تالار گفتمان مانشت
ثبت نام جدید دوره روزانه کارشناسی همزمان با تحصیل دوره دوم - نسخه‌ی قابل چاپ

ثبت نام جدید دوره روزانه کارشناسی همزمان با تحصیل دوره دوم - alika - 18 شهریور ۱۳۹۲ ۱۲:۰۳ ق.ظ

سلام مانشتی‌های گل.
خوبین که انشاالله؟ Smile

در حال حاضر دانشجوی مجازی کارشناسی دانشگاه شیراز هستم٬ ورودی ۸۸ و خب حداقل سه ترم دیگه دارم یعنی ۱۱ترمه میشم. نیمه دومی هم هستم و قبل از کارشناسی یه سال پشت کنکور بودم (میبینین چطور وقتمو تلف کردم Sad )

امسال کنکور زبان دادم و انتخاب رشته هم کردم و انشاالله دوره روزانه قبول میشم. آیا میتونم بدون اینکه انصراف بدم ترم مهر زبان ثبت نام کنم و همزمان با این لیسانسم٬ کارشناسی زبان را هم بخونم؟ چون من دیدم بعضیا همزمان مثلا روزانه و آزاد ( و حتی نوبت دوم و روزانه؟ مطمئن نیستم) با هم خوندن و دو لیسانس دارن.

فکرم اینه که دوره زبان دو سالش همزمان با این لیسانس میشه ( تا آخر شهریور ۹۴ ٬ حالا یا نیمسال اول ۹۳ فارغ التحصیل شم و یا یه سال فرجه داشته باشم یا بزارم همون نیمسال دوم فارغ شم)٬ همون سال ۹۳ هم انشالله ارشد قبول شم و معافی ارشد داشته باشم و باقی مونده زبان را همزمان با اون ارشد تموم کنم. (اینطوری عملا هیچ معافیت جداگونه ای برای زبان نگرفتم و نداشتم)

میشه همچین کاری کرد و من برم این ترم مهر زبان را ثبت کنم؟
اگه میشه؛ کاری باید بکنم و دنبال چیزی باید برم یا همینطور مثل ورودی های اول برم برا ثبت نام ودانشگاه نامه بدن نظام وظیفه و اونا هم اعلام کنن این آقا فعلا معافی داره و ثبت نامش مشکلی نداره؟