تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

گروه درسی آبان ماه - fas - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۵۷ ب.ظ

سلام به همگی. من یه توصیه دارم درباره کتاب سیستم.
زمانی که برای کنکور میخوندم با وجود اینکه کتابای سیلبر و پارسه رو خوندم بعضی سوالای کنکورو جوابشو نمی دونستم ، حالا که کتاب سیستم تننبام و وودهال ترجمه حقیقت رو میخونم جواب خیلی از سوالامو پیدا کردم، شما هم ی نگاهی بهش بنازید.

گروه درسی آبان ماه - abji22 - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۳:۲۶ ب.ظ

برنامه ریزیمه

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ

بچه ها کتب ۶۰۰ مسله قدسی برای ۱ ماه و نیم اخر مطالعه شه دیره؟؟؟

حلclrsواجبه بخونم؟

نظریه تست چی بخرم؟ جبل رو دارم

RE: گروه درسی آبان ماه - tanhatarin - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۲۳ ب.ظ

انشاله که خوب میشی

گروه درسی آبان ماه - ernika - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ

این سیستم عامل چرا اینجوریـــــــــــــــه؟؟؟؟ Sad
این الگوریتمهای سمافور و ناظر و فلاسفه شامخور و ..... شماها یاد میگیرین؟؟؟ Sad
کتاب یه جور درس داده فکر کرده ما فیلسوف برنامه نویسیم .
فصل سه سیستم توی کنکور کلی هم مهمه...
چیکارکنم یاد بگیرم؟؟؟
Sad Sad Sad

RE: گروه درسی آبان ماه - neda_Network - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ

دوستان خواهش میکنم فقط به بحث و تبادل نظر درباره ی مسائل درسی بپردازید بحث حاشیه ای را کنار بزاریداینجوری خیلی مفیدتر خواهد بود ممنون

RE: گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  این سیستم عامل چرا اینجوریـــــــــــــــه؟؟؟؟ Sad
چیکارکنم یاد بگیرم؟؟؟
Sad Sad Sad

منم سر در نیاوردم این سیستم چطور درسیه بالاخره!!!!Huh

گروه درسی آبان ماه - SepidehP - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۲۰ ب.ظ

ببخشید بچه ها شما که تو بحث کنکور و ... هستین، به نظرتون اگه کسی فقط آمار، ساختمان، طراحی الگوریتم، نظریه زبان، گسسته، عددی خونده باشه، چنددرصد تو کنکور هوش موفق هست؟
ممنون میشم نظر بدید

RE: گروه درسی آبان ماه - kingmax - 07 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۵۲ ب.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۶ ب.ظ)neda_Network نوشته شده توسط:  دوستان خواهش میکنم فقط به بحث و تبادل نظر درباره ی مسائل درسی بپردازید بحث حاشیه ای را کنار بزاریداینجوری خیلی مفیدتر خواهد بود ممنون
چشمBlush

گروه درسی آبان ماه - miss msv66 - 08 آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۴۱ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۵۴ ب.ظ)ziba.O نوشته شده توسط:  
(07 آبان ۱۳۹۳ ۰۶:۵۸ ب.ظ)ernika نوشته شده توسط:  این سیستم عامل چرا اینجوریـــــــــــــــه؟؟؟؟ Sad
چیکارکنم یاد بگیرم؟؟؟
Sad Sad Sad

منم سر در نیاوردم این سیستم چطور درسیه بالاخره!!!!Huh

سیستم خر است
و من الله توفیق

گروه درسی آبان ماه - ziba.O - 08 آبان ۱۳۹۳ ۰۱:۰۶ ق.ظ

بچه ها جامعه آماری پارسه واسه آیتی چند نفره؟

گروه درسی آبان ماه - ریحان - ۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ

والا ما سوال درسی که میبرسیم که فقظ ۱ نفر جوابمونو میده.همین سوال مشکل در فصل سمافرها را منم سوال کردم که انگار باید خیلی برنامه نویسیمون قوی باشه و این حرفها ۱ نفرجوابمونو داد حرفم که میزنیم میفرمایین فقظ درسی باشه..مگه سوالات درسی هر درس تابیکهای جداگانه نداره؟ مگه اینجا سازمان ناساست بابا! چه خبره؟ خب گروه درسی ابانه..هرکی موضوعات مربوظ به درس خوندنشو مطرح میکنه از جمله مسایلی که مانع درس خوندنش میشه.

حالا چقدرم به بقیه سوالات درسیم جوال دادن اینجا! که سوال غیر درسی نکنیم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

واقعا چقدرم بحث دودو اسکاچی و ده بیست سی چهل کردنو ...سیستم خر است و .....بار علمی دارن....
دارم کم کم علاقمو به اینجا از دست میدم...فضاش تمیز نیست مثه قبل...[/b]

گروه درسی آبان ماه - Riemann - 08 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۲۵ ق.ظ

(۰۸ آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۰۵ ق.ظ)ریحان نوشته شده توسط:  والا ما سوال درسی که میبرسیم که فقظ ۱ نفر جوابمونو میده.همین سوال مشکل در فصل سمافرها را منم سوال کردم که انگار باید خیلی برنامه نویسیمون قوی باشه و این حرفها ۱ نفرجوابمونو داد حرفم که میزنیم میفرمایین فقظ درسی باشه..مگه سوالات درسی هر درس تابیکهای جداگانه نداره؟ مگه اینجا سازمان ناساست بابا! چه خبره؟ خب گروه درسی ابانه..هرکی موضوعات مربوظ به درس خوندنشو مطرح میکنه از جمله مسایلی که مانع درس خوندنش میشه.
سمافور و هم روندی از جمله مباحثی هست که به نظر من اگه یه ذره شک داشتید، راحت بیخیالش بشید که هیچی رو از دست نمیدید!!!

RE: گروه درسی آبان ماه - jparisa - 08 آبان ۱۳۹۳ ۰۴:۰۹ ق.ظ

(۰۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۵۷ ب.ظ)Ava.arshad94 نوشته شده توسط:  بله برای روزانه های تهران دیره اما جاهای دیگه و هدفهای دیگه، نه!
اصلا دیر نیست و همه چیز بستگی به بار علمی داره
شما نمیدونید با این حزفا چقدر امیدهارو ناامید میکنید!
آقای Amir v چرا دیگه؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!؟ از آبان دیره؟Dodgy
ممنون از روحیه ای که میدید!

گروه درسی آبان ماه - forouzan69 - 08 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۹ ق.ظ

کسی راه حلی واس طراحی الگوریتم نداره باهاش درگیرم ناجور اگه کتابی میشناسین ک راحت و روان توضیح داده هم بگین،کتاب ماهان ک خیلی بعضی جاهاش گیج کننده