تالار گفتمان مانشت
مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - نسخه‌ی قابل چاپ

صفحه‌ها: ۱ ۲ ۳ ۴ ۵ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴ ۱۵ ۱۶
RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Amir V - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۰ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  یک آدم خوب هم لطفاً منو راهنمایی کنه! Smile
من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟ همه رو ترم اول بگیرم؟ یا چی؟ Tongue
شما باید از اول لیسانس مرتبط رو بگذرونی Tongue
ولی جدی جدی به نظر زیاد پیش بخوری Smile ولی خوبی پیش اینه که تاثیری توی معدل نداره.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - somaye_tex - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۴۵ ب.ظ

Smile
واقعاً ؟ چه جالب! حداکثر پیش نیاز ۱۲ واحده, دیگه بیشتر از این که نمیشه! Smile

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Amir V - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۵۴ ب.ظ

ایشالا Smile

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - hranjbar1991 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این درس رو همه به غیر از اونایی که لیسانس شریف بودن پیش می خورید.
فکر نکنم... چون من با یه نفر ترم ۳ یی حرف زدم گفت من پیش نخوردم.

یه چیز دیگه اینکه حالا اگر پیش خوردم، ۱۲ واحد بردارم یا با پیش ۹ واحد کافیه؟

عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۲۰ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۵:۰۳ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  این درس رو همه به غیر از اونایی که لیسانس شریف بودن پیش می خورید.
فکر نکنم... چون من با یه نفر ترم ۳ یی حرف زدم گفت من پیش نخوردم.

یه چیز دیگه اینکه حالا اگر پیش خوردم، ۱۲ واحد بردارم یا با پیش ۹ واحد کافیه؟
به نظرم با پیش ۱۲ واحد برداردی یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Amir V - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۰۴ ب.ظ)hranjbar1991 نوشته شده توسط:  عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!
خب من که نگفتم هیچکس پیش نخورده.

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم با پیش ۱۲ واحد برداردی یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.
سنگین نمیشه؟ چون من هیچ ایده ای ندارم که قراره تو شریف چه اتفاقاتی بیفته!

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - sciencequester - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ

من دیروز رفتم از شریف نامه گرفتم واسه ترخیص از خدمت، اومدم بناب و نظام وظیفه گفت که برای تایید این نامه باید بری مرکز استان (تبریز) که اونا هم پنج شنبه ها نیستن ! خلاصه اینطور که معلومه ترخیص من حداقل تا چهارشنبه طول میکشه و ثبت نامم با تاخیر خواهد بود.

(کارشناسی رو تو یکی از واحد های کوچیک پیام نور بودم، واقعا تحت تاثیر محیط دانشگاه شریف قرار گرفتم، دانشکده مهندسی کامپیوترش فکر کنم ۸ طبقه بود ! فقط حیف که فضای باز و سبزش نسبت به بعضی از دانشگاه ها کمتره !)

دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - انرژی مثبت - ۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۴ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۴ ب.ظ)انرژی مثبت نوشته شده توسط:  به نظرم با پیش ۱۲ واحد بردارید یعنی ۹ واحد درسای ارشد رو بردارید.
سنگین نمیشه؟ چون من هیچ ایده ای ندارم که قراره تو شریف چه اتفاقاتی بیفته!
من نظر خودم رو گفتم. چون برای پیش فقط باید ۱۲ بیارید و این که فکر کنم درسهای پیش رو باید سال اول بگذرونید. این طوری درس کمتری برای سال دوم براتون می مونه.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - ali - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ

اگه اون ترم سه ای که amir میگه رضا بوده ! اون ترم اول امیرکبیر بوده که مبانی امنیت رو پاس کرده و بعد که انتقالی گرفت تطبیق زدن

من لیست نمره های بچه های پارسال رو دیدم تقریبا همشون پیش خورده بودن حتی اونایی که لیسانس امیرکبیر بودن و جالبه که نمره های خیلی هاشون هم پایین بوده چون درس پیشنیاز هست و تو کارنامه نمی آد و آخرش هم چیزی از دست نمی دید ۲۹ واحدفوق لیسانستون هست.

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - hranjbar1991 - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۳۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۱۷ ب.ظ)Amir V نوشته شده توسط:  [quote='hranjbar1991' pid='208929' dateline='1378398849']
عجیبه ! من با یه ترم ۳ای حرف زدم . گفت من پیش خورده بودم این درسو !!
خب من که نگفتم هیچکس پیش نخورده.

Smile
من فکر کردم منظورت اینه و این درس کلا پیش نیست !
معذرت Smile

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Amir V - 14 شهریور ۱۳۹۲ ۱۱:۴۹ ب.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۱۰:۲۵ ب.ظ)ali نوشته شده توسط:  اگه اون ترم سه ای که amir میگه رضا بوده ! اون ترم اول امیرکبیر بوده که مبانی امنیت رو پاس کرده و بعد که انتقالی گرفت تطبیق زدن
رضا که اسم دختر نیست Big Grin Tongue

آقا من شنبه ظهر میرسم تهران. شب میشه از طرف دانشگاه جایی گرفت؟ یا باید برم دنبال جا؟ چون تا سه شنبه میخوام تهران بمونم.

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - prosperous - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟
شما که با اجازه همه ۱۲ واحد پیش رو میخورید و احتمالا یک ترم هم اضافه میشه به ترمهاتون. منم که بعد چند سال اومدم احتمالا یه جبرانی حسابی بهم بدن!! کامپایلرم ۱۱/۷۵ شدم که باعث و بانیش هم یه دانشجوی دکتری شریف بود که جای استاد اومد تدریس کرد بهمون و سر تحویل پروژه فیلم بازی کرد و ۵ نمره پروژه مون پرید!! در نتیجه احتمال بسیار زیاد توی جبرانی هام باشه!!

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - Nima Masghadi - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ

(۱۴ شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

فرمی که توی پیوست گذاشتم پرینت کن ببر برای دانشگاهت پر کنه دوست عزیز

مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - somaye_tex - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۲ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۴ ق.ظ)Goje_farangi نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۸:۳۶ ب.ظ)somaye_tex نوشته شده توسط:  من که لیسانسم متفاوته چند تا باید پیش بگذرونم؟
شما که با اجازه همه ۱۲ واحد پیش رو میخورید و احتمالا یک ترم هم اضافه میشه به ترمهاتون. منم که بعد چند سال اومدم احتمالا یه جبرانی حسابی بهم بدن!! کامپایلرم ۱۱/۷۵ شدم که باعث و بانیش هم یه دانشجوی دکتری شریف بود که جای استاد اومد تدریس کرد بهمون و سر تحویل پروژه فیلم بازی کرد و ۵ نمره پروژه مون پرید!! در نتیجه احتمال بسیار زیاد توی جبرانی هام باشه!!

خودمم همین فکر و میکنم. البته بهتر. برای خودم ترجیح داره که جبرانی بیشتر بگذرونم. مجبور میشم خوبتر یاد بگیرم! Smile

RE: مسائل مرتبط با ثبت نام و گرفتن خوابگاه دانشجویان ارشد شریف - sciencequester - 15 شهریور ۱۳۹۲ ۰۱:۵۶ ق.ظ

(۱۵ شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۵۹ ق.ظ)Nima Masghadi نوشته شده توسط:  
(14 شهریور ۱۳۹۲ ۰۹:۳۳ ب.ظ)sciencequester نوشته شده توسط:  دوستان لطفا منو راهنمایی کنین، این گواهی رتبه اولی چیه که شریف خواسته ؟ مثل اینکه قبول شدن من تو شریف تحت تاثیر سهمیه رتبه اولی بوده و من الان نمیدونم چه فرمی رو باید بدم دانشگاهم تایید کنه و ببرم شریف. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

فرمی که توی پیوست گذاشتم پرینت کن ببر برای دانشگاهت پر کنه دوست عزیز

ممنون دوست من، ولی پایین این فرم نوشته که باید تو پرونده دانشجو بایگانی بشه. احتمالا باید کپی این فرم رو ببرم.