - ۰۲ آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۴۴ ب.ظ

نمیشه جلسه ۸ رو دانلود کرد.پسورد میخواد.وینرر که مال باز کزدنه نه دان کردن...
باتشکر

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - A V A - 02 آبان ۱۳۹۴ ۱۱:۵۵ ب.ظ

(۲۸ مهر ۱۳۹۴ ۰۴:۱۰ ق.ظ)mrsh1372 نوشته شده توسط:  سلام.نه هیچکدوم از فایل ها پسورد ندارند.از WinRar استفاده کنید.
حق با دوستانه. فایل قبل از دانلود شدن و نمایش لینک دانلود نیاز به پسورد داره. لطفا اصلاح کنید.

RE: [دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - soheil50cent - 03 آبان ۱۳۹۴ ۰۵:۱۶ ق.ظ

داداش دستت درد نکنه حلالت

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - sana70 - 08 آبان ۱۳۹۴ ۰۹:۲۷ ب.ظ

بچه ها استاد فصل ۷ یعنی ساختارهای جبری رو درس ندادند؟

[دانلود] جزوه و وویس گسسته ی دکتر یوسفی تابستان ۹۴ - منا۷۱ - ۱۵ آبان ۱۳۹۴ ۱۲:۲۶ ب.ظ

لطفا جلسه هشت به بعد درست کنید...