تالار گفتمان مانشت
گروه درسی آبان ماه - نسخه‌ی قابل چاپ

RE: گروه درسی آبان ماه - saeidkhan - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال فنی

وضعیتتون تو گسسته چطوره ؟ خوب و راحت میتونید با سوالاش کنار بیاید ؟ یا فقط منم که خوب نمیتونم جواب بدم به سوالای گسسته ؟!

شرمنده این سوال خیلی فنیه
فک نکنم تو مانشت کسی ا زعهدش بر اد
باید بدی این فنی کارا شاید بتونن کاری کننBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

RE: گروه درسی آبان ماه - احسان مومنی - ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۰ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۸ ب.ظ)saeidkhan نوشته شده توسط:  
(26 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال فنی

وضعیتتون تو گسسته چطوره ؟ خوب و راحت میتونید با سوالاش کنار بیاید ؟ یا فقط منم که خوب نمیتونم جواب بدم به سوالای گسسته ؟!

شرمنده این سوال خیلی فنیه
فک نکنم تو مانشت کسی ا زعهدش بر اد
باید بدی این فنی کارا شاید بتونن کاری کننBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin

دمت گرم داداش کاملا مسئله رو واسم حل کردی Big Grin بذار دستتو ببوسم Big GrinBig Grin

گروه درسی آبان ماه - نگاه - ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۳ ب.ظ

من که گسسته رو حذف کردم!

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۱۹ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۷:۰۱ ب.ظ)احسان مومنی نوشته شده توسط:  دوستان یک سوال فنی

چون خیلی فنی بود جواب دادم آخه کارای فنی در حد توانمونه دیگهBig GrinBig Grin
بعضی از مباحثش کلا یه جوریه بیشتر سوالاش مفهومی گزاره ها ک تستاش خوبه تابع مولد و بازگشتی باید باتستاش زیاد کلنجار بری البته بعضی از تستاش فقط یه جای گذاری ساده است لاتیس و ترتیب جزیی گیرش زیاد که از مطالب مهمی نبودن تو این چند سال شمارش ک داخل آمار داریم گرافم که دیگه نخود هر آشیه تستاش مفهومی و باید به مطلب خیلی خو ب تسلط داشته باشی ک بتونی تست بزنی در کل درسیه که میتونی تست بزنی کتاب پورانو چندبار بخونی حله تست زیاد بزن

گروه درسی آبان ماه - abji22 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ

بن بست رو خوندید شما؟من نخوندم

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

لطفا راهنمایی بفرمایید

RE: گروه درسی آبان ماه - mrm.sary - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۵۹ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۸:۰۷ ب.ظ)abji22 نوشته شده توسط:  بن بست رو خوندید شما؟من نخوندم

من بن بست رو خوندم.فصل کوچیکیه.۲تا الگوریتم بانکداران و کافمن داره .فصل سبکیه نسبت به سمافور و ...
از رو تست ها الگوریتمها رو یاد بگیر
آسونه

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ

سلام خدمت دوستان
خواستم بگم به دلیل یه سری مشکلات منم از جمع کنکوری های امسال کنار میرم و برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم ان شاءالله همه اتون بترکونید امسال
هر وقت یاد من افتادید دعام کنید

RE: گروه درسی آبان ماه - e2000 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۰ ب.ظ

(۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۱۷ ب.ظ)kingmax نوشته شده توسط:  سلام خدمت دوستان
خواستم بگم به دلیل یه سری مشکلات منم از جمع کنکوری های امسال کنار میرم و برای همه ی دوستان آرزوی موفقیت دارم ان شاءالله همه اتون بترکونید امسال
ان شاء الله هر جا هستی شاد باشی و بهترین تصمیم ها رو بگیری Blush

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۶ آبان ۱۳۹۳ ۰۹:۲۴ ب.ظ

اوا؟
چرااا؟؟
خیلی ناراحت شدم از دیدن این پست.. امیدوارم هرچه زودتر مشکلاتتون حل بشه
همه چی درست میشه.
حالا با کنکور یا بی کنکور بهترین ها رو میخوام از خدا براتون و ایشالا هرچی خیره همون میشه.

RE: گروه درسی آبان ماه - happy07 - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۰۳ ب.ظ

چرا!!!!! اتفاقا من همیشه فکر می‌کردم شما جز رقبای جدی ما هم هستید!!!! البته من کلا نگم نسبت به همه، ولی نسبت به غالب دوستان همین حسو دارم!!!!

RE: گروه درسی آبان ماه - so@ - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۱۸ ب.ظ

انشالله هرچی خیر براتون اتفاق بیفته دوست عزیز

گروه درسی آبان ماه - kingmax - 26 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۳۲ ب.ظ

تشکر و قدردانی میکنم از دوستانی که ابراز محبت کردن
ضمن عرض پوزش دلیلش را نمیتونم بگم فقط برام دعا کنید

گروه درسی آبان ماه - پوونه - ۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ

این همه به همه امید دادم حالا دو روزه خودم درمونده شدم!! :دی
رفقا؟
همتون سرفصل های آزمون ها رو میرسید؟؟
و اگه میرسید هر چی میخونید یعنی کاملا و دقیق یادتون میمونه؟؟
من دارم دیوونه میشم.. اصلا نمیرسم.. دو روزه انقدر بی حالم که به زور تونستم سرجمع ۱۲ ساعت درس بخونم!!
دقیق میخونم
خیلی هم میخونم
اما نتیجه ای نمیگیرم..
بماند که من بار اولمه خیلی از درسا رو میبینم و میخونم ولی این اصلا قابل قبول نیست به نظرم.. توجیهه!
الان مثلا ۵۰% اول رو کاملا همتون تونستین جمع و جور کنین؟ هم مرور کنین و هم تست بزنین؟؟

RE: گروه درسی آبان ماه - milad12321 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۰۲:۳۴ ق.ظ

***مژده بدید***
ای تی از مهندسی جدا شد.

مهمان عزیز شما قادر به مشاهده پیوندهای انجمن مانشت نمی‌باشید. جهت مشاهده پیوندها ثبت نام کنید.

RE: گروه درسی آبان ماه - sara417 - 27 آبان ۱۳۹۳ ۱۰:۲۰ ق.ظ

(۲۷ آبان ۱۳۹۳ ۱۲:۲۲ ق.ظ)پوونه نوشته شده توسط:  این همه به همه امید دادم حالا دو روزه خودم درمونده شدم!! :دی
رفقا؟
همتون سرفصل های آزمون ها رو میرسید؟؟
و اگه میرسید هر چی میخونید یعنی کاملا و دقیق یادتون میمونه؟؟
من دارم دیوونه میشم.. اصلا نمیرسم.. دو روزه انقدر بی حالم که به زور تونستم سرجمع ۱۲ ساعت درس بخونم!!
دقیق میخونم
خیلی هم میخونم
اما نتیجه ای نمیگیرم..
بماند که من بار اولمه خیلی از درسا رو میبینم و میخونم ولی این اصلا قابل قبول نیست به نظرم.. توجیهه!
الان مثلا ۵۰% اول رو کاملا همتون تونستین جمع و جور کنین؟ هم مرور کنین و هم تست بزنین؟؟

من بهت امید میدم Smile
من شاغلم. روزی ۵ تا ۶ ساعت بیشتر نمیتونم بخونم. هنوزم تموم نشده، مرور درسای قبلی هم مونده، انشالله تموم میشه اگه خوابم از شش ساعت به ۴ ساعت برسونم ولی منم تنبل Big Grin
امیدم به این دی ماه که باتوجه به ازمون پارسه تا اون موقع تموم میکنم و مرور میکنم.انشالله شما هم میرسی.